احساس امیلی راتایکوفسکی در مورد پیت دیویدسون در میان گزارش های قرار ملاقات

و یک منبع جداگانه نزدیک به امراتا به E! اوایل این هفته که او واقعاً در تلاش است تا گزینه های خود را در حال حاضر باز نگه دارد. امیلی فکر می‌کند که پیت جذاب است و آنها در حال حاضر شیمی عشوه‌گری دارند. او به طور انحصاری با کسی قرار نمی گیرد و در حال تفریح ​​است. امیلی در «دوران دختر مجرد» خود است و می‌خواهد ببیند آنجا چه خبر است.»

این منبع افزود: “این یک رابطه سرد تا کنون است.” هیچ فشاری برای اختصاصی کردن آن وجود ندارد، اما او واقعاً او را دوست دارد. پیت جذاب است و مطمئناً او را به دست آورده است.”

پیت دیویدسون، سورپرایزترین مجرد هالیوود، با امیلی راتایکوفسکی جذاب، خوش شانس است، منبعی نزدیک به امراتا دوست دارد شما (و E!) بدانید. این SNL آلوم که اخیراً با کیم کارداشیان قرار داشت، در ابتدای این هفته گزارش شد که با راتایکوفسکی قرار می‌گیرد. بعد از آن از امراتا و دیویدسون در حال بغل گرفتن در روز چهارشنبه عکس گرفته شد.

خود راتایکوفسکی اشاره کرد که چیزهای بین او و دیویدسون هنوز انحصاری نیست. این مدل یک TikTok از خودش به اشتراک گذاشت که خط لب را همگام‌سازی می‌کند، «من با چند مرد، همچنین چند زن، خواهم بود. همه داغ هستند اما به روشی جالب.»

منبع امراتا به E! در حالی که اینها واقعاً روزهای اولیه راتایکوفسکی و دیویدسون هستند، اما آنها چیز بسیار خوبی دارند.این منبع گفت: امیلی در حال حاضر فوق العاده پیت را دوست دارد. “این هنوز خیلی جدید است، اما آنها بدون وقفه در ارتباط بودند و او فقط برای جشن تولد با او بیرون رفت و می خواست به او احساس خاص بودن بدهد.”

این محتوا از TikTok وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

راتایکوفسکی و دیویدسون هر دو اخیرا مجرد هستند. راتایکوفسکی در تابستان از همسر سابقش سباستین بیر مک‌کلارد درخواست طلاق داد. جدایی دیویدسون از کارداشیان در ماه آگوست پس از نه ماه رابطه آنها گزارش شد.منبع