اخبار فصل 2 ‘Kindred’، تاریخ انتشار، اسپویلرها

“Kindred” اثر Octavia E. Butler

“Kindred” اثر Octavia E. Butler

«KINDRED» را در HULU در اینجا تماشا کنیدمنبع

البته، مجری برنامه می‌تواند همه چیز را روی پرده تغییر دهد، اما جیکوبز-جنکینز اعلام کرده است که قصد دارد به مواد منبع پایبند باشد. هالیوود ریپورتر. پس دوستان کتاب آرام باشید. من به این اقتباس اعتماد دارم که Jacobs-Jenkins خواهر خوب من، اکتاویا، بهترین علاقه را در قلب دارد!

خوب، اما می خواهم، داستان این نمایش دوباره چیست؟

خویشاوند فقط در Hulu موجود است. بنابراین، اگر سرویس پخش را ندارید، به نوعی SOL هستید. اما… پخش کننده یک ماه آزمایشی رایگان ارائه می دهد، و با در نظر گرفتن تنها هشت قسمت، 30 روز برای تماشای بیش از حد کافی است. به علاوه، برای تعطیلات چه کار دیگری انجام می دهید؟ گذراندن وقت با شوهر شوهر؟ اوه، انگار

خوب، بنابراین تحقیقات DIY من با اخبار تمدید فصل دوم به پایان نرسید، اما این بدان معنا نیست که فصل دوم در راه نیست. در حقیقت، براندن جیکوبز-جنکینز، مجری برنامه در آنجا گفت در حال حاضر برنامه هایی برای فصل 2 و بیشتر وجود دارد. ما برنامه های زیادی برای فصل 2، فصل 3 و فصل 4 داریم. اما ما به افرادی نیاز داریم که سریال را تماشا کنند تا بتوانیم فصل دوم خود را دریافت کنیم.” آها، من از همه شما انتظار دارم استریم کنید خویشاوند در طول تعطیلات، TYVM.

ما میدانیم خویشاوند (نمایش) بر اساس رمان باتلر به همین نام ساخته شده است. اما داستان دقیقاً چیست؟ البته، شما می‌توانید کتاب را بخوانید… یا من می‌توانم همه اطلاعات را همین الان ارائه کنم.

اگر خویشاوند برای فصل دوم تمدید شده است، ممکن است مدتی طول بکشد تا پخش شود. تولید فصل 1 در اوایل ژانویه 2022 و نمایش فقط در دسامبر امسال به نمایش درآمد. من در ریاضیات آنقدرها خوب نیستم، اما حتی می توانم بگویم که فصل دوم آن تا اواخر سال آینده منتشر نخواهد شد.

Give Me the Deets—فصل 2 درباره چه خواهد بود؟

بنابراین، خویشاوند یک رمان علمی تخیلی است که در آن یک زن سیاهپوست به نام دانا بارها در زمان به جنوب Antebellum سفر می کند. این کتاب سفر دانا را دنبال می‌کند، در حالی که او با جامعه مزارع و جد برده‌شده‌اش در تعامل است، در حالی که تلاش می‌کند از واقعیت‌های سخت برده‌داری جان سالم به در ببرد. مشابه کارهای دیگر باتلر، خویشاوند از خوانندگان می خواهد در نظر بگیرند که چگونه قدرت، جنسیت، نژاد، و طبقات، جامعه ای را که در آن زندگی می کنیم شکل می دهد. دیگران ممکن است باور کنند).

من علاقه مند هستم، اما کجا می توانم تماشا کنم خویشاوندی؟

Hulu به دعاهای من پاسخ داده است (یا شاید آنها فقط از ایمیل زدن بی وقفه من به آنها خسته شده اند، اما هر چه باشد). آنها *در نهایت* اکتاویا ای. باتلر را اقتباس کردند خویشاوند به یک سریال، و عزیزم، آن را ناامید نمی کند. بازیگری؟ شخصیت ها؟ خطوط داستانی؟ این همه آن چیزی است که خود نوجوان من می تواند بخواهد و بیشتر. اما اکنون که فصل به پایان رسیده است، در یک صخره بزرگ نیز، می دانم که طرفداران باتلر (از جمله من) در تعجب هستند که فصل دوم کی منتشر می شود. چون حتما نمایش تمدید شده درسته؟؟؟ خوشبختانه، من مقداری دزدی انجام دادم و تمام دیت ها را پیدا کردم خویشاوند فصل 2.

آیا فصل دوم وجود خواهد داشت خویشاوند?

از آنجایی که فصل 1 سه فصل اول رمان را بررسی می کند، ممکن است فصل دوم با فصل چهارم، “پرواز” آغاز شود. در این فصل، دانا در لس آنجلس امروزی است در حالی که همسرش، کوین، در زمان به مریلند قرن نوزدهم سفر کرده است. احتمالاً شاهد تلاش دانا برای نجات شوهرش خواهیم بود و در عین حال رابطه پیچیده خانواده‌اش را با روفوس وایلین، کودکی که در اولین سفرش به جنوب Antebellum نجات داد، کشف می‌کند.