ادیسون ری یک شلوار جین Y2K، هودی کوتاه و شلوار جین بسیار کم‌قد می‌پوشد


ادیسون ری با ارائه ظاهری در بازی و TikTok در reg بارها و بارها ثابت کرده است که او یک نیروگاه مد و زیبایی است که همه بهترین ترندهای Y2K را که ما فراموش کرده بودیم باز می گرداند. با این حال، واقعاً – اولین نقش اصلی او در فیلم او همه چیز است بازسازی سال 1999 بود او فقط همین است، و او اخیراً تحت درمان عروسک سلبریتی دهه 2000 قرار گرفت. ما فکر می‌کردیم که Y2K دیگری برای دادن وجود ندارد تا اینکه هودی برش‌خورده و جین بسیار پایین او را دیدیم.

کلید ظاهر جدید آدیسون داشتن یک کمد لباس قدیمی با تعداد زیادی چرم پانک-راک، لباس‌های طلایی و کت و شلوار دامن داغ قرمز است. حتی لباس‌های تمرینی و لباس‌های ساحلی‌اش نیز رگه‌هایی از وینتاژ دارند، با جدیدترین لحظات به‌نمایش‌کشیده‌اش از جمله چاپ مهره‌ای گورخری، بیکینی رشته‌ای به سبک دهه 00، دو تکه متالیک الهام‌گرفته از دهه 80، و ژاکت شفاف و بافتنی باز. لباسی که کاملاً حال و هوای دهه 70 می دهد. اکنون، به نظر می‌رسد ادیسون با آخرین OOTD اینستاگرام خود در حال استقرار در دوران ملکه پاپ Y2K خود است.

در 17 دسامبر، Rae در مزرعه Zoo2U پیاده شد، خوک‌ها و بزها فنجان چای را در دست داشت و به یک شتر غذا می‌داد. این ستاره با پوشیدن هودی ابری زیپ‌آپ Aimee از بیکینی‌های فرانکی، تاپ خود را با هوگل‌ها ست کرد. زیپ آدی که دقیقاً در قسمت کمر بریده شده و قسمتی از قسمت میانی را نشان می‌دهد، جزئیات آجدار روی تنه و آستین‌ها را نشان می‌دهد. شلوار جین راسته Levi’s Low Slung که از RE/DONE تهیه شده بود، تم Y2K را به سمت بیرون نگاه می‌داشت، با شلوارهای قدبلند امضای آن که بازگشتی به آن داشتند. لوازم جانبی ادیسون – یک جفت کفش ورزشی اولد اسکول سیاه و سفید از Vans، یک گردنبند آویز قلب درشت، و حلقه های نخ نقره ای بزرگ از جواهرات جنیفر فیشر – ظاهر الهام گرفته از دهه 00 را تکمیل کردند. ادیسون با نشان دادن جنبه شوخ طبعی خود برای برنامه ساعت، در حالی که با شتری که به او غذا می داد می رقصید و با آهنگ SZA و SNL SNL آهنگ “Big Boys” کیکه پالمر تنظیم شده بود، نگاهی به لباس او انداخت. در این ویدئو، همبازی پشمالوی رائه موهای بلند و موج دار او را کوبید، که باعث شد خواننده «2 die 4» به شدت عصبانی شود.

هودی کشباف ابری Aimee Zip Up
هودی کشباف ابری Aimee Zip Up
شلوار جین زنانه Low Pro
شلوار جین زنانه Levi’s Low Pro

اکنون 30 درصد تخفیف

کفش اسکول قدیمیمنبع