اجاره جمعه سیاه 2022 باند بسیار خوب است — فروش اجاره لباس با اشتراک

لباس میدی پولک نقره ای

Ida Shearling Tote

خوشبختانه، برای امتحان کردن لباس برای مجالس آتی خود، نیازی به شکستن پول یا مبارزه با جمعیت جمعه سیاه در مرکز خرید ندارید. Rent the Runway نجات دهنده مد شما در این فصل تعطیلات خواهد بود. از هم اکنون تا شنبه 5 آبان، تیاو شرکت اجاره مد 35 درصد تخفیف برای کلیه عضویت ها ارائه می دهد و اجاره یکباره برای جمعه سیاه. از کد BESTFRIDAY استفاده کنید تا از این تخفیف استفاده کنید که برای دو ماه هر طرح عضویت یا سفارش‌های اجاره یک‌باره بیش از 60 دلار اعمال می‌شود.

کیف پولکی مینی کراس بادی

اشلی پارک x RTR
renttherunway.com

لباس میدی پولک نقره ای

گوشواره حلقه ای دایره ای بیدو
لباس کوتاه مخملی Encore
گردنبند پیرن

آیا در دسامبر یا ژانویه یک تقویم اجتماعی پرجمعیت دارید؟ تا هشت مورد در ماه فقط با 94 دلار در ماه اجاره کنید. این تقریباً کمتر از هر جفت چکمه های روی زانو است که مد سریع نیستند! فقط به چند قطعه برای یک شب ملاقات سرگرم کننده یا کنفرانس کاری چشم دوخته اید؟ بسته چهار ظاهر در ماه را انتخاب کنید و احساس خواهید کرد که فقط با 61 دلار در ماه به کمد یک ویرایشگر مد دسترسی دارید.

گردنبند پیرن

چرا پول خرج کنید برای لباس های بیشتری که فقط در یک کیسه اهدای لباس قرار می گیرند؟ شاید همکاران شما لباسی را که در جشن سال گذشته پوشیده بودید به خاطر نداشته باشند، اما مطمئناً یادتان می آید. خوشبختانه، Rent the Runway به شما امکان دسترسی به طرح های جدید را با انتخاب همیشه به روز آنها می دهد. و اگر احساسی را که در اجاره خود دارید دوست دارید، می توانید آن را از Rent the Runway خریداری کنید. اگر تغییر اساسی کمد لباس شما در لیست اهداف شخصی شما بوده است، قبل از اینکه از بین برود، مطمئن شوید که این معامله را متوقف کنید.

راشل کومی
renttherunway.com

لباس مجلسی پاپیونی بدون بند

سوکو
renttherunway.com

استود
renttherunway.com