ارزش خالص Sadie Sink – حقوق Sadie Sink ‘Stranger Things’

متأسفانه، دستمزد این بازیگر برای بازی در این فیلم کوتاه به صورت عمومی در دسترس نیست، اما با توجه به اینکه فیلم در جشنواره بین‌المللی فیلم تورنتو دیده شد و حتی ویدیوی سال را به خانه برد، شرط می‌بندم که این دستمزد در آن بالا بوده است. جوایز موسیقی ویدئو 2022. *لحظه سکوت برای این واقعیت در حالی که تیلور در مراسم جوایز جایزه برتر را دریافت کرد، از سخنرانی پذیرش خود برای افشاگری استفاده کرد. نیمه شب ها.*

تاییدات سعدی رشک برانگیز است

چیزهایی که احتمالاً در مورد سدی سینک می دانید: او پس از گذراندن مدتی در صحنه فیلمبرداری یک وگن شد قلعه شیشه ای با وودی هارلسون، او در تیلور سویفت بازی کرد خیلی خوب: فیلم کوتاهو او پس از انتخاب در فصل 2 به شکست بزرگ خود رسید چیزهای غریب. آنچه ممکن است در مورد این بازیگر ندانید؟ چقدر او برای تمام موارد بالا به خانه برده است (به جز وگانیسم، هه).

طبق برخی رسانه ها، این بازیگر در هر قسمت بیش از 150000 دلار درآمد دارد چیزهای غریب. اما با توجه به داستان‌های بزرگ‌تر او در فصل‌های 3 و 4 – که فصل دوم او را به عنوان یک میم نمادین تثبیت کرد -، Sadie احتمالاً نزدیک به 250,000 دلار ( رقمی شبیه به سایر بازیگرانش) درآمد دارد. هفده. در همین حال، به نظر می رسد که میلی بابی براون برای هر قسمت تقریباً 300000 دلار به خانه می برد، در حالی که نوآ اشنپ، فین ولفهارد و کالب مک لافلین همگی تقریباً 250،000 دلار برای هر قسمت درآمد دارند.

تیلور سویفت راه می رفت تا سدی بتواند بدود

سال بعد، او نقش اصلی را به عنوان یکی از چهره های مجموعه بهار 2019 کیت اسپید به دست آورد. هفده. تیم برند مد به قدری عاشق کار با این بازیگر بودند که حتی عنوان یک کمپین کامل را «ما سدی سینک را دوست داریم» گذاشتند.

به گفته ی این، این یک میلیون دلار عالی خواهد بود ارزش خالص افراد مشهور. طرفداران باید انتظار داشته باشند که این رقم در آینده نزدیک با توجه به **هایی که وینونا رایدر گفته است، افزایش یابد E! اخبار، “سدی مانند لیو اولمان است… او مانند مریل استریپ خواهد بود.”منبع

تیلور هیل//گتی ایماژ

سعدی نقش های سینمایی چشمگیر را به تصویر کشیده است

به سرعت به سال 2022 می رسد و این بازیگر جوان نقش اصلی را در فیلم پرهیاهو دارن آرنوفسکی به دست آورد. وال، که در 9 دسامبر عرضه شد. در این فیلم، شخصیت برندان فریزر تلاش می کند تا رابطه ای را که با دخترش (معروف به سادی) پس از سال ها دوری پس از مرگ شریک زندگی خود برقرار کرده است، اصلاح کند. در مصاحبه اخیر با نمایشگاه Vanity Fairسعدی نقش را گفت او را به شیوه‌هایی که پیش‌بینی نمی‌کرد به چالش کشید: «من به‌عنوان یک بازیگر درباره خودم چیزهای زیادی یاد گرفتم و از جنبه‌هایی استفاده کردم که قبلاً واقعاً کشف نکرده بودم. “تجربه ای واقعا سازنده” بود.

