ارزش خالص Channing Tatum چقدر است؟ به پول “مایک جادویی” او بروید


نه اینکه دراماتیک باشید، اما برای اینکه چانینگ تیتوم چقدر ثروتمند است آماده نیستید. مانند، مرد آنقدر پول در می آورد که فوربس او را سومین بازیگر پردرآمد در صنعت معرفی کرد (که بی ادبانه/دروغ/چقدر جرات دارند). به هر حال، چانینگ برای هر فیلم هزینه هنگفتی دریافت می کند، اما او همچنین مبلغ بی سابقه ای از مایک شگفت انگیز تیبه لطف تامین مالی فیلم به همراه استیون سودربرگ. در نتیجه، چان بیش از آن چیزی است که مغز خسته فقیر من بتواند آن را درک کند، پول دارد، بنابراین در اینجا به تفکیک بزرگ ترین کارهای برجسته $$$ او می پردازیم.

چانینگ تیتوم برای چه کاری ساخته است مایک شگفت انگیز?

مطابق با فوربسچانینگ بین ژوئن 2012 و ژوئن 2013 “60 میلیون دلار درآمد” بیشتر به لطف مایک شگفت انگیز– که چانینگ و کارگردان استیون سودربرگ “فقط” 7 میلیون دلار بودجه خود را تأمین کردند. و به لطف کلی هزینه خود مالی، چانینگ و استیون توانستند بازده 167 میلیون دلاری باکس آفیس فیلم را حفظ کنند (منهای هزینه توزیع برادران وارنر)، که منجر به یک روز دستمزد سنگین شد.

چانینگ درباره سود هنگفت فیلم گفت: «ما پولمان را جایی گذاشتیم که دهانمان بود. فکر می‌کنم سودربرگ می‌دانست که حداقل در اولین مورد پولمان را پس می‌گیریم. ما حداقل می‌دانستیم که به این دلیل که آنقدر پول برای آن خرج نکرده‌ایم، شکست می‌خوریم. ما هیچ تصوری از اتفاقی که قرار بود بیفتد داشتیم.”

این محتوا از Giphy وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

در FYI، چانینگ کم‌کلید درآمد 40 میلیون دلاری را مورد مناقشه قرار داد مایک شگفت انگیز، گفتن GQ“من زیاد نمی گویم. به همین دلیل است که داریم یکی دیگر را می سازیم. اگر من 40 میلیون دلار داشتم، نمی دانم که آیا یکی دیگر را می ساختم یا نه. نمی دانم کار می کردم یا نه. به همان اندازه که من سخت هستم. و این حقیقت صادق خداست. من دوست ندارم آنقدر از دوستان و خانواده ام دور باشم.”

Channing Tatum برای هر فیلم چقدر درآمد دارد؟

چانینگ در ابتدای کار خود بین 1 تا 3 میلیون دلار برای فیلم‌هایی مانند آن به خانه می برد خیابان جامپ 21 و کتاب زندگی. اما دستمزد او به لطف محبوبیت بسیار زیاد شد مایک شگفت انگیز. ارزش خالص افراد مشهور گزارش می دهد که او هزینه های زیر را برای هر فیلم در پست خود دریافت کردمایک شگفت انگیز دوره (حدود 2013-2016):

“کاخ سفید پایین” (2013): 8 میلیون دلار
“روباه گیر” (2014): 14 میلیون دلار
‘خیابان جامپ 22’ (2014): 15 میلیون دلار
“سلام، سزار!” (2016): 19 میلیون دلار
“Magic Mike XXL” (2015): 21 میلیون دلار
‘صعود مشتری’ (2015): 22 میلیون دلار
‘خیابان جامپ 23’ (2016): 25 میلیون دلار

این همه پول عالی است، اما چانینگ گفت هفته نامه سرگرمی تمرکز شماره 1 او ساخت فیلم هایی است که به آنها افتخار می کند. او گفت: «من کارهایی را انجام داده‌ام که فکر می‌کردم از نظر مالی موفق خواهند بود، اما شکست خوردند. برای من، تنها چیزی که می‌توانم در پایان روز از آن مطمئن باشم این است که آیا به ساختن فیلم افتخار می‌کنم، حتی اگر هرگز اکران نشود.»

او افزود: «وقتی شروع می‌کنید به این فکر کنید که نتیجه چه چیزی بیشتر از چیزی است که می‌سازید، ساختن چیزی که خالص باشد واقعاً سخت است. آخر عمرم، وقتی باید به صورت دخترم نگاه کنم و بروم، «بابا وقت گذاشت از زندگی ما، از رابطه ما، برای انجام کاری»، بهتر است ارزشش را داشته باشد. بهتر است فقط برای پول نباشد.»

او فقط یک معامله تاریخی بزرگ به ثمر رساند

آخرین پروژه چنینگ پیراهن قرمز یک “بسته مهیج جاسوسی” است و ظاهراً خرید آمازون از آن تاریخ ساز بود. غول استریم بیش از 50 میلیون دلار برای چانینگ برای بازیگری، دیوید لیچ برای کارگردانی و سایمون کینبرگ برای نویسندگی هزینه کرد که چانینگ 25 میلیون دلار از آن را به خانه برد. مطابق با هالیوود ریپورتر، این معامله “اگر نگوییم بالاترین، یکی از بالاترین ها در تاریخ معاملات هالیوود برای یک زمین اصلی” است.

این محتوا از Giphy وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

بنابراین، ارزش خالص Channing Tatum چیست؟

با تشکر از همه این فیلم ها و چند میلیون غیر عادی که در املاک لس آنجلس گره خورده اند، ارزش خالص افراد مشهور گزارش می دهد که چانینگ دارایی خالص 80 میلیون دلاری دارد. و اگر با توجه به هزینه فیلم او کمی کم به نظر می رسد، به خاطر داشته باشید که این هزینه پس از مالیات و هزینه است!

این محتوا از {embed-name} وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.منبع