ارزش خالص Zoe Saldana – حقوق و دستمزد Zoe Saldana ‘Avatar 2’


زوئی سالدانا یکی از پردرآمدترین بازیگران سینما است همیشه به لطف حضور در چندین فیلم موفق دنیا – که بسیاری از آنها میلیاردها دلار درآمد داشته اند. مانند، سلام آواتار? Avengers: Endgame? لیست ادامه دارد! طبیعتاً، Zoe به لطف استعدادش در انتخاب پروژه های بسیار سودآور، دارای ارزش خالص بسیار زیادی است، بنابراین بیایید همه چیز را تجزیه کنیم. شروع با….

کل ارزش خالص زوئی سالدانا

مطابق با ارزش خالص افراد مشهور، دارایی خالص زوئی سالدانا 35 میلیون دلار است. که بدیهی است الف بزرگ مقدار پول است، اما صادقانه باید بسیار بیشتر باشد (ما در یک لحظه به آن خواهیم پرداخت).

توجه: به نظر نمی رسد برای گوشواره های Zoe باشد آواتار 2 و آواتار 3 در این مورد نقش داشته اند (مخصوصاً از آنجایی که او احتمالاً درآمد زیادی در باطن خواهد داشت!)، و همچنین مشخص نیست که آیا دستمزد او برای نتفلیکس از ابتدا در نظر گرفته شد.

او در برخی از فیلم های مهم بازی کرده است

چندتا را نام بردن: Drumline، Central Stage، Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl، Avatar، Avengers: Endgame، Star Trek، Guardians of the Galaxyو شاید مهمتر از همه، چهارراه با بریتنی اسپیرز در واقع، این کار را سریع انجام دهید:

یک حرفه بسیار تأثیرگذار، اگرچه زویی اخیراً در مورد احساس غم انگیز بودن با تعداد زیادی نقش فرانچایز صحبت کرد. هالیوود ریپورتر در نوامبر گذشته، «احساس می‌کنم در 10 سال آخر زندگی‌ام، فقط گیر کرده‌ام. من در انجام این فرانچایزها احساس گیر کردم. من از فرصت هایی که آنها فراهم کردند، از همکاری با کارگردانان شگفت انگیز و ملاقات با بازیگرانی که دوستشان می دانم و ایفای نقشی که طرفداران، به ویژه کودکان، دوست دارند، بسیار سپاسگزارم. اما این به این معنی بود که من از نظر هنری در حرفه‌ام گیر افتاده‌ام که نمی‌توانم با بازی در انواع ژانرها و نقش‌های مختلف خودم را گسترش دهم یا رشد دهم یا به چالش بکشم.»

اما او در آینده بسیار خوشبین است و می افزاید: «اما امروز، اکنون که 44 ساله هستم، توانستم این فرصت ها را داشته باشم، و کنترل پیری خود را به دست گرفتم و کنترل صدایم و اینکه چگونه خودم را در نظر می گیرم به دست گرفتم. به عنوان یک زن،” او ادامه داد. و من بسیار خوشحالم که می‌توانم با فیلمسازان و تهیه‌کنندگان و افرادی در این صنعت همکاری کنم که این را برای زنان می‌خواهند، می‌خواهند زنان سنی نداشته باشند و جوانان زنان را فتیش نمی‌کنند. و بنابراین جالب است. واقعا جالب است.”

حدس و گمان هایی وجود دارد که او دستمزد کمتری دریافت کرده است

Zoe در فیلم‌هایی که دیده‌اند بازی کرده است بزرگ سود، و سؤالاتی در مورد اینکه چرا دارایی خالص گزارش شده او بیشتر نیست وجود دارد. بدیهی است که 35 میلیون دلار پول هنگفتی است، اما در مقایسه با سایر بازیگران هم سطح او که در فیلم های مشابه ایفای نقش می کنند، زوئی پول بسیار کمتری دارد. یک مثال؟ مطابق با چیزها، زویی 100000 دلار به دست آورد نگهبانان کهکشان. در همین حال کریس پرت 1.5 میلیون دلار دستمزد دریافت کرد نگهبانان کهکشان. (احتمالاً/امیدوارم که او چیزهای بیشتری برای دنباله داشته باشد!)

پس، چه در مورد Zoe’s آواتار حقوق؟

آواتار این فیلم پرفروش ترین فیلم تمام دوران است و زوئی برای ایفای نقش خود در هر دو انتخاب شده است آواتار 2 و آواتار 3. مشخص نیست که زویی برای اولین فیلم چه درآمدی به دست آورد، اما شایعات حاکی از آن است که او به شدت دستمزد کمتری دریافت کرده است – و و سام ورتینگتون کمتر از سیگورنی ویور دریافت کرد، حتی اگر سیگورنی در نقش مکمل بود.

حقوق برای آواتار 2 و 3 توسط یک رسانه معتبر فاش نشده است، اما دوباره – احتمالا/امیدوارم زویی در مورد افزایش حقوق عمده مذاکره کرده است!منبع