اخراج فراگمور ساسکس «فقط شروع» طرح چارلز

اگر به نحوی این خبر مهم سلطنتی را از دست دادید، مگان مارکل و شاهزاده هری از کلبه فراگمور – خانه آنها در بریتانیا که توسط ملکه به آنها هدیه داده شده بود – بیرون رانده می شوند. در واقع، این زوج تأیید کردند که پادشاه چارلز در بیانیه ای از نماینده خود که به آنها گفت، از آنها خواسته است که محل را ترک کنند. صفحه ششم“ما می توانیم تأیید کنیم که از دوک و دوشس سارابطه خواسته شده است تا اقامتگاه خود را در کلبه Frogmore Cottage تخلیه کنند.”

وجود دارد یکی اگر خانواده‌های سلطنتی می‌خواهند خانه‌های خود را حفظ کنند، گزینه‌ای است: شروع به پرداخت اجاره با نرخ تجاری کنید. که اگر در یک ملک غول پیکر اقامت کنید، می تواند پول زیادی باشد. همانطور که یک خودی آن را به استاندارد عصر، “املاک با نرخ های تجاری در آینده و به افراد خارج از خانواده واگذار می شود. در جایی که در یک محیط کاخ باشد، مطمئناً مورد بررسی امنیتی قرار خواهند گرفت.”

استوارت سی ویلسون//گتی ایماژ

به گفته یک “شخصیت ارشد” ناشناس در کاخ که با آن صحبت کرد استاندارد عصرانه، «این در مورد کاهش نیست. این در مورد دریافت بهترین ارزش برای پول از کسانی است که در لیست حقوق و دستمزد هستند. گاهی اوقات کمتر، بیشتر است.» منبع دیگری تا حدودی با نمک اشاره کرد که “پادشاه نوعی انجمن مسکن برای اقوام دور نیست.”

رویال آسکوت 2013 روز 1

بر اساس گزارش‌ها، کارکنان ارشد پادشاه به اعضای خانواده‌شان این موضوع را روشن کرده‌اند که اگر نمی‌توانند به تنهایی هزینه خانه‌ها و آپارتمان‌هایشان را بپردازند، باید «پارچه‌هایشان را برش دهند»، که به نظر می‌رسد به شیوه‌ای بسیار شیک 👋✌️.منبع

و در حالی که واکنش اولیه عمومی به هری و مگان که به آنها گفته شد وسایل خود را جمع و جور کنند و فراگمور را ترک کنند کاملاً چشم پوشی بود، ظاهراً آنها تنها خانواده سلطنتی نیستند که با اعلامیه اخراج مورد هدف قرار می گیرند. در واقع، این «فقط شروع» و «نوک کوه یخ» است.