ادل و ریچ پل: جدول زمانی کامل رابطه

19 اکتبر: این زوج برای تماشای بازی لس آنجلس لیکرز مقابل گلدن استیت واریرز در بازی افتتاحیه فصل NBA، یک بار دیگر در کنار زمین ظاهر شدند. ادل یک ظاهر جذاب دیگر به تن کرده است و یک مجموعه چرم قهوه ای و کت لویی ویتون را ست کرده است.

منبع

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

برایان ویندهورست از ESPN نیز واقعی بودن این زوج را تایید می کند. او در پادکست خود می گوید: «پل پولدار در بازی با ادل است. لاو پست، مطابق مردم. لبرون در حال تماشای بازی با ادل است. این اولین بار است که آنها با هم در انظار عمومی ظاهر می شوند.” لبرون جیمز یکی از مشتریان پل است.

19 سپتامبر: پس از هفته ها شایعه، ادل و ریچ پل رابطه خود را در اینستاگرام رسمی کردند. ادل عکس هایی از خودش در لباس شیاپارلی و یک عکس با پل به اشتراک می گذارد. این عکس ها برای عروسی بازیکن لیکرز، آنتونی دیویس، که یکی دیگر از مشتریان پل است، گرفته شده است. او با دانستن اینکه نیازی به گفتن چیزهای زیادی ندارد، یک ایموجی ساده قلب قرمز اضافه می کند.

محتوای اینستاگرام

حضور ادل در کنار پل شایعاتی را مبنی بر قرار قرار دادن آن دو آغاز می کند. چند روز بعد، یک منبع تایید کرد مردم که ادل و ریچ پل یک آیتم هستند و “چند ماه” با هم قرار دارند.

سپتامبر 2021

7 اکتبر: در مصاحبه با ووگادل در نهایت در مورد رابطه خود با پل صحبت می کند و فاش می کند که آنها قبل از قرار ملاقات مدتی با هم دوست بودند. آنها ابتدا در یک مهمانی ملاقات کردند که در آن او مستانه به شوخی گفت که باید او را به عنوان مشتری امضا کند. “آخرین چیزی که من نیاز دارم کسی است که نداند کجاست یا چه می خواهد. من می دانم چه می خواهم.» او می گوید. “و من واقعا می دانم چه نمی خواهم.»

22 جولای: این زوج در یک قرار ملاقات در نیویورک دیده می شوند. چند روز بعد، یک منبع می گوید مردم اینکه ادل و پل آنقدرها هم جدی نیستند: “این خیلی جدی نیست، اما آنها اوقات خوبی را سپری می کنند. آنها دوستان مشترک مشترکی دارند، پس خوب بود. او سرگرم می شود و اجتماعی است.»

اکتبر 2021