ارزش خالص مگان مارکل – مگان مارکل چقدر درآمد دارد؟

قرارداد تولید مگان و هری با نتفلیکس، که در سپتامبر 2020 اعلام شد، شامل فیلم‌های مستند، مستند، فیلم‌های بلند، نمایشنامه‌نویسی، و برنامه‌های کودکانه خواهد بود و این زوج می‌گویند تمرکز آنها «ایجاد محتوایی است که اطلاع‌رسانی می‌کند، اما همچنین امید می‌بخشد». PS اولین مورد از این پروژه ها، مستند شش قسمتی نام دارد هری و مگان در حال حاضر منتشر شده است، و یک خبر خوب! می‌توانید از این طریق همه چیز را در مورد برخی از بزرگترین افشاگری‌هایی که فاش می‌کند به دست آورید:

این کفش کاملا جلا داده شده، جزء اصلی کمد مگان است.

شلوار جین ظاهری
شلوار جین مچ پا نگاه مادر
خرید روز بازار
بازار روز Everlane

شما عاشق تمام دیت های رویال هستید. ما هم همین طور! بیایید آنها را با هم تحلیل کنیم.


کیف مینی ونیز
DeMellier کیف Mini Venice
ناتالی فلتس
سارا فلینت ناتالی فلتس

تعجب می کنید که چه چیزی تغییر کرد؟ آهام…

قرارداد او با نتفلیکس

این لباس شیک شایسته دوشس است و متناسب با لپ تاپ 😍

پمپ های جیر پاپیونی
پمپ های جیر پاپیون آکوازورا

قبل از اینکه مگان هری را ملاقات کند و دوشس شود (راستش من در زندگیم چه غلطی می کنم؟) او ستاره شبکه USA Network بود. کت و شلوار. این کنسرت برای هر اپیزود 50000 دلار به دست آورد که با اضافه کردن تأییدیه های او به 45000 دلار در سال می رسد (در عرض یک دقیقه به آنها خواهیم رسید). نه! بد!

مگان مارکل

دوشس مانند شما، این لباس های خیره کننده سارا فلینت را در مسابقات چوگان می پوشد.زمانی که مگان هنوز در خانواده سلطنتی تازه کار بود، KnowNetWorth.com گزارش داد که کل دارایی خالص او چیزی در حدود 7 میلیون دلار است – که البته خیلی هم کهنه نیست.

آمازون “مرا به خاطر بسپار” (DVD Blu-ray)

درآمد تایید او

مگان و هری در سال 2020 از سمت‌های سلطنتی کناره‌گیری کردند و در آن زمان گفتند: «ما قصد داریم به عنوان اعضای ارشد خانواده سلطنتی عقب نشینی کنیم و برای تبدیل شدن به آن تلاش کنیم. استقلال مالی در حالی که به حمایت کامل از اعلیحضرت ملکه ادامه می دهد.»

گیفی

دستمزد فیلمش

بهترین اصول اولیه کمد با پیچ و تاب بی نظیری همراه است. مثلاً یک کمان شایان ستایش مورد تایید مگان.

مینی کیف شرقی/غربی
مینی کیف Strathberry East/West
اعتبار: Strathberry

حالا بیایید در مورد پول صحبت کنیم: نیوزویک گزارش می دهد که ارزش این معامله 50 تا 100 میلیون دلار تخمین زده می شود که خب، لعنتی.

قرارداد اسپاتیفای او

Mehera Bonner یک نویسنده مشهور و اخبار سرگرمی است که از Bravo و نمایشگاه عتیقه جات با همان اشتیاق، او قبلاً سردبیر سرگرمی بود ماری کلر و بیش از یک دهه فرهنگ پاپ را پوشش داده است.منبع

علاوه بر نتفلیکس، مگان و هری قراردادی چند ساله با اسپاتیفای امضا کردند که در آن پادکست‌ها را میزبانی و تولید می‌کنند. بیانیه آنها را بررسی کنید:

چیزی که ما در مورد پادکست دوست داریم این است که به همه ما یادآوری می‌کند که یک لحظه وقت بگذاریم و واقعاً گوش کنیم و بدون حواس‌پرتی به یکدیگر متصل شویم. با چالش‌های سال 2020، هرگز زمان مهم‌تری برای انجام این کار وجود نداشته است، زیرا وقتی همدیگر را می‌شنویم و داستان‌های یکدیگر را می‌شنویم، به یاد می‌آوریم که همه ما چقدر به هم مرتبط هستیم.»

