ارتباط کیت میدلتون با مادران جدید درباره فشار نام نوزاد

WPA Pool/Getty Images

امی استابز، معاون مامایی بیمارستان، گفت: “او واقعاً در مورد فرزندان خود صحبت کرد، از جمله اینکه چگونه نام آنها را انتخاب کردند.” مردم. بسیاری از مادران و پدران جدید به این فکر می کنند که چگونه برای نوزادان خود نام انتخاب کنند و با او در مورد اینکه کیت و ویلیام چگونه انتخاب کردند صحبت کردند.

استابز ادامه داد: “او گفت که آنها نام های مورد علاقه آنها هستند و بدیهی است که جهان منتظر است تا آنها نام فرزندان خود را بگذارند – و این به نظر فشار زیادی است!” خوشبختانه، نام‌های مورد علاقه ویلیام و کیت، نام‌های سنتی بریتانیایی بود که پیش از آن‌ها به تعداد زیادی از اجداد سلطنتی‌شان داده می‌شد. اگر نام های مورد علاقه آنها کمی کمتر سنتی مانند، مثلاً، آرچی یا لیلیبت بود، خوب، همه ما می دانیم که چگونه که معلوم می شد

کیت میدلتون ظاهراً یک بچه دیگر می‌خواهد (حتی اگر شوهرش مخالف باشد ال)، بنابراین شاید او به آرزویش برسد و سپس بتواند نام بچه شماره چهار را چیزی واقعاً خارج از میدان سمت چپ بگذارد.
منبع

کیت میدلتون – شاهزاده ولز اگر شما بداخلاق هستید – با والدین جدید و منتظری که تحت فشار نام کودک هستند، همدردی می کند. هنگامی که در روز چهارشنبه، 5 اکتبر، در حال بازدید از بخش زایمان در بیمارستان رویال سوری کانتی بود، شاهزاده خانم حداقل یک راه را پیدا کرد که بتواند با والدینی که با آنها صحبت کرده بود ارتباط برقرار کند: دشواری انتخاب نام مناسب کودک که همه را خوشحال می کند. . البته، در مورد کیت، او در هنگام نامگذاری فرزندانش سعی می کرد همه دنیا را خشنود کند، نه فقط پدر و مادر و همسرش.