ارزش خالص Gisele Bündchen 2022


ژیزل بوندشن است ثروتمند، پولدار، باشه؟ او نه تنها یکی از *موفق ترین و تاثیرگذارترین مدل ها تا به امروز باقی مانده است، بلکه میله ای را برای نحوه استفاده از شباهت برای به دست آوردن $$$ جدی تعیین کرده است. و واضح است که کار سخت او نتیجه داده است، زیرا پس از تحقیقات بسیار گسترده، به نظر می رسد که حساب بانکی او به درستی منعکس کننده همه آن شلوغی است. بیایید شیرجه بزنیم، آیا؟

ویکتوریا سیکرت پول هنگفتی به جیزل پرداخت کرد

کی، پس این را دریافت کن: ژیزل در اولین نمایش خود به عنوان فرشته ویکتوریا سیکرت در سال 2000 شرکت کرد و تقریباً یک دهه کامل (!!) با این برند کار کرد تا آخرین نمایش او به عنوان فرشته در سال 2007. اگر می‌پرسید فقط چقدر دلار از آن دوران درآمد، فوربس گزارش ها که ژیزل در ابتدای کار خود با آنها قراردادی 5 ساله با VS به مبلغ 25 میلیون دلار امضا کرد. اگرچه این یک چک حقوقی هنگفت است، اما آن پول نقد *هنوز* برای دو سال آخر او در شرکت تولید لباس زیر زنانه محاسبه نمی شود، اما می توانیم حدس بزنیم که این رقم به اندازه قرارداد اصلی او، اگر نه بیشتر، شگفت انگیز بود. .

در اینجا یک عکس از این سوپر مدل است که در حال فکر کردن به این است که با آن سطل پول نقد چه کند، lol:

Gisele Bundchen فروشگاه جدید ویکتوریا سکرت را در بوستون راه اندازی کرد

گیل اوسکینگتی ایماژ

می خواهید حتی بیشتر احساس شکست؟ Gisele توسط فوربس به عنوان پردرآمدترین مدل در جهان برای چهاردهمین سال متوالی در سال 2016، نام های دیگری مانند کندال جنر و جیجی حدید را که ممکن است شنیده باشید یا نشنیده اید، کنار بزند. *لو آه* سخت است ببینی دیگران در رویای تو زندگی می کنند!

Gisele 🤝🏻 حمایت های مالی

ژیزل ممکن است ملکه اسپون‌کن باشد، زیرا در روزگاری قبل از اینفلوئنسرهایی که با برندها کار می‌کردند، مدل‌هایی بودند که از قراردادهای چند میلیون دلاری با برندها سود می‌بردند. چند نام ژیزل که در گذشته با آنها کار کرده است؟ اوه، می دانید، فقط Pantene، Carolina Herrera، و SkyTV در زادگاهش برزیل. البته با توجه به اینکه این مدل سال‌هاست که این کار را انجام می‌دهد، او مورد تقاضا است. باور نمی کنی؟ اثبات در عکس IG فیلتر شده نشویل پودینگ:

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

در سال 2014 (همان سال که ^^ عکس گرفته شده است) ژیزل در واقع سخنگوی Chanel No. جلد، و در 3500 سرمقاله مجله، در هر فرد مشهور ارزش خالص.

یکی دیگر از سرمایه‌گذاری‌های سودآور برای Gisele شامل خط صندل‌های او با Grendene است، که اساساً رقیب برند Havaianas است، اگر به شما حس دسترسی را بدهد که در اینجا صحبت می‌کنیم. بر اساس گزارش سالانه Grendene (بر اساس فوربس)، خط Ipanema این مدل 63 درصد از صادرات سالانه این شرکت را به خود اختصاص داده است و تنها در سال 2010، 25 میلیون جفت صندل فروخته شده است.

ژیزل بوندشن تقدیم می کند

پاسکال لو سیگرتینگتی ایماژ

^^ این؟ اوه، فقط قیافه زنی است که می توانست از یک جفت فلیپ فلاپ، ش*ت را بفروشد.

