ارزش خالص مارتا استوارت در سال 2022

مارتا گفت: «مارتا استوارت Living Omnimedia در سال 1999 عمومی شد مردم در سال 2020. “من اولین میلیاردر زن خودساخته بودم. مخالفت داشتم، و این نوع مخالفت با یک تجارت ساخته شده توسط زنان واقعا ظالمانه بود. حتی وکلای خودم نیز در مورد احتمال موفقیت منفی بودند. به یاد دارم که یک وکیل فرستاده بود. من یک ارکیده، گفت: “اوه، تو این کار را کردی. وای. چه شگفت انگیز است.” این آدم چه آشغالی است.»

و سپس او یک میلیاردر نشد

این محتوا از Giphy وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

بین نوشتن چندین کتاب پرفروش، انتشار یک مجله (فریاد به همه بچه های دهه 90 که مادرانشان می خوانند مارتا استوارت زندگی می کندمارتا با بازی در چندین برنامه تلویزیونی و داشتن طیف وسیعی از محصولات از جمله خط CBD، پول زیادی دارد. در واقع، او اولین زن میلیاردر خودساخته در آمریکا بود ثروت. مارتا دیگر میلیاردر نیست (در یک لحظه بیشتر توضیح دهید چرا)، اما او هنوز هم ثروتمند کثیف است و زمان تجزیه ارزش خالص او فرا رسیده است. اما قبل از اینکه وارد آن شویم، برای تماشای این یک استراحت سریع داشته باشید:

بیشتر به این دلیل که قیمت سهام MSLO در سال 2002 به 16 دلار برای هر سهم کاهش یافت و باعث شد مارتا وضعیت میلیاردر بودن خود را از دست بدهد. هر چند با توجه به فوربس، سهام مارتا زمانی که در سال 2004 به دلیل معاملات داخلی زندانی شد (حتی دوباره میلیاردر شد) برای مدت کوتاهی بهبود یافت، اما پس از بیرون آمدن دوباره سقوط کرد. اوه، و یادآوری زمانی که مارتا در زندان بود، وقت خود را صرف ساختن یک ولادت کرد، که سپس نسخه‌های آن را به قیمت 149 دلار فروخت.

ارزش خالص افراد مشهور گزارش می دهد که مارتا و شریک تجاری او شارون پاتریک تمام سرمایه گذاری های تجاری خود را در Martha Stewart Living Omnimedia (MSLO) ادغام کردند و در سال 1999 در بورس اوراق بهادار نیویورک عمومی شدند. در پایان معاملات، مارتا تقریباً بلافاصله میلیاردر شد و دارایی خالص 1 میلیارد دلاری به دست آورد.

ارزش خالص افراد مشهور گزارش می دهد که مارتا 100 میلیون دلار معمولی فقط در املاک و مستغلات دارد – از جمله یک ملک غول پیکر در مین، بدون ذکر مزرعه عظیم او در شمال ایالت نیویورک. او همچنین دارای چندین خانه در شهر نیویورک است و اخیراً دارایی خود در همپتونز را به قیمت 16.5 میلیون دلار فروخته است.

این محتوا از Giphy وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

املاک او بخش عظیمی از ارزش خالص او است

مارتا استوارت چیزهای زیادی است: زنی که زمان خود را در زندان صرف ساختن یک عیسی مسیح کرد. بهترین دوست اسنوپ داگ. شخصی که چند ده طاووس دارد. عکاس غذای وحشتناک دوست دختر آینده پیت دیویدسون، اگر دعای من مستجاب شود. و البته یک تاجر ثروتمند.

به هر حال، در حالی که مارتا دیگر میلیاردر نیست، برند او همچنان بسیار سودآور است. سال گذشته، فوربس گزارش داد که Martha Stewart Kitchen (که توسط Marquee در سال 2019 خریداری شد) تخمین زده می شود تا سال 2025 بیش از 1 میلیارد دلار درآمد داشته باشد. این رسانه همچنین خاطرنشان کرد که مارک های مارتا به بیش از 100 میلیون مشتری در ماه می رسد و نوشت که آنها “تقریباً جذب می کنند. 900 میلیون دلار خرده فروشی سالانه.

در اینجا او به همه یک گشت و گذار در یکی از ساختمان های متعدد مزرعه اش ارائه می دهد، اگر شما تمایل دارید که از طریق او و طاووس هایش به صورت نایب زندگی کنید:

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

مارتا در سال 1999 میلیاردر شد

مطابق با ارزش خالص افراد مشهور400 میلیون دلار می شود. بد نیست! و انتظار داشته باشید که به لطف هزاران پروژه جدید، از جمله راه‌اندازی رستوران شیک جدید او در لاس وگاس، بدفورد (که طبیعتاً از حال و هوای خانه‌اش در نیویورک الگوبرداری شده است)، فیلم به درستی اجرا شود.منبع

این محتوا از TikTok وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

بنابراین، کل ارزش خالص مارتا استوارت چقدر است؟