اخبار فصل 4 “جانشینی”، تاریخ انتشار، بازیگران، اسپویلرها

جالب است که نمایش با توجه به موفقیت آن در حال پایان است. در اولین پخش فصل 3، با توجه به ضرب الاجلکیسی بلویز، مدیر محتوای HBO، این برنامه را به یک کودک تشبیه کرد – انتخاب نمادینی از استعاره. جانشینیمسائل شایع پدر “اگر بچه دارید، این یک کودک بسیار باهوش، بسیار با استعداد و بسیار جذاب است که به مدرسه آیوی لیگ می رود و تحقیقات سرطان انجام می دهد و عاشق فردی از یک خانواده بسیار ثروتمند می شود و می خواهد هر آخر هفته را با او بگذراند. شما و شاید نام فرزندشان را به نام شما بگذارند. بنابراین هیچ مورد علاقه ای وجود ندارد، اما یک فرزند بسیار بسیار خوب برای داشتن یک فرزند بسیار خوب است.» فکر میکنه کیه لوگان؟؟

فصل چهارم کی پخش میشه؟

من به لوگان قهقهه می زنم که به بچه هایش می گوید آنها آدم های جدی نیستند. راست میگه!! به نظر می رسد که نویسندگان و بازیگران می دانستند که این آخرین فصل خواهد بود، آنها فقط تا همین اواخر اعلام نکرده بودند. بنابراین شما فقط می دانید که پایان کار حماسی شکسپیری خواهد بود. همچنین ممکن است نیکلاس بریتل را بچرخاند تا در عین حال چیزی برای دیدن آن داشته باشید.

عکسی از تولید

زمان آن فرا رسیده است که به پایان بازی فکر کنیم – و منظورم «آخر بازی» نیست، مثل اینکه آیا گری و رومن یا گرگ و تام بالاخره ببوسند یا نه. من در مورد این صحبت می‌کنم که واقعاً وقتی این همه چیز تمام شد، در صدر قرار می‌گیرد.

از فصل 4 چه می دانیم؟

دیوید ام راسل

در حالی که سعی می کنم چشمانم را از اشک خشک کنم تکرار می کنم، اما این آخرین فصل خواهد بود. این تریلر است و به نظر می رسد که شخصیت ها در آن نقش دارند.

26 مارس! و علاوه بر آن تریلر بزرگ بالا، HBO قبلاً این تیزر تریلر را منتشر کرده بود تا نگاهی اجمالی به وضعیت خانواده روی پس از آن افشای تکان دهنده داشته باشیم.منبع چه کسی حدس می زد که نمایشی که در اتاق های هیئت مدیره و ویلاهای اروپایی تنظیم می شود، نمایش بعدی باشد بازی تاج و تخت? من نه، اما ما اینجا هستیم! جانشینی برای فصل 4 تمدید شد و آن فصل دقیقاً در نزدیکی است. اما متاسفانه این فصل از سریال آخرین فصل آن خواهد بود. جسی آرمسترانگ، مجری برنامه، در مصاحبه‌ای اخیر تأیید کرد که همانطور که شخصیت‌ها می‌گویند، این سریال به درستی اجرا خواهد شد.