استایلیست کتی هولمز توضیح داد که چگونه این لباس پوشیده از شلوار جین شکل گرفته است – تصاویر را ببینید

زن پشت این نگاه، ولش، به تازگی با نیویورک مصاحبه کرد بار و از طریق ایمیل گفت: “ما به این نتیجه رسیدیم که جزئیات با رنگ غنی و جلوه نیم تنه ظریف تاپ شیک است و اگر با شلوار جین ست شود جالب خواهد بود و حس جوانی بیشتری برای Jingle Ball و فضای آنجا ایجاد می کند.” او افزود: “در مورد روز (و چون کتی سبک بی دردسر خود را دارد که باید در اینجا قدردانی شود)، او گفت که می خواهد کفش های کتانی بپوشد، زیرا یک کنسرت بود و بدیهی است که رقص زیادی برای Dua Lipa وجود دارد (و هیچ چیز راحت تر نیست! )” منطقی است!

اکنون، من به اندازه هرکسی دلتنگ روزهایی هستم که فرش قرمز رویدادهای سطح B مکانی برای امتحان چیزهای جدید و تفریح ​​بود. به نظر می رسد امروز فقط لباس های کوکتل و لباس های بدن، لباس های بدن و لباس های کوکتل است. ما باید حداقل تلاش را تحسین کنیم!

دیو کوتینسکی/گتی ایماژ

وقتی کیتی هولمز لباس زیر را در مراسم Jingle Ball امسال به تن کرد، اینترنت با عشق او را برای آن کباب کرد و خود را برای بازگشت بدترین روندهای Y2K آماده کرد. اما استایلیست هولمز، بری ولش، برای تهمت زدن لباس روی شلوار جین اینجا نیست.

علیرغم این واقعیت که تاپ هولمز از نظر فنی یک تاپ است (اگر بخواهید یک تاپ بیرون رفتن)، بار این ظاهر را به احیای لباس ها در روزهای گذشته نسبت می دهد.

برای تجدید حافظه، لباس مورد نظر در اینجا آمده است: یک تاپ بدون بند، شلوار جین Reformation و کفش ورزشی Margiela.

جان کوپالوفمنبع