ادل اولین نگاهی به اقامتگاه مورد انتظار خود در لاس وگاس ارائه می دهد – به عکس ها مراجعه کنید

برخلاف لباس 70 پوندی والنتینو که برای آخرین موزیک ویدئوی خود پوشیده بود، ادل در عکس BTS لباس گرم و شلوار شلواری به تن دارد و موهایش را به جای کت و شلوار امضایش، فرهای گشاد دارد. روی دیوار پشت سرش قابل مشاهده است؟ پیش‌بینی عکس‌های خواننده به‌عنوان یک دختر – که برای اولین بار نشان می‌دهد که چقدر شخصی است آخر هفته ها با ادل در واقع خواهد بود.

با توجه به اینکه او فقدان روح نمایش اصلی را دلیلی برای لغو اجراهای برنامه ریزی شده خود در ژانویه ذکر کرد، منطقی است که ادل اکنون تمام نیروی شخصیت خود را روی صحنه در Caesars بیاورد.

منبع

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

ادل هرگز از به اشتراک گذاشتن جزئیات ترس شدید خود در صحنه خجالتی نبوده است. (همانطور که او به بریتانیا گفت ووگ در مصاحبه او در اکتبر 2011: «قبل از رفتن روی صحنه، خیلی خم می‌کنم. اگرچه در واقع هرگز روی صحنه نیست. اما پس از آن، قبل از همه چیز به خودم خجالت می‌کشم… هر چه هیجان بزرگ‌تر باشد، بیشتر از نمایش لذت می‌برم!») بنابراین اجتناب‌ناپذیر است که 30 نوازنده ای که اوایل این هفته کمتر از هفت نامزدی جایزه گرمی را به دست آورده بود، در محل اقامت خود در لاس وگاس که سرانجام در 18 نوامبر در کاخ سزارز افتتاح می شود، خود را به هم می بست.

ادل در اینستاگرام در کنار عکسی از پشت صحنه که توسط ریون بی وارونا، کارگردان فیلم «من شراب می‌نوشم» راون بی وارونا قبل از شب افتتاحیه گرفته بود، نوشت: «هنگامی که دارم این را می‌نویسم، احساس خوبی دارم. “من بسیار احساساتی، فوق العاده عصبی هستم، اما نمی توانم آرام بنشینم زیرا بسیار هیجان زده هستم. احساس می کنم میلیون ها مایل از خانه دور هستم. نمی توانم به زمانی که کوچک بودم و تام جونز را دیدم فکر نکنم حملات مریخ و فکر کرد، بلیمی، چگونه از ولز به لاس وگاس رسید!؟ من همیشه قبل از نمایش می ترسم و آن را به عنوان یک نشانه خوب در نظر می گیرم زیرا به این معنی است که اهمیت می دهم و به این معنی است که فقط می خواهم یک کار خوب انجام دهم. شاید به این دلیل است که از زمانی که قرار بود شروع نکردم. شاید به این دلیل است که شب افتتاحیه. شاید به این دلیل است که هاید پارک بسیار عالی پیش رفت. شاید به این دلیل است که من نمایش را دوست دارم. من نمی دانم. اما به جرات می توان گفت که من هرگز قبل از یک نمایش در زندگی حرفه ای ام عصبی نبوده ام، اما در عین حال آرزو می کنم امروز فردا باشد!»