اخبار فصل 27 Zach Shallcross ‘The Bachelor’، تاریخ پخش


پس از اینکه ریچل رکیا “نگرانی های خود را در مورد بخش سنی” کشتی خود با زک شالکراس فاش کرد که منجر به خروج نهایی او از لیسانس فصل 19، شخص مورد علاقه من، ریالیتی استیو، فاش کرد که تمام امیدها برای زک از بین نرفت… زیرا مدیر فنی لیسانس بعدی خواهد بود!

این محتوا از توییتر وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

و طبق معمول، استیو ثابت کرد که حق با زک است عزب انتخاب بازیگران توسط مجری جسی پالمر در طول برنامه زنده سه شنبه اعلام شد بعد از فینال رز خاص اکنون که همه ما به طور جمعی بهبود یافته ایم، زمان آن رسیده است که به همه چیزهایی که می توانیم انتظار داشته باشیم وارد شویم. جدید عزب این فصل تا 23 ژانویه 2023 پخش نمی‌شود، اما ما قبلاً *تن*های اطلاعاتی را می‌دانیم، بنابراین در اینجا چیزی است که باید بدانید—خوش آمدید!

در حال حاضر درام با Zach’s وجود دارد عزب فصل 👀

طبق گفته Reality Steve، دو نفر از زنانی که در این فصل آینده حضور خواهند داشت «قطعاً گذشته ای با یکدیگر دارند». *آشنایی با موسیقی دراماتیک* و این دو شرکت کننده چه کسانی خواهند بود؟ خوشحالم که پرسیدی:

این محتوا از توییتر وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

این محتوا از توییتر وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

ظاهراً، داویا و گربه همزمان در دانشگاه کارولینای جنوبی حضور داشتند و *همچنین* برای خانم کارولینای جنوبی در سال 2018 با یکدیگر رقابت کردند. تصاویر واقعی از باخ تهیه کنندگانی که این خط داستانی را به تصویر می کشند:

لیسانس فیلمبرداری از هفته آینده آغاز می شود

واقعیت استیو در یکی از جدیدترین Zach خود اضافه کرد باخ پست هایی که فیلمبرداری قرار است دوشنبه، 26 سپتامبر آغاز شود، به این معنی که ما “باید لیست زنان بالقوه را در صفحه فیس بوک Bachelor برای فصل او در اواخر این هفته دریافت کنیم.” BRB، حساب کاربری بسیار قدیمی و مرده فیس بوک من را دوباره فعال می کند زیرا من نمی تواند از دست دادن اطلاعات

ما یک تاریخ نمایش داریم!

فصل زاک از لیسانس در 23 ژانویه 2023 ساعت 8 بعد از ظهر به وقت شرقی از شبکه ABC پخش خواهد شد! بله، این *بیش از چهار ماه دیگر است. اما نه، لازم نیست آنقدر منتظر بمانید تا درام خود را اصلاح کنید زیرا لیسانس در بهشت قرار است اولین قسمت خود را پخش کند سه شنبه 7 شهریور در شبکه!

زک برای لیسانس شدن بسیار آماده است

اگرچه او به عشق گبی و ریچل نرسید لیسانس فصل (womp womp!)، زک در حال حاضر مشتاقانه منتظر است تا آن را به عنوان رهبر جدید نمایش جبران کند. بازیکن سابق فوتبال کالج در جریان مراسم گبی و ریچل به مجری برنامه جسی پالمر گفت: “من واقعا نیاز داشتم که کمی وقت بگذارم و فکر کنم و آن قلب شکسته را درمان کنم.” بعد از فینال رز خاص. چیزی که از آن تجربه آموختم این بود که میزان آمادگی من را تغییر نداد. الان بیشتر آماده ام این سوخت برای آتش بود. من آماده هستم تا شخص خودم، بهترین دوستم را پیدا کنم.» اوه اون؟ فقط کمی گرد و غبار در چشم من است، ممنون که پرسیدی! *اشک می ریزد*

زک قبلاً با پنج زن در فصل خود ملاقات کرده است

در برخی زیبا!!!!! اخبار، جدیدترین باخ با پنج نفر از زنانی که امیدوار بودند ملاقات کند مگا معروف شدن قلب او را در طول ویژه برنامه زنده تلویزیونی به دست آورید. Ahem، ارائه دهنده: بروکلین، 25، برایانا، 24، بیلی، 27، گربه، 26، و کریستینا، 26. کل گروه در مقابل یک پس زمینه مناسب با تصویری از عمارت لیسانسه به مدیر اجرایی فناوری معرفی شدند. نه تنها این مینی معرفی قانونی هرگز انجام نشده است، بلکه…

کسی قبلاً اولین برداشت گل رز را داشته است

بدون فکر، فقط:

حالا که بمب رها شد، بیایید وارد دیت شویم! هنگامی که زک با پنج نفر از زنانی که قرار بود بخشی از فصل آینده او باشند ملاقات کرد، سرانجام بریانا بود که نمایش را به بهترین شکل ممکن دزدید. ساکن نیوجرسی با او در مقابل پس‌زمینه عمارت لیسانسه سلفی گرفت و گفت: «می‌خواستم کار خاصی برایمان انجام دهم تا همیشه این را به خاطر بسپاریم»، قبل از گرفتن عکس شیرین. “این چیز کوچکی است که مرا به خاطر بسپارید و به زودی شما را در عمارت خواهم دید.” یادداشت = گرفته شده!

زاخ شالکراس مجرد

کریگ شودینABC

بوسه واقعاً *سرآشپز* او بومی کالیفرنیا را برانگیخت، و او نه تنها عکس را در جیب کت و شلوارش نگه داشت، بلکه اولین عکس را به او داد! احساس؛ عقیده؛ گمان! گل سرخ! از! ! فصل! در نتیجه، هنگامی که او و بقیه زنان در اولین شب وارد عمارت Bachelor Mansion شوند، برایانا از حذف در امان خواهد بود.

ما می دانیم که او به دنبال چه چیزی است

در مصاحبه اخیر با مردم، زک در مورد کسی که امیدوار بود بر روی خود بیابد بشقاب خورد باخ سفر، و پاسخ شیرین است: «اول اینکه چقدر مهربان و دلسوز هستند. من فکر می کنم این چیزی است که امروزه بسیار نادر است. بزرگ شدن با یک مادر باورنکردنی… او یک معلم با نیازهای خاص است و زندگی بسیار پر استرسی دارد. او به همه اطرافیانش اهمیت می دهد و پیراهن را از پشتش برمی داشت و به هرکسی می داد. و این چیزی است که من به دنبال آن هستم، کسی است که با هرکسی که با او در تماس است مهربان و دلسوز باشد.”

جسی پالمر به میزبانی بازخواهد گشت

راستش را بخواهید، به نوعی او را دوست داشته باشید که از این بابت عصبانی نباشید ¯\_(ツ)_/¯. و اگر می‌خواهید همه 🍵فوتبالیست حرفه‌ای سابق را بدانید، به اینجا سر بزنید:

و این تمام چیزی است که تا کنون می دانیم، تیم! مطمئن شوید که برای به روز رسانی این داستان را با توجه به اطلاعات بیشتر بررسی کنید.منبع