ارزش خالص جنیفر کولیج چقدر است؟

این را تصور کنید: یک فرد اجتماعی لوس سفری به هاوایی را آغاز می کند تا خاکستر مادر تازه فوت شده اش را پراکنده کند. بله، این نقش جنیفر در سریال موفق HBO است نیلوفر سفید. اگر به نظر می رسد مانند بازی ساخته شده در انتخاب بهشت، به این دلیل است که کاملاً اینطور است، زیرا چه کسی می تواند چنین نقش کمدی را بازی کند؟ جنیفر یکی از دو بازیگری است که از فصل 1 استراحتگاه هاوایی به فصل 2 سریال در ایتالیا – بدون نیاز به تست بازیگری، TYVM – پرش کرده است. اوه، و در بین فصل‌ها، این بازیگر به طور اتفاقی اولین امی خود را برد، که بدون شک دستمزد او را به طور سرسام‌آوری افزایش داد ¯\_(ツ)_/¯.

این بازیگر همچنین در نقش پائولت بونافونته پارسل به خوبی انتخاب شد از نظر قانونی بلوند– نقشی که او برای دومین فیلم فرانچایز تکرار کرد، بلوند قانونی 2: قرمز، سفید و بلوند. و شخصیت افسانه ای او فیونا را فراموش نکنیم داستان سیندرلا، فیلمی که من متقاعد شده‌ام تا سال‌های آینده در ذات فرهنگی باقی خواهد ماند ¯\_(ツ)_/¯.

این یک تصویر است
فراموش نکنیم که جن در سال 1993 در اپیزود سینفلد «ماساژور» با بازی خود ماساژور – که حدس زدید! – اولین بازی خود را روی صفحه نمایش کوچک انجام داد. او همچنین نقش های کوچکی در سریال های کمدی داشت جوی و 2 دختر شکستهو حتی در آن بازی کرد زندگی مخفی نوجوان آمریکایی (در مورد بازگشت به عقب صحبت کنید!) به عنوان بتی.

تا همین اواخر، جنیفر تعدادی پروژه در حال انجام دارد، از جمله عروسی تفنگ ساچمه ای با بازی جنیفر لوپز و جاش دوهامل و بلوند قانونی 3 با ریس ویترسپون اخیرا این بازیگر به شوخی گفت مردم که او نگران جایگزین شدن در فیلم دوم بود: «یکی در مطبوعات آنجا به من گفت که ال وودز – ریس – به عنوان یک مادر برمی‌گردد و من این را نشنیده‌ام. شاید این افراد از بازی جلوتر هستند یا شاید فقط سعی می کنند آن را به سمت من پرتاب کنند. من چیزی نشنیده ام… تنها چیزی که می دانم میندی کالینگ و اوست [writing] شاید شریک فیلمنامه را تمام کرده باشد، اما ریس هیچ جزئیاتی به من نداده است.» او فاش کرد. او برای من دی‌ام‌ک‌ها و قلب‌های کوچکی می‌فرستد و می‌گوید، می‌دانی، «دارم آماده شو»، اما من هنوز به رسمیت نرسیده‌ام، «ما در جولای فیلم‌برداری می‌کنیم» یا چیز دیگری.» پاسخ من؟ مثل اینکه!

پس دارایی خالص جنیفر کولیج چقدر است؟

تعداد کمی از افراد مشهور مانند جنیفر کولیج، برنده جایزه امی، در هالیوود نقش دارند. این بازیگر از دهه 90 شروع به جمع آوری اعتبار کرده است! و واضح است که کار سخت او نتیجه داده است، زیرا پس از تحقیقات گسترده *زیبا*، به نظر می رسد که حساب بانکی او به درستی منعکس کننده همه آن شلوغی است. بنابراین، بله، در حالی که بقیه ما (سلام، من!) منتظر بودیم تا او یک فیلم کوتاه دیگر در ویدیوی آریانا گرانده بسازد، او مشغول ساختن جدی $$$ بود. بیایید شیرجه بزنیم، آیا؟

بیایید در مورد *نماد* او صحبت کنیم پای آمریکایی نقش

نقش برجسته جنیفر نقش جینین استیفلر، با نام مستعار “مادر استیفلر” در فیلم بلوغ بود. پای آمریکایی. این فیلم با فروش بیش از 235.5 میلیون دلار در سراسر جهان به یک موفقیت فوری در باکس آفیس تبدیل شد – و این به طور جدی آن را کم اهمیت جلوه می دهد. ناگفته نماند که جنیفر را به سوپراستار شدن رساند. شهرت او تنها زمانی افزایش یافت که در سال 2001 دوباره این نقش را بازی کرد پای آمریکایی 2 و دوباره در سال 2003 در عروسی آمریکاییکه به ترتیب 287.6 میلیون دلار و 232.7 میلیون دلار درآمد داشتند.

