اخبار فصل 2، تاریخ، بازیگران، اسپویل «به Chippendales خوش آمدید».

برنامه‌های پخش جریانی با برنامه‌ریزی ضعیف هستند. اگر بازیگران مکمل مشغول باشند، ممکن است به Chippendales خوش آمدید می تواند فصل 2 را با تاریخ انتشار در اواخر سال 2023 یا حتی 2024 دریافت کند.

میشه چیز دیگه ای بهم بگی؟

مت شاکمن تهیه کننده اجرایی که کارگردانی هم کرده است WandaVision، قرار است به کارگردانی آینده چهار شگفت انگیز فیلمی برای مارول بنابراین او مشغول خواهد شد. او همچنین یک سری ویدیوی پرایم آمازون دارد که نام دارد مشاور. جنی کونر، که قبلاً شریک نویسندگی لنا دانهام بود (به یاد داشته باشید لنی نامه? این او بود) همچنین نویسنده و تهیه کننده است زن مست مجرد. اگر بیشتر به داستان‌های جنایی واقعی علاقه دارید، Konner نیز به محصولی پیوسته است داستان عشق بابی با بازی اکتاویا اسپنسر و تهیه کنندگی کری واشنگتن.منبع

در حال حاضر، هیچ صحبتی در مورد اینکه آیا وجود خواهد داشت یا خیر وجود ندارد به Chippendales خوش آمدید فصل 2. گفت، آن را بود به عنوان مینی سریال اعلام شد. همانطور که احتمالاً می دانید، این نمایش درباره Somen “Steve” Banerjee، بنیانگذار Chippendales است که تنها 10 سال بعد به جرم کمک به قتل اعتراف کرد و مدتی را در زندان گذراند. این داستان شروع و پایان کاملاً روشنی دارد، بنابراین اگر تا پایان فصل 1 به پایان برسیم، ممکن است همین باشد. کاملاً ممکن است که سریال برای تکمیل خطوط داستانی خود به فصل دوم نیاز نداشته باشد. گاهی اوقات یک مینی سریال فقط یک مینی سریال است!

اگر فصل دوم داشته باشد، چه کسی در آن بازی خواهد کرد؟

در کمال تعجب و شگفتی من، به Chippendales خوش آمدید بازگشت به عقب نیست مایک شگفت انگیز. این در واقع یک سریال جنایی واقعی و همچنین نمایشی در مورد رقصنده های مرد است؟ این مانند دو مورد از چیزهای مورد علاقه من است که در یک بدن قرار گرفته اند. سه، اگر حال و هوای نوستالژی دهه 80 و 90 را حساب کنید. فصل با بازی کومیل نانجیانی به تازگی در Hulu شروع شده است. اما آیا بیشتر خواهد شد؟ در اینجا چیزی است که شما باید در مورد آن بدانید به Chippendales خوش آمدید فصل 2.

تمسخر کردن را متوقف کنید، است به Chippendales خوش آمدید برگشتن؟

من می توانم به شما بگویم نویسندگان و کارگردانان را از کجا پیدا کنید به Chippendales خوش آمدید بعدی اگر می خواهید حال و هوای بیشتری داشته باشید! رابرت سیگل، خالق نمایش، چیزی را که ما در مورد آن می دانیم پایین نمی آورد. اما او ما را هم آورد پم و تامی، یک سریال جنایی واقعی دیگر که تقریباً در همان زمان در تاریخ معاصر اتفاق می افتد. کمی احساس می‌کند که باید آن را به یک سه‌گانه غیررسمی با سریال دیگری درباره رسوایی/جنایت دیگری تبدیل کند، فکر نمی‌کنید؟ به گفته سیگل اخیراً قراردادی کلی با تلویزیون قرن بیستم امضا کرده است ضرب الاجل، بنابراین در آینده نزدیک برنامه های بیشتری را از او دریافت خواهیم کرد به Chippendales خوش آمدید یا نه.

بسیاری از بازیگران پروژه های بزرگی دارند که در راه است و ممکن است برای فصل های بیشتری وقت نداشته باشند به Chippendales خوش آمدید، با صداقت تمام. موری بارتلت قرار است وارد شود آخرین ما در HBO، ژولیت لوئیس را می توان در فصل جدید مشاهده کرد ژاکت زرد در ماه مارس، و آنالی اشفورد (برگشت) به برادوی می‌آید تا در آن بازی کند سوینی تاد: آرایشگر شیطان صفت خیابان فلیت مقابل جاش گروبان. چیز مهمی نیست! نانجیانی هنوز هیچ پروژه ای را برای آینده نزدیک اعلام نکرده است، که من حدس می زنم که احتمال *خفیف* بیشتر را باز کند. چیپندیلز، اما او همچنین می تواند پس از سال 2021 در MCU ظاهر شود جاودانه ها. شما هرگز با آن بچه ها نمی دانید.