به گفته KnowNetWorth.com، طبق گزارش ها، مگان از این فیلم 187000 دلار درآمد داشته است م را به خاطر بسپارe، 171429 دلار دیگر از نامزدو 153,846 دلار از راهنمای پسران و دختران برای پایین آمدن. البته، اینها تنها سه فیلم از تعداد زیادی فیلمی هستند که او ساخته است، بنابراین می‌توانیم درآمد کلی فیلم مگان را بسیار بیشتر فرض کنیم.

این روزها؟ ارزش خالص افراد مشهور 60 میلیون دلار است، که از آخرین باری که در مارس 2021 گزارشی از او ارائه کردیم، 10 میلیون دلار افزایش یافته است. اگر تعجب می‌کنید که چرا این رقم بالاتر نیست، به خاطر داشته باشید که دوک و دوشس دارای ارزش قابل توجهی هستند. سربار از جمله مالیات، هزینه های امنیتی، و فقط هزینه های کلی زندگی یک زندگی شیک! همچنین، اکنون زمان خوبی است تا گرد و خاک این عکس را از مگان پاک کنید قبوله یا نه روزها؟ پاسخ بله، این است.

لباس، شانه، لباس کوکتل، مد، زیبایی، عکاسی، مدل، عضلانی، مدل مد، لباس،

مشخص نیست که این معامله چقدر ارزش دارد، اما بیایید فرض کنیم که بسیار زیاد است. و در صورتی که زیر یک صخره واقعی زندگی می کنید، به شما یادآوری می کنیم: مگان کهن الگوها در حال حاضر اینجا است – گوش دادن خوشحال است!

بنابراین، مجموع ارزش خالص مگان چقدر است؟

مشارکت کننده

اکنون 56% تخفیف

روزی روزگاری مگان مارکل با شاهزاده هری ازدواج کرد به عنوان یک بازیگر خودساخته پول زیادی به دست آورد و سپس به طور اتفاقی عضو خانواده سلطنتی شد. و از زمان کناره گیری از وظایف سلطنتی ارشد خود با هری و نقل مکان به ایالات متحده، ارزش خالص خود را به طور تصاعدی افزایش داده است – تا حدی از طریق پروژه هایی که بر روی تبدیل جهان به مکانی بهتر تمرکز می کنند، و اخیراً با امضای قراردادهایی با Spotify و Netflix این مقدار. به چهره های واقعاً چشم نواز بیایید دریابیم که او چگونه این کار لعنتی را انجام داد!

او کت و شلوار حقوق

مگان و هری در طول مصاحبه‌ای که فاش کردند از امور مالی خانواده «قطع» شده‌اند و به ارثی که پرنسس دایانا هری را به جا گذاشته است، همین‌قدر گفتند.

اگر به دنبال یک کیف سرمایه‌گذاری هستید، از رویال محبوب خود پیروی کنید.

کفش پاشنه پلنگ اما
سارا فلینت اما پاشنه پلنگی
کفش پاشنه بلند گلادیاتور
کفش پاشنه بلند گلادیاتور سارا فلینت

آمازون “مرا به خاطر بسپار” (DVD Blu-ray)

خیلی… آیا آنها واقعاً از نظر مالی مستقل هستند؟ برای مدتی، این گمانه زنی وجود داشت که شاهزاده چارلز از مگان و هری از املاک خصوصی خود در دوک نشین کورنوال حمایت می کند، اما خیر! مطمئناً، این دو از دوک نشین *استفاده می کردند*، اما نیویورک تایمز تایید کردند که دیگر این کار را نمی کنند و نوشتند: «آنها مانند قبل از ترک بریتانیا درآمدی از دوک نشین کورنوال دریافت نمی کنند.»