در مصاحبه ای در سال 2018، هانا لوکس دیویس، کارگردان این موزیک ویدیو گفت هفته نامه سرگرمی که جن نه تنها برخی از دیالوگ های خود را بداهه می گفت، بلکه در زمانی که این جفت در کنار هم سر صحنه بودند، شیمی شگفت انگیزی با آریانا داشت. زمانی که زمان این لحظه فرا رسید، رابطه آنها از قبل آماده و برای این کار آماده شده بود. او خیلی بامزه بود و فوق العاده بود، و واقعا بازیگوش بود… دیدنش با همان موها و آرایش و داشتن او در لباس هایی که خیلی شبیه به هم هستند. [to the clothes in Legally Blonde] این دیوانه است، او یک روز هم پیر نشده است! او هنوز همان پولت است.» غرق! مشخص نیست که جنیفر از ظاهرش چقدر درآمد داشته است، اما ویدیو انجام داد بیش از 745 میلیون بازدید به دست آورد، بنابراین … این چیزی نیست!

و پروژه های آینده او؟ آماده شدن برای بودن 🤯🤯🤯

در مصاحبه ای با جیمی فالون در یک قسمت از نمایش امشب، پای آمریکایی آلوم گفت که همه چیز در زمانی اتفاق افتاد که او احساس می کرد «از یک منطقه مرده عبور می کند، چیز زیادی در جریان نیست. سپس آریانا این تقلید را در برنامه شما انجام داد و شما او را تشویق کردید. و سپس این توپ غلتید.”

این دفاع باید حال و هوای جنیفر پس از فهمیدن اینکه این نقش به تنهایی چقدر برای او درآمد داشته است:

این یک تصویر است

و ما نمی توانیم فراموش کنیم نیلوفر سفید

جالب اینجاست که این بازیگر تقریباً خودش صحبت می کند بیرون از فیلمبرداری سریال حتی اگر مایک وایت سازنده سریال به معنای واقعی کلمه! نوشت! ! قسمت! برای! او! مسلماً افسرده در اوج کووید و عدم آمادگی برای کار دوباره، در واقع باید توسط «یک دوست واقعاً باهوش، باهوش و بسیار صریح» متقاعد می‌شد که به بازیگران بپیوندد. تنوع. از ظاهرم خوشم نمی آمد…اما آیا آن را برای آن تغییر دادم نیلوفر سفید 2? نه! من چیزی را تغییر ندادم!»

به گفته این، 6 میلیون دلار عالی خواهد بود ارزش خالص افراد مشهور. ببخشید در حالی که من از خوشحالی برای جنیفر گریه می کنم و از ناراحتی برای حساب بانکی خودم در مقایسه 🤧.منبع در واقع، جنیفر برای مدتی احساس ناامیدی کرد تا اینکه در نهایت پس از شروع فیلمبرداری به موفقیتی دست یافت. غم انگیزترین چیز در زندگی این است که شما فقط درباره خودتان تصمیم می گیرید. اگر نقش‌های بزرگی دریافت نکنم، به این نتیجه می‌رسم که مردم فکر می‌کنند من در این کار ناتوان هستم. و سپس تصمیم می‌گیرم که از این کار ناتوان هستم. شما در واقع باید یک مایک وایت داشته باشید که بیاید و بگوید، فکر می کنم شما می توانید این کار را انجام دهید.

و، خوشبختانه، او به آن پایبند بود، زیرا فرانچسکا اورسی (معاون اجرایی برنامه‌نویسی و رئیس درام برای HBO) در مورد عزم مایک برای جذب این بازیگر چنین گفت: «وقتی با مایک وایت کار می‌کنید، و او قرار است چیزی با قیمت 3 میلیون دلار در هر قسمت ارائه دهد، او می‌تواند فیلم‌ها را صدا کند.» 3 میلیون دلار…یک قسمت؟!؟! من برای آن نان تست می کنم:

این یک تصویر است

ناگفته نماند که سایر نقش های بازیگری او را نیز ذکر نکنیم

آیا به یاد دارید وقتی آریانا گرانده، کریس جنر و جنیفر کولیج را در یک ویدیو دیدید کجا بودید؟ کی، همینطور! خب ظاهراً این بازیگر در نتیجه لغزش او به دی‌ام‌های آری بوده است!

اعتبارنامه های فیلم اخیر زیر کمربند جن؟ نقش حمایتی در زن جوان آینده دار، که پس از انتشار *تن* تمجیدهای انتقادی دریافت کرد. همه سال ها چندین دهه کنسرت برای این بازیگر برابر با هزاران دلار دلار در بانک است، نه؟

به علاوه او “متشکرم، بعدی” او

او اضافه کرد: “دوست من که همسن اوست، ترزا، او اینگونه بود که “تو باید دی ام آریانا را بگیری.” من فکر می‌کردم که این یک تقلید بسیار خوب است و می‌گفتم، “نه، او حدود 260 میلیون دنبال کننده دارد.” آن ها ربات هستند. ربات ها به DM ها پاسخ می دهند! ما هرگز به او نخواهیم رسید. و من این کار را به هر حال انجام دادم و سپس این پاسخ برگشت. چیز بعدی که می‌دانید، من برای «Thank U Next» به خانه او می‌رفتم و برای کمد لباس مناسب می‌رفتم. این همه به خاطر جیمی فالون بود.”