اخبار «بت» HBO، تاریخ انتشار، بازیگران، اسپویلرها

از تغییرات، HBO گفت، “بتتیم خلاق به ساخت، اصلاح و تکامل دیدگاه خود برای نمایش ادامه می دهد و آنها در جهت خلاقانه جدیدی قرار گرفته اند. تولیدکننده، بازیگران و گروه خود را بر این اساس تنظیم خواهد کرد تا این رویکرد جدید به سریال را به بهترین شکل ارائه دهد. ما مشتاقانه منتظر به اشتراک گذاشتن اطلاعات بیشتر به زودی هستیم.» اشاره شد!

این محتوا از توییتر وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

این سریال در ابتدا در ژوئن 2021 اعلام شد و در ماه نوامبر، HBO یک فصل آزمایشی شش قسمتی را سبز کرد. در آوریل 2022، جدول زمانی انتشار به دلیل “تغییرات عمده” به تعویق افتاد. تعدادی از خدمه در میان این تحولات، از جمله، پروژه را ترک کردند امی سایمتز کارگردان آن زمان، که برای کارگردانی هر شش قسمت قفل شده بود. پس از جدایی او، سام به عنوان کارگردان اصلی در پروژه حضور یافت – که بسته به نظر شما درباره سازنده، یا یک پرچم سبز غول پیکر است یا وعده برهنگی تمام جلوی زن.

با کمی بیشتر از چند تیزر تریلر (البته مبهم) پیش بینی آینده این سریال سخت است، اما اگر سوابق The Weeknd و Sam معنایی داشته باشد، ما در انتظار یک سریال چند فصلی هستیم. یک تأثیر فرهنگی و سبکی بی بدیل … که یا یک هشدار گرافیکی چشمک زن از قبل و تعداد زیادی رابطه جنسی شبیه سازی شده. انتخاب سرآشپز است، ما آن را می گیریم.

منبع

این محتوا از YouTube وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

و با وجود به دست آوردن یکسان تریلر ارزشمند OMG c/o A24 در اوایل امروز، ما هنوز کاملاً مطمئن نیستیم که بیشتر از آنچه قبلاً می‌دانستیم، از نکات داستانی آگاه هستیم – به جز این واقعیت که قرار است در سال 2023 به نمایش درآید.

با توجه به رضایتخالق همیشه بحث برانگیز، این اولین پروژه تلویزیونی بزرگ او از فصل دوم سریال موفق Zendaya است. برای بتسام به عنوان کارگردان، نویسنده، تهیه کننده اجرایی و خالق شناخته می شود. این مجموعه علاوه بر این توسط A24 تولید می شود، بنابراین شما ~vibes~ را دریافت می کنید. بت همچنین تروی سیوان خواننده، جنی بلک پینک، هاری نف، شیوا بیبی و بدن ها بدن ها بدن هاریچل سنوت، دن لوی، موزس سامنی و آن هچه که اخیراً از دنیا رفته در آخرین نقش تلویزیونی خود روی صفحه نمایش.

اخر هفته، رضایتسام لوینسون و رضا فهیم (تهیه کننده خلاق The Weeknd) در حال ساخت هستند. بت، که از یک “گورو خودیاری” و رهبر فرقه زیرزمینی در دنیای صنعت موسیقی هالیوود پیروی می کند. سریال The Weeknd (یا Abel Tesfaye به شما) در اولین نقش اصلی بازیگری خود بازی می کند. او نقش رهبر فرقه فوق الذکر را در مقابل لیلی رز دپ به عنوان یک ستاره پاپ جوان به نام جوسلین ایفا می کند، که عاشقانه ای را با این شخصیت شوم آغاز می کند و در وب او گیر می کند. همه چیز هالیوود بسیار جدید است، و ما در هیئت مدیره هستیم.

تا جولای 2022، فیلمبرداری این نمایش رسما به پایان رسید و ما را در بلاتکلیفی پس از تولید قرار داد. در همان ماه، The Weeknd اولین تیزر تریلر سریال را در حین اجرای تور در استادیوم MetLife منتشر کرد و در اواخر آگوست، HBO یک تیزر قوی‌تر منتشر کرد تا ما را نگه دارد.

نمایش مورد علاقه جدید شما نزدیکتر از چیزی است که فکر می کنید. سریال درام مورد انتظار HBO بت پاییز امسال پخش کننده پخش خواهد شد، اما اگر به دنبال تاریخ انتشار هستید… ما واقعی خواهیم بود، نداریم.

به طور کلی، این یک پروژه *بسیار* با انرژی هفته است و تعدادی از هم گروهان او به پروژه مرتبط هستند. (مدیر او Wassim Slaiby و مدیر خلاق La Mar C. Taylor نیز به‌عنوان تهیه‌کنندگان مشترک فهرست شده‌اند.)

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.