آیا ویبراتور می تواند کلیتوریس من را حساسیت زدایی کند؟

همه ما آنجا بوده ایم: شما یک کمی بیش از حد سرگرم کننده با ویبراتور پرقدرت مورد علاقه‌تان، زمانی که آن فکر مزاحم سرنوشت‌ساز، سرخوشی پس از ارگاسم شما را می‌شکند. “آیا این امکان برای من وجود دارد که كليت من را حساس كن از اینکه اینقدر با اسباب بازی جنسیم سختی بکشم؟» تعجب می کنی اکنون، به جای اینکه احساس خوشبختی کنید، استرس AF دارید، نگران هستید که ممکن است فریب خورده باشید و دکمه لذت خود را برای همیشه بی حس کرده باشید. اوه

دکتر امیر مرعشی، متخصص زنان و زایمان توضیح می‌دهد، اما هی، هنوز بیرون نروید: کلیشه شما احتمالاً خوب است. در واقع، ویبراتورها به ندرت با علائم منفی همراه هستند و در عوض معمولاً آنها را نشان می دهند بهتر کردن بر اساس مطالعه‌ای که در سال 2009 منتشر شد، عملکرد کلی جنسی شما (مانند توانایی شما برای احساس برانگیختگی، ایجاد لغزش، ارگاسم و غیره) مجله طب جنسی. با این اوصاف، شما باید بهترین شیوