آیا کینگ چارلز در کاخ باکینگهام زندگی می کند

ظاهراً محل زندگی واقعاً عظیم پادشاه (شامل 52 اتاق سلطنتی/مهمان و 188 اتاق کارمند) کوچک خواهد شد. در همین حال، کلارنس هاوس (خانه قبلی چارلز و کامیلا) احتمالاً برای استفاده توسط شاهزاده جورج، پرنسس شارلوت یا شاهزاده لوئیس ذخیره می شود زیرا هیچ یک از خانواده سلطنتی قدیمی تر از ایده نقل مکان به آنجا هیجان زده نیستند. همانطور که یک منبع می گوید، “هیچ کس به شدت به کلارنس هاوس علاقه ندارد زیرا هنوز هم به عنوان مکان ملکه مادر دیده می شود.”

گمانه‌زنی‌هایی در مورد محل زندگی پادشاه چارلز (هنوز به نوشتن آن عادت نداشت) وجود دارد که اکنون پس از درگذشت ملکه الیزابت دوم، پادشاه سلطنتی بریتانیا است – و برخی از خبرنگاران سلطنتی قبلاً ادعا کرده‌اند که او ترجیح می‌دهد در محل اقامت فعلی‌اش کلارنس هاوس بماند. به جای رفتن به کاخ باکینگهام.

نمای جلویی در کاخ باکینگهام

این منبع افزود: “شاهزاده و دوشس کورنوال هر دو بسیار عملی هستند و می بینند که پادشاه حاکم باید در کاخ باکینگهام زندگی کند، در غیر این صورت مانند همپتون کورت خواهد شد – به جای یک کاخ سلطنتی فعال، یک جاذبه بازدید کننده برای بازدیدکنندگان خواهد بود.”

اما نه به نظر می رسد که چارلز در قصر اقامت خواهد کرد و منبعی (که با چارلز دوست است) قبلاً به او گفته بود. ایمیل روزانه“علیرغم اینکه همه در مورد اینکه او نمی‌خواهد در آنجا زندگی کند، فکر می‌کنند، او مطمئناً در آنجا مسکن خواهد داشت – اما این یک آپارتمان بسیار ساده‌تر در بالای مغازه خواهد بود که شبیه وضعیت نخست وزیر در خیابان داونینگ است.”

پاول لیبراگتی ایماژ

مشخص نیست چه زمانی انتقال چارلز به کاخ باکینگهام انجام می شود، اما با توجه به اینکه او در لحظه ای که اعلیحضرت درگذشت، پادشاه شد، احتمال اینکه او به سرعت در آنجا اقامت کند وجود دارد.منبع