او همچنین یک را منتشر کرد NYT پرفروش بخوب

در سال 2018، این سوپر مدل اولین خاطرات خود را منتشر کرد. درس: مسیر من به سوی یک زندگی معنادار، که تبدیل به یک لحظه شد نیویورک تایمز پرفروش (و قطعا یک قطره دیگر در سطل دارایی خالص عظیم او). وقتی درباره احساس بازگشت به گذشته و مرور دوباره برخی از خاطرات دردناک‌تر خود در کتاب صحبت می‌کرد، رک گفت:

“من فکر می کنم احساسات و چیزهای زیادی وجود دارد که شما انتخاب می کنید به عقب برنگردید [to] چون خیلی دردناک هستند شما احساس می کنید که از آنها گذشته اید و نمی خواهید هرگز یادآوری کنید [yourself of] باز هم چون احساس می‌کنی آن‌ها بودند…می‌دانی، آن دوران بسیار شکننده‌ای در زندگی تو بود و فقط فکر می‌کنی، می‌دانی، من آن را ساخته ام. از آن جان سالم به در بردم. من هر روز مدیتیشن می کنم تا آن خاطرات مدام به آگاهی من بازگردند. فکر کردم “اگر فقط بتوانم با چند نفر ارتباط برقرار کنم و برای آنها مفید باشد، شاید بتوانم یک نامه سرگشاده مانند یک دفترچه خاطرات بنویسم، مثل اینکه در حال گفتگو با آنها هستم..”

بارنز و نوبل

درس: مسیر من به سوی یک زندگی معنادار

barnesandnoble.com

24.99 دلار

نمونه کارها املاک و مستغلات او … چشمگیر است

ژیزل و همسرش تام بردی، مانند همه افرادی که دارای ثروت زیادی هستند، در مجموعه املاک و مستغلات خود دارای ویژگی های بسیار بیمارگونه ای هستند که همه آنها به کل دلار آنها کمک می کند. در دسامبر 2020، صفحه ششم گزارش جدیدترین خرید ملک این زوج: یک خانه 17 میلیون دلاری در جزیره ایندیان کریک در میامی با نام مستعار “پناهگاه میلیاردرها” 😬. سپس گزارش شد که ژیزل و تام قصد داشتند عمارت 5،172 فوت مربعی و پنج اتاق خوابه را در زمینی به مساحت دو جریب خراب کنند تا عمارت جدیدی بسازند. با این حال، از آن زمان گفته می شود که کار در این ملک در میان احتمالات ازدواج زناشویی این زوج متوقف شده است.

تام و ژیزل با هم حداقل چهار نفر دارند خانه ها بر اساس گزارش، دارایی های بزرگ، به ارزش کل 26 میلیون دلار نیویورک پست. این رسانه گزارش می دهد که آنها مکان هایی در این زمینه دارند:

 • میامی (با نام مستعار “پاد پناهگاه میلیاردر”)، به ارزش 17 میلیون دلار.
 • شهر نیویورک (خیابان وستری 70 در ترایبکا)، به ارزش 3.6 میلیون دلار؛
 • بیگ اسکای، مونتانا (خانه ای واقع در باشگاه یلوستون، توسعه دهنده مایک ملدمن)، به ارزش 5.7 میلیون دلار؛
 • و سانتا ترزا، کاستاریکا (این ملک ظاهراً مورد علاقه ژیزل است و خانواده اغلب اوقات تعطیلات را در آن می گذرانند)، ارزش دارد؟!؟!؟! اما با توجه به سابقه آهنگ دوتایی، می‌توان فرض کرد که آن بالاست.

  این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

  اخیراً، ژاکلین نیومن، وکیل طلاق شهر نیویورک، به مردم احتمالاً این زوج قبلاً در مورد نحوه تقسیم تئوری دارایی های خود در صورت طلاق کار کرده اند. این وکیل گفت: «افراد با این وسعت ثروت معمولاً بدون سندی ازدواج نمی‌کنند که تعیین کند در صورت عدم اجرای آن چه اتفاقی می‌افتد. با این حال، توجه به این نکته مهم است که این توافقنامه ممکن است *در واقع* شامل خریدهایی نباشد که با هم انجام شده اند، مانند خانه های آنها: “احتمالا دارایی هایی وجود داشته که در طول ازدواج به دست آمده اند، بنابراین حداقل ممکن است در مورد آن دعواهایی وجود داشته باشد.”

  این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

  مجموع ارزش این سوپرمدل و فوتبالیست 650 میلیون دلار است که حداقل می‌توان گفت شگفت‌انگیز است. FWIW، در 20 سال اول حضورش در NFL بین سال‌های 2000 تا 2020، تام 330 میلیون دلار بین دستمزد و تاییدیه‌هایش به دست آورد، در حالی که ژیزل در همان بازه زمانی بیش از 500 میلیون دلار درآمد داشت. ارزش خالص افراد مشهور. *لو آه* می تواند بودن نمادین تر؟!

  بنابراین، ارزش خالص ژیزل بوندشن امروز چقدر است؟!

  اوه، طبق گفته‌ها، این مبلغ 400 میلیون دلاری است ارزش خالص افراد مشهور. BRB، در گوگل سرچ می‌کنم که چگونه فوراً زانوهایم را بزرگ کنم یا چیزی که من هم بتوانم در مرکز خرید محلی‌ام کشف شوم.منبع