ارزش خالص مایلی سایرس چقدر است؟

و در حالی که می‌توانیم چندین ساعت/روز/سال را صرف صحبت با شما درباره کشتی مایلی و لیام کنیم، یا در عوض، ارتباط مایلی با چکش‌های سورتمه را با شما صحبت کنیم، ما اینجا هستیم تا در مورد دلارهای او صحبت کنیم. از آنجایی که او تعداد زیادی از آنها را دارد، ارزش خالص او بسیار زیاد است.

اول، بیایید بحث کنیم هانا مونتانا

این محتوا از YouTube وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

او همچنین در تور ساخته شده است

زمانی که او مشغول ساخت موسیقی و ساییدن انگشتان فوم نبود، مایلی به عنوان داور صدا از فصل 11 تا 13، که با توجه به اینکه او در هر فصل حدود 13 میلیون دلار درآمد داشت، بسیار جذاب بود و با آلیشیا کیز ارتباط برقرار کرد.

این محتوا از YouTube وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

مد، بلوند،

مطابق با ارزش خالص افراد مشهور، دارایی خالص مایلی 160 میلیون دلار است. اساساً، او نمی تواند دست از کسب درآمد بردارد/دست از پول نمی کشد. برای او خوب است، حالا لطفاً مرا ببخشید، در حالی که من تمام انتخاب های زندگی ام را دوباره ارزیابی می کنم.منبع

همه تورهای متعدد مایلی پول عمده او را به دست آورده است، اما او بانگرز این تور با درآمد 62.9 میلیون دلاری برجسته بود. به علاوه، او زودتر دنیای شگفت انگیز تور، یکی دیگر از پروژه های روز پرداخت *بوسه سرآشپز*، برای او 67 میلیون دلار درآمد داشت. البته، مایلی آن همه پول را به خانه نمی برد، اما مطمئناً بخش قابل توجهی از آن را به جیب می زند – و فراموش نکنید که فروش کالا یک تن پول نقد اضافی به همراه دارد.

گتی ایماژ

نمونه کارها املاک و مستغلات او بسیار چشمگیر است

PS فراموش نکنیم که مایلی در چندین فیلم (!!) از جمله آخرین آهنگکه بیش از 89 میلیون دلار در باکس آفیس فروخت – و او بخش بزرگی از آن پای را به خانه برد.

موسیقی مایلی بزرگترین پولساز اوست

من فکر می کنم همه ما می توانیم قبول کنیم که تورهای مایلی سایرس ارائه می شود. و او از انجام آنها *تن*ها پول در می آورد. مثل اینکه، صادقانه بگویم، این GIF همه چیز را می گوید:

او گفت: “من به هیچ وجه خراب بزرگ نشدم. فقط می خواستم در تلویزیون حضور داشته باشم.” ال در سال 2016. “یعنی در یک نقطه – احتمالاً من را به خاطر گفتن آن خواهند کشت – من احتمالاً کمترین دستمزد را در گروه بازیگرانم داشتم زیرا بهتر از این را نمی دانستم. دیزنی! بله، من می خواهم آن را انجام دهم! در برنامه‌ام اسم من مایلی بود، اما اسمم را نداشتم – ما به این موضوع فکر نمی‌کردیم.

به علاوه، در سال 2015 مایلی یک مزرعه اسب سواری Hidden Hills را خریداری کرد که در نهایت در سال 2018 به همان قیمت فروخت. او سپس از آن دلار برای خرید یک خانه جدید به مساحت 7000 فوت مربع در همان محله در ژوئیه 2020 به قیمت 5 میلیون دلار استفاده کرد که سپس در جولای 2021 به قیمت 7.2 میلیون دلار با آن خداحافظی کرد. با این حال!! که معامله به پایان رسید او 2.2 میلیون دلار سود بیشتری به ازای هر ارزش خالص افراد مشهور. خیلی مولا به دور و بر مردم می دهد!

بنابراین، مجموع ارزش خالص مایلی چقدر است؟

مایلی در دیزنی بازی کرد هانا مونتانا به مدت پنج سال، و شما احتمالاً فرض می کنید که او یک سکه بزرگ ساخته است. از یک طرف، مطمئناً، او معاملات تجاری داشت و هر قسمت 15000 دلار گزارش شده بود. ارزش خالص افراد مشهور– که تقریباً 450000 دلار در هر فصل است، یا به عبارت ساده تر، یک تن پول. اما روی دیگر مایلی می گوید که در واقع یکی از کم دستمزدترین بازیگران سریال بوده است.

این محتوا از {embed-name} وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

او بسیار ساخته شده است صدا

این خواننده دارای چندین (!!) دارایی‌های بسیار چشمگیر است که فکر می‌کرد زندگی‌اش بود، از جمله خانه‌ای 4 میلیون دلاری در تپه‌های کالیفرنیا که در سال 2011 خریداری کرد (منظورم این است که آنقدر ارزشمند بود که *همچنین* یک “خانه” بود. روز” برای بیزینس اینسایدر روده بر شدن از خنده.) و در سال 2017، این خواننده یک مزرعه 30 هکتاری در نشویل، تنسی به قیمت 5.8 میلیون دلار خریداری کرد که در سپتامبر گذشته به قیمت 14.5 میلیون دلار فروخت، که به این معنی است که او یک *برنامه ماشین حساب باز*8.7 میلیون دلاری ساخته است 🤯🤯🤯. اینجا را ببینید تا ~ خیره شوید~:

مایلی سایرس با یک رویا و ژاکت کش باف پشمی از هواپیما در LAX خارج شد و همه اینطور گفت: “به سرزمین مشاهیر خوش آمدید، افراط، اوه، آیا من می خواهم در آن جا بیفتم؟” اما پس از آن او مانند یک توپ ویران وارد شد، میلیون ها دلار درآمد داشت و حتی با یک برادر همسورث ازدواج کرد. بنابراین، شما می دانید. همه چیز درست شد!

طبق گزارش RIAA، مایلی بیش از 42 دلار درآمد داشته است میلیون در تک آهنگ های دیجیتال (دانلود آهنگ های فردی در مقابل کل آلبوم ها). و منظورم این است که آهنگ «پارتی در آمریکا» 10 میلیون دلار از آن را به عهده دارد! همه به تنهایی! پس بیایید به آن گوش کنیم!