اجاره جمعه سیاه 2022 باند بسیار خوب است — فروش اجاره لباس با اشتراک

لباس کوتاه مخملی Encore

فورلا
renttherunway.com

گوشواره حلقه ای دایره ای بیدو
کیف پولکی مینی کراس بادی

بادگلی میشکا
renttherunway.com

لباس مجلسی پاپیونی بدون بند

گردنبند پیرن

لباس منظره
لباس میدی پولک نقره ای

مسلماً یکی از بهترین بخش‌های Rent the Runway این است که می‌توانید مد طراح را پس از پوشیدن آن برگردانید، به این معنی که لباس‌های اضافی و شلوغی اضافی وجود ندارد. از آنجا که بیایید با آن روبرو شویم، همه هدایایی که شروع به خرید کرده اید در حال حاضر فضای زیادی را اشغال کرده اند.

Ida Shearling Tote

اشلی پارک x RTR
renttherunway.com

چرا پول خرج کنید برای لباس های بیشتری که فقط در یک کیسه اهدای لباس قرار می گیرند؟ شاید همکاران شما لباسی را که در جشن سال گذشته پوشیده بودید به خاطر نداشته باشند، اما مطمئناً یادتان می آید. خوشبختانه، Rent the Runway به شما امکان دسترسی به طرح های جدید را با انتخاب همیشه به روز آنها می دهد. و اگر احساسی را که در اجاره خود دارید دوست دارید، می توانید آن را از Rent the Runway خریداری کنید. اگر تغییر اساسی کمد لباس شما در لیست اهداف شخصی شما بوده است، قبل از اینکه از بین برود، مطمئن شوید که این معامله را متوقف کنید.

لباس کوتاه مخملی Encore

استود
renttherunway.com

فصل مهمانی تعطیلات فرا رسیده است. فرقی نمی‌کند جشن کریسمس شرکت، جشن سال نو، مهمانی تعطیلات، یا حتی عروسی آخر سال، اوج “چی بپوشم؟!” زمان وحشت فرا رسیده است اگر غربال کردن تمام کمد لباس شما ظاهری را که می‌خواستید از آن بیرون بیاورید به شما نمی‌دهد، برای تهیه لباس برای همه رویدادهای آینده‌تان خیلی دیر نیست. (متأسفیم که آن را به شما گوشزد می کنیم، اما اگر قبلاً پاسخ داده اید، عرق در خانه ماندن یک گزینه نیست!)

کیف پولکی مینی کراس بادی

خوشبختانه، برای امتحان کردن لباس برای مجالس آتی خود، نیازی به شکستن پول یا مبارزه با جمعیت جمعه سیاه در مرکز خرید ندارید. Rent the Runway نجات دهنده مد شما در این فصل تعطیلات خواهد بود. از هم اکنون تا شنبه 5 آبان، تیاو شرکت اجاره مد 35 درصد تخفیف برای کلیه عضویت ها ارائه می دهد و اجاره یکباره برای جمعه سیاه. از کد BESTFRIDAY استفاده کنید تا از این تخفیف استفاده کنید که برای دو ماه هر طرح عضویت یا سفارش‌های اجاره یک‌باره بیش از 60 دلار اعمال می‌شود.