اخبار فصل سوم The Winx Saga، تاریخ انتشار، بازیگران، اسپویلرها


Magic به لطف فصل 2 به نتفلیکس می آید سرنوشت: حماسه Winx. Alfea از فصل 1 تغییر زیادی کرده است و بلوم و دوستان پری او قرار است با آن مقابله کنند.

زمان بسیار خوبی برای فانتزی با نمایش هایی مانند نتفلیکس است مرد شنی، سایه و استخوان، و ویچر. اما چیز بسیار خوبی در مورد نور و YA وجود دارد سرنوشت: حماسه Winx است. مطمئناً، خطر و درام فراوانی وجود دارد… اما در مورد دوستی، دوست پسر و دوست دختر، مدرسه شبانه روزی و حال و هوای کلبه نیز هست.

آیا در حال حاضر در مورد فصل دیگری سؤال می کنید؟ در اینجا همه چیزهایی است که در مورد پتانسیل می دانیم Fate The Winx Saga فصل 3.

است سرنوشت: حماسه Winx فصل 3 اتفاق می افتد؟ آیا نتفلیکس آن را تمدید کرد؟

از اولین فصل دوم، سرنوشت: حماسه Winx برای فصل 3 *یا* که توسط نتفلیکس لغو شده است تمدید نشده است. فصل دوم حدود یک ماه پس از انتشار فصل اول در سرویس استریم اعلام شد، پس وقت است! قطعا زمان هست

جاناتان هسیون/NETFLIX © 2020

Fate: The Winx Saga را در اینجا تماشا کنید

فصل 3 درباره چه چیزی خواهد بود؟

فرصت ها تقریبا بی پایان هستند. این سریال بر اساس سریال انیمیشنی ساخته شده است باشگاه Winx شاید نیکلودئون را به یاد بیاورید که هشت فصل بسیار زیاد اجرا شد. آنها بیش از 200 قسمت از سریال اصلی را ساختند. خطوط داستانی، شخصیت‌ها و دیگر جنبه‌های این دنیای فانتزی بسیار زیاد است که سریال نتفلیکس می‌تواند در فصل‌های آینده آن را اقتباس کند.

چه کسی برای فصل 3 بازخواهد گشت؟

بسیاری از آن به فصل 2 بستگی دارد، اینطور نیست؟ می توانیم فرض کنیم، مگر اینکه اتفاقی بیفتد، بلوم (ابیگیل کوون)، استلا (هانا وان در وستویسن)، عایشه (مصطفی گرانبها)، موسی (الیشا اپلبام)، فلورا (پائولینا چاوز) و ترا (الیوت سالت) همگی باز خواهند گشت. . برخی از شخصیت‌ها می‌توانند با بازی بازیگران مختلف بازگردند. که بین دو فصل اول اتفاق افتاد. میراندا ریچاردسون و دنیل بتز در فصل 2 به این سریال پیوستند و شخصیت هایی را بازی کردند که در فصل 1 معرفی شدند.

winx

نتفلیکس

یکی از اصلی Winx از کارتون، Tecna، هنوز در سریال ظاهر نشده است، بنابراین او می تواند فصل 3 اضافه شود. فصل جدید فرصت جدیدی برای معرفی شخصیت های جدید است! من فقط در اینجا خود را نشان می دهم، اما اگر برخی از صداهای سریال اصلی در سریال لایو اکشن ظاهر شوند، جالب خواهد بود… اینطور نیست؟

این محتوا از {embed-name} وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

فصل 3 چه زمانی پخش می شود؟

تاریخ انتشار احتمالا آخرین چیزی است که می آموزیم، متاسفانه. اگر به زودی تمدید شود … یا قبلا دارد تمدید شد و هنوز به ما گفته نشده است … سرنوشت: حماسه Winx فصل 3 می تواند در اوایل پاییز یا زمستان 2023 منتشر شود. بین دو فصل اول حدود یک سال فاصله بود (که منطقی است که نوشتن، تصویربرداری، و افزودن تمام آن جلوه های ویژه جادویی حداقل یک سال طول می کشد). اما اگر زمان شیرین خود را بگذرانند، ممکن است به ژانویه یا فوریه 2024 نزدیکتر باشد. بیایید امیدوار باشیم که آنقدر طول نکشد. همه جادویی که دارید را جمع آوری کنید!منبع