ارزش خالص کاترین زتا جونز و دستمزد «چهارشنبه».

کاترین در طول سال ها با برندهای زیادی کار کرده است، اما قرارداد او با T-Mobile در سال 2002 به ویژه پرسود بود و 10 میلیون دلار برای او به ارمغان آورد – چیزی که در آن زمان تقریباً ناشناخته بود.

خط دکور خانه او را فراموش نکنید، کی؟

واقعاً حتی نمی دانم با این همه ویژگی از کجا شروع کنم. مطابق با ارزش خالص افراد مشهورکاترین و همسرش مایکل داگلاس دارای ملکی در اسپانیا هستند که در سال 1990 آن را به مبلغ 3.5 میلیون دلار پس گرفتند. آنها سعی کرده اند تا این مکان را با قیمت 60 میلیون دلار تخلیه کنند، و در حالی که فروخته نشده است هنوز، پس از انجام آن می توانید انتظار داشته باشید که دارایی خالص آنها چندین ده میلیون افزایش یابد. کاترین و مایکل خانه 11.2 میلیون دلاری خود در وستچستر کانتی خود را به قیمت 20.5 میلیون دلار فروختند و همچنین در یک آپارتمان بزرگ در نیویورک، یک خانه معمولی در برمودا و یک خانه 4.5 میلیون دلاری در ایروینگتون پولی دارند. .

بنابراین، ارزش خالص کل کاترین زتا جونز چقدر است؟

نتفلیکس این اطلاعات را منتشر نکرده است، اما ما می توانیم یک جور هایی با استفاده از یک تقریب مخفی کنید چیزهای غریب به عنوان مثال. به هر حال، این سریال نیز یک سریال نتفلیکس است که پس از فصل اول پخش شد و چندین بازیگر نمادین به عنوان بخشی از بازیگران اصلی آن حضور داشتند. مطابق با هالیوود ریپورتروینونا رایدر برای هر قسمت 100000 دلار برای فصل 1 درآمد داشت چیزهای غریب– و به نظر منصفانه است که فرض کنیم کاترین است چهار شنبه حقوق و دستمزد هم جایی در این محوطه بود. با این حال، فصل اول از چهار شنبه منفجر شد حتی *بزرگ*تر از فصل اول چیزهای غریب، بنابراین انتظار داشته باشید که او قبل از فصل 2 افزایش قابل توجهی کسب کند. مانند دستمزد وینونا رایدر یک بار به 350000 دلار در هر قسمت افزایش یافت. چیزهای غریب به یکی از سودآورترین برنامه های نتفلیکس تبدیل شد، فقط گفت.

او قبل از اینستا میلیون‌ها دلار از تأییدیه‌ها درآمد کسب می‌کرد

حالا ببخشید، من باید کمی وقت بگذارم تا یک ایمیل قوی برای والدینم بنویسم که چرا آنها هرگز مرا تشویق به بازیگری نکردند.منبع

به هر حال، مشخص نیست که این تجارت چقدر موفق است، اما در QVC فروخته شده است، بنابراین فقط می توانم فرض کنم که مادرم از آن حمایت زیادی می کند.

او میلیون ها نفر را در املاک و مستغلات گره خورده است

کمی پیچیده است، اما معامله اینجاست: کاترین مجموع دارایی خالص 150 میلیون دلاری دارد، اما طبق ارزش خالص افراد مشهور حداقل نیمی از این به لطف دارایی هایی است که او با مایکل داگلاس به اشتراک می گذارد (به خانه ها، املاک، سرمایه گذاری ها و غیره فکر کنید). با هم، این زن و شوهر دارای یک ترکیب شده دارایی خالص 350 میلیون دلار

^ فیلمی اختصاصی از حفاری من در انبوه پول های دیگران.

کاترین در اوایل دهه پول زیادی به دست آورد

کاترین زتا جونز با ایفای نقش ولما در آن به مقام افسانه زنده دست یافت شیکاگوو اکنون او به عنوان نماد مورتیشیا آدامز در نتفلیکس در کانون توجه قرار گرفته است. چهار شنبه. و اگر می‌پرسید چقدر پول در بانک دارد، پاسخ این خواهد بود…بیشتر از هر یک از ما برای آن آماده شده‌ایم. مخصوصاً وقتی که دارایی های او با همسرش مایکل داگلاس را در نظر بگیرید. واقعاً، ثروت در سطح دیگری است، بنابراین وقت آن رسیده که ارزش خالص او را تجزیه کنید!

اگر برای دکور خانه در کازا زتا جونز خرید نمی کنید، من واقعا مطمئن نیستم که زندگی می کنید.

حقوق کاترین برای ترافیک در سال 2000؟ 3 میلیون دلار به ازای هر ارزش خالص افراد مشهور. و حقوقش برای شیکاگو در سال 2002؟ تقریباً سه برابر آن با 8 میلیون دلار. اساساً او در هر فرصتی کیف را محکم می کرد. اما با چنین استعدادی؟ منطقی است.

پس چقدر او را دریافت کرد چهار شنبه?