احساس اسکات دیسیک سابق در مورد اولین عکس های کورتنی کارداشیان از دست انداز کودک

یک منبع جداگانه گفت سرگرمی امشب که کورتنی و تراویس «روی ابر 9 هستند. این بارداری فراتر از وحشیانه ترین رویاهای کورتنی است. کورتنی و تراویس احساس می کنند این یکی از جادویی ترین اتفاقاتی است که برای آنها رخ می دهد و یک معجزه کامل است. آنها بسیار هیجان زده هستند و نمی توانند صبر کنند تا این بارداری را با هم تجربه کنند، یک بچه را به عنوان یک واحد به دنیا بیاورند و خانواده خود را گسترش دهند و رشد دهند. این را برای آنها دوست دارم!

هد شات آلیسا بیلی

همچنین می آید به عنوان سرگرمی امشب گزارشی منتشر کرد که در آن جزئیات احساس اسکات دیسیک، دوست پسر سابق بنیانگذار Poosh را شرح داد. این زوج سابق با میسون 13 ساله، پنه لوپه 10 ساله و رینگ هشت ساله مشترک هستند. آنها در سال 2015 به رابطه خود پایان دادند، اگرچه اسکات امیدوار بود تا در سال 2020 با کورت آشتی کند، قبل از اینکه او در سال 2021 با تراویس آشنا شود.

کورتنی کارداشیان روز یکشنبه با انتشار اولین عکس های شکم باردار خود در اینستاگرام، روز پدر و همسرش تراویس بارکر را جشن گرفت. تراو در یک عکس چوب های طبل خود را روی آن گذاشته بود و در یک عکس آن را بوسید.

سردبیر ارشد اخبار و استراتژی

منبع گفت: اکنون اسکات با اخبار بارداری مشکل دارد، اما به طور کلی برای سابق خود خوشحال است: “اسکات تا حد امکان حمایت می کند و همچنین سعی می کند از خود مراقبت کند. کمی می سوزد و او همیشه به کورتنی عشق می ورزد، اما در عین حال برای او خوشحال و هیجان زده است. او می خواهد به حرکت خود ادامه دهد و روی زندگی شخصی خود تمرکز کند.”

بزرگترین خواهر کارداشیان نوشت: «غرق شکرگزاری و شادی برای نعمت و برنامه خداوند». این عکس یک روز پس از آن منتشر شد که او و درامر Blink-182 خبر بارداری خود را در اینستاگرام اعلام کردند. کورتنی این خبر را زمانی فاش کرده بود که در نمایش Blink-182 تابلویی را که روی آن نوشته شده بود، “تراویس، من باردار هستم” بلند کرد.

آلیسا بیلی سردبیر ارشد اخبار و استراتژی در ELLE.com است که در آنجا بر پوشش افراد مشهور و خانواده سلطنتی (به ویژه مگان مارکل و کیت میدلتون) نظارت می کند. او قبلاً سمت هایی را در InStyle و جهان شهری. وقتی کار نمی‌کند، دوست دارد در پارک مرکزی بدود، مردم را وادار کند از او عکس‌های #بی‌سابقه بگیرند و شهر نیویورک را کاوش کنند.منبع