آیا کینکس ها ارثی هستند؟ آنچه علم در مورد ژنتیک میل می گوید

اما گیتس بر این باور است که برخی از افراد در شرایط مناسب برای ایجاد یک پیچ و خم یا فتیش آماده هستند.

برام خاطرنشان کرد: «شما تا زمانی که در سنین نوجوانی یا شاید حتی بیست سالگی خود نباشید لزوماً متوجه نمی شوید که چه کسی هستید. «یا شاید حتی دهه پنجاهی شما، نه به این دلیل که کاملاً از بین رفته است. اما شما متوجه نیستید که پیچیدگی چیست یا پیچیدگی چیست. یا اینکه برخی از فانتزی های جنسی خصوصی شما در واقع با پیچ خوردگی همسو هستند.”

با این حال، مهم است که به یاد داشته باشیم که علایق وابسته به عشق شهوانی ما محصول عوامل بسیاری است. از جنبه بیولوژیکی، این عوامل می تواند شامل استعدادهای ژنتیکی، شیمی منحصر به فرد مغز و نحوه چیدمان بدن ما باشد.

بسیاری از مردم می‌توانند یک تجربه خاص از دوران کودکی را به عنوان منشأ پیچیدگی یا فتیش خود مشخص کنند. برای برخی، از بدو تولد به نظر یک واقعیت زندگی است. برخی دیگر از طریق اکتشاف انفرادی یا مشارکتی، مشکلات خود را بعداً در زندگی پیدا می کنند. در تجربه Brame، نسل های جوان به لطف اینترنت زودتر از پیچیدگی های خود آگاه می شوند. اما در برخی موارد، فرهنگ سکوت و شرم در مورد پیچیدگی‌های جنسی می‌تواند فرآیند کشف را چندین دهه به تاخیر بیندازد.

گیتس گفت: “من با این مرد فوق العاده که خود را یک ماکروفیل می دانست مصاحبه کردم.” او دوست داشت در مورد زنان غول پیکر خیال پردازی کند. و گفت: طبیعت تفنگ را پر می کند و پرورش ماشه را می کشد. من این استعاره را دوست دارم زیرا به نوعی توضیح می دهد که چگونه کار می کند – اینکه شما می توانید از نظر بیولوژیکی و عصبی آماده شوید تا برای این اتفاق آماده شوید.

آیا کینک یک گرایش جنسی است؟

عوامل روانشناختی مانند شخصیت ما، تجربیات یادگیری قبلی و نگرش کلی نسبت به رابطه جنسی، بخش دیگری از پازل را نشان می دهد. و عوامل محیطی نیز وجود دارد که باید در نظر گرفت – زمینه فرهنگی که تا حدی شرکای انتخابی ما و فرصت‌های در دسترس ما را تعیین می‌کند.

لهملر می‌گوید: «هرگاه در مورد علایق جنسی صحبت می‌کنیم، باید در مورد آن از دیدگاه زیست‌روانی-اجتماعی صحبت کنیم. بسته به تلاقی همه این عوامل، دو نفر می‌توانند به دلایل بسیار متفاوت علاقه جنسی مشابهی پیدا کنند.

پیچیدگی ها و فتیش ها چگونه ایجاد می شوند؟

لهملر ادامه داد: برای برخی افراد، نوک سینه ها فوق العاده حساس هستند. برای افراد دیگر، هیچ احساسی وجود ندارد. و اگر بدن شما به طور اتفاقی آن سطح از حساسیت را دارد، ممکن است به اشکال مختلف نوک نوک بازی از جمله نسخه‌های شدیدتر BDSM آن با گیره‌های نوک پستان و غیره جذب شوید. بنابراین من فکر می کنم بخشی از آن حساسیت عمومی در قسمت های مختلف بدن ما است. این می تواند یک جزء ژنتیکی نیز داشته باشد.»

اغلب، طنین عاطفی و جنسی پیچیدگی از طریق خودارضایی تقویت می شود.

بریم به شدت احساس می‌کند که کج‌شدن یک سرگرمی نیست، بلکه یک هویت جنسی مشروع است. در طول زندگی او، روابطی که با کج خلقی های او همخوانی نداشت، ناگزیر شکست می خورد. این پیچیدگی هرگز به صراحت مورد بحث قرار نگرفت و به عنوان دلیل این جدایی ذکر نشد – این کشف بعداً انجام خواهد شد. اما در نگاهی به گذشته، منطقی است که برخی از پویایی های قدرت برای او قابل تحمل نبود.منبع

گیتس افزود: ما می دانیم که ارتباط بین مراکز بویایی مغز و مراکز حافظه مغز و مراکز عاطفی مغز بسیار نزدیک است. «و به همین ترتیب چیزهایی که ما آن‌ها را پیچیدگی‌های کلاسیک در نظر می‌گیریم، مانند فتیش پا. یا لاستیک یا چرم یا چیزهایی که از نظر حسی تحریک‌کننده هستند، به‌ویژه از طریق بویایی، می‌توانند با محتوای احساسی و خاطرات مرتبط شوند تا نوعی چرخه ایجاد کنند که در آن شما آن را بو می‌کنید و این محرک را در این حافظه دارید که بسیار احساسی است. شما ممکن است آن را از طریق خودارضایی تا جایی تقویت کنید که به یک مسیر بسیار محکم در مغز شما تبدیل شود.