آیا کریس ایوانز و آلبا باپتیستا با هم قرار می گذارند؟ سرنخ کدو تنبل هالووین

این محتوا از توییتر وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

این محتوا از توییتر وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

اینجا چیزی برای دیدن نیست، درست است؟ اشتباه، ظاهرا طرفداران (و یک مشاور @deuxmoi) متوجه شدند که این کدو تنبل ها همان هایی هستند که السا باپتیستا مادر آلبا از عکس پروفایل خود استفاده کرد اوایل ماه:

لطفاً توجه داشته باشید که شایعات کریس و آلبا برای اولین بار در سال 2021 به لطف دنبال کردن کریس و چندین نفر از اعضای خانواده اش در اینستاگرام شروع شد، اما به معنای واقعی کلمه هیچ چیز تأیید نشده است. مطابق با فقط جرد، مردم فکر می کنند تابستان گذشته، زمانی که کریس در حال فیلمبرداری بود، ملاقات کردند مرد خاکستری و آلبا مشغول فیلمبرداری بود راهبه جنگجو فصل دوم

این محتوا از {embed-name} وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

البته، این روزهای کدو تنبل، لحظه ای به همان اندازه نمادین در زندگی شخصی کریس ایوانز را به یاد می آورد، زمانی که همه فکر می کردند او با سلنا گومز قرار می گیرد و متقاعد چهره او در انعکاس پیانوی او بود. اوه، و نمی توان فراموش کرد چه زمانی همه فکر کردند که سلنا نماد کریس را پوشیده است چاقوها بیرون ژاکت در TikTok با تیلور سویفت!

بسته به جایی که آنلاین در کمین هستید، ممکن است متوجه برخی شایعات شده باشید که کریس ایوانز با آلبا باپتیستا قرار دارد. و طرفداران متقاعد شده اند که به لطف پست کردن چند کدو تنبل هالووین توسط کریس، مدرکی دال بر این رابطه پیدا کرده اند. در واقع، کریس در اینستاگرام پرید و این کدو تنبل را در روز دوشنبه منتشر کرد:

به هر حال، در این زمان نمی توان با کدو تنبل های کریس ایوانز برای اظهار نظر تماس گرفت، احتمالاً به دلیل مشغول بودن در حال پوسیدن.

منبع