آیا کامیل در «امیلی در پاریس» باردار است؟ بازیگران لیلی کالینز و اشلی پارک واکنش نشان می دهند

“ما شایعاتی درباره تمام این پایان های مختلف شنیدیم. و من فکر کردم که یکی از آنهاست. اما بعد متوجه شدیم که اینطور بوده است. همه آنها، لیلی گفت: “ما فقط 35 دقیقه فرصت داریم تا این کار را انجام دهیم، چگونه این کار را انجام دهیم؟” بنابراین ما احساس خوشبختی می کنیم که توانستیم همه اینها را در کل قسمت انجام دهیم و آن را با هم نگه داریم.”

امیلی در پاریس l تا r لیلی کالینز در نقش امیلی، لوکاس براوو در نقش گابریل در قسمت 310 امیلی در پاریس با حسن نیت از نتفلیکس © 2022

ماری اچگوین//نتفلیکس

به وضوح چیزهای زیادی برای باز کردن قبل از بازگشت سریال برای دور دیگر وجود دارد، و چه کسی بهتر از خود بازیگران سریال این کار را انجام می دهد؟ در طول امیلی در پاریس فصل 3 پرس جونت، جهان شهری از دوستان سه گانه طلایی سریال – لیلی کالینز (امیلی)، اشلی پارک (میندی) و کامیل رازات (کامیل) – خواست تا آنچه را که اتفاق افتاده است تشریح کنند … و احساس آنها در مورد بارداری کامیل آشکار شود.

فینال مطمئناً پرجمعیت بود، اما همچنین بر نیاز به فصل 4 با توجه به صخره های متعدد تأکید داشت. لیلی گفت: «نمی‌دانم می‌توانستیم اینطور به پایان برسانیم، بدون اینکه بدانیم به فصل 4 می‌رویم یا نه». “این برای ما وحشتناک خواهد بود، زیرا می خواهیم بگوییم، “شما هم ما را معلق می گذارید؟ آیا می توانیم خط داستان را بررسی کنیم؟” اما دانستن این موضوع به ما اجازه داد تا عمیق‌تر در صخره حفاری کنیم، زیرا می‌دانستیم که می‌توانیم آن را ادامه دهیم.»

امیلی در پاریس l تا r کامیل رازات در نقش کامیل، لوسین لاویسکونت در نقش آلفی، لیلی کالینز در نقش امیلی، کین دیاس در نقش بنوا در قسمت 303 امیلی در پاریس کر استفانی

اشلی می‌گوید: «این به نوعی شبیه به بازی عایق‌شده خودش بود که واقعاً سرگرم‌کننده بود Cosmo. “وقتی همه ما به خارج از شهر می رویم، آن زمان است که در همان هتل اقامت می کنیم و احساس می کنیم که نوعی کمپ تابستانی است.”

اسپویلرهای فصل 3 در راه است، هشدار منصفانه!

«امیلی در پاریس» را در نتفلیکس اینجا تماشا کنیدمنبع

//نتفلیکس

این یک دست کم گرفتن است. آتش بازی یک فینال حدود پنج روز طول کشید تا فیلمبرداری شود و به دلیل تمام قطعات متحرک، یک روز تمرین از قبل الزامی شد.

امیلی در پاریس اشلی پارک در نقش ذهن در قسمت 310 امیلی در پاریس cr marie etchegoyennetflix © 2022

“من فکر می کنم همه ما شایعات را به روش های مختلف شنیدیم، و بعد شما فقط مانند “صبر کنید صبر کنید، صبر کنید، چی شد? اوه خدای من.» اشلی گفت: «در قسمت آخر اتفاقات زیادی افتاد.»

آیا کامیل و گابریل در نهایت با هم فرزندی بزرگ خواهند کرد؟ آیا امیلی دوباره با آلفی کنار می‌آید یا با گابریل رابطه واقعی را امتحان می‌کند؟ آیا کامیل حالا که از گابریل جدا شده با سوفیا آشتی خواهد کرد؟ و در مورد Mindy، Nicolas و Benoît چطور؟ چیزهای زیادی برای حل کردن باقی مانده است، بنابراین تنها چیزی که می توانیم بگوییم این است مرسی، نتفلیکس برای روشنایی سبز از قبل امیلی در پاریس فصل 4!

نظر بده “بچه همراهم است؟” اگر تماشا کردید امیلی در پاریس فصل 3، پس شما قبلاً می دانید که نمایش نتفلیکس به یک طرح داستانی دراماتیک کودک که وارد فصل 4 می شود، “oui” می گوید. (و ما در مورد Madeline صحبت نمی کنیم.)

فینال فصل 3 انفجاری شاهد دو جدایی بود (کامیل و گابریل، و امیلی و الفی)، یک جشن نامزدی، یک عروسی تقریباً سریع، و اخبار بارداری کامیل، که تمام عکس های غم انگیز گابریل در حال تماشای بازی بچه ها در طول فصل را حساس تر می کند.

در ابتدا، وقتی بازیگران درباره کارگردانی پایانی شنیدند، پیش‌بینی کردند که بسیاری از خطوط داستانی ویرایش شوند. در عوض، همه آنها را گرفتند.

کامیل شروع کرد: شوکه شدم. “کلمه شوکه است.”

استفانی برانچو//نتفلیکس