سعدی فرصت پیدا کرد نقش اول زن را در مقابل دیلن اوبراین در فیلم تیلور سویفت بازی کنید خیلی خوب: فیلم کوتاه، که در کنار خواننده به نمایش درآمد قرمز (نسخه تیلور) انتشار مجدد آلبوم این نقش برای سدی که همیشه دوست داشت با تیلور کار کند، به یک رویا تبدیل شد. “این واقعا برای من خاص بود. تیلور کسی است که من همیشه می خواستم با او کار کنم، اما هرگز فکر نمی کردم این کار را انجام دهم زیرا فکر نمی کردم مسیرهای ما هرگز به هم برسند. زرق و برق. او یک انسان باورنکردنی است، بسیار باهوش و بسیار متین. داشتن او به عنوان یک دوست، به عنوان کارگردان، به عنوان یک مربی و اینکه بتوانم چنین آهنگ نمادینی را زنده کنم فقط یک افتخار بود.

از آنجایی که واضح است که بازیگر بودن/تیلور سویفت بازیگر نقش اول فیلم موزیک کافی نیست، سادی نیز از مدلینگ و همکاری با آن، دلار دلاری کسب می کند! زیاد! مارک ها! نکته جانبی: او در سال 2018 در سن 15 سالگی (!!) هنگامی که در هفته مد پاریس شرکت کرد و برای Undercover مدل شد، اولین حضور خود را در کت واک انجام داد.

در سال 2017، این بازیگر در نقش ماکسین میفیلد در فصل 2 سریال پرطرفدار و درام ترسناک نتفلیکس انتخاب شد. چیزهای غریب. وبقیه ماجرا تاریخ است! سعدی هنگام صحبت درباره تجربه اضافه شدن به سریال در فصل دوم آن، اعتراف کرد زرق و برق“بسیار غافلگیر کننده بود، به خصوص به این دلیل که من یک شخصیت جدید در یک سریال بودم که بسیار دوست داشتنی است، اما داشتن یک گروه حمایتی قوی در بقیه بازیگران بسیار عالی بود. همه ما در یک زمان یکسان را تجربه می کنیم و این احساس راحتی است که بدانیم شما توسط افرادی احاطه شده اید که بهترین علایق شما را در دل دارند و نمی گذارند شما درگیر چیزی شوید.

زمانی که او مشغول ساختن ما WEEP در نمایش پرطرفدار خود در نتفلیکس نیست، در باندهای اصلی راه می‌رود، کمپین‌های تبلیغاتی نمادین را با برندها انجام می‌دهد و وقت خود را صرف مجموعه‌ای از پروژه‌های سینمایی جدید می‌کند… به همین دلیل است – به دلیل نبود یک فیلم بهتر. مدت، اصطلاح-ثروتمند-ثروتمند. بیایید بررسی کنیم.

سادی سینک در "وال" غربالگری نیویورک

اوه، و او موز Givenchy Beauty برای رژ لب Deep Velvet این برند Le Rouge بود. BRB، فعلاً به هوا ضربه می زند، زیرا تنها چیزی که من همیشه برای آن الهام گرفته ام، پروژه های هنری خواهر کوچکم است 😭😭😭.

ثروت خالص سادی سینک در کل چقدر است؟

سادی علاوه بر کار *بوسه سرآشپز* خود در برنامه های تلویزیونی، بخش هایی از فیلم را نیز به ثمر رسانده است. مورد در نقطه؟ او در سال 2019 در فیلم ترسناک نتفلیکس بازی کرد الی بازی در نقش هیلی

هنوز مشخص نیست که او چقدر از این پروژه درآمد داشته است، اما با توجه به موفقیت‌های فراوان برندان در باکس آفیس – هه مادر!، قوی سیاه، یا مرثیه ای برای یک رویا زنگ بزنم؟این نقش احتمالاً یک پنی بسیار برای سادی به دست آورده است.

او چیزهای غریب حقوق چشم ریز است

تیلور به همان اندازه از کار روی پروژه با سدی هیجان زده بود و به ست مایرز اعتراف کرد: «من این فیلم کوتاه را نوشتم و می‌خواستم آن را کارگردانی کنم و تنها دو نفری که تصور می‌کردم نقش این دو شخصیت را بازی کنند، سدی و دیلن بودند. اگر سادی -او اولین کسی بود که به سراغش رفتم- و اگر سعدی می‌گفت نه، فکر نمی‌کنم به آن برسم. فکر نمی‌کنم فیلم را بسازم. فکر می‌کنم فقط مثل “این یک نشانه است” می‌دانید؟ @ Sadie، فکر می‌کنم وقتی می‌گویم از خدمات شما بسیار سپاسگزارم، به جای همه سوئیفت‌ها صحبت می‌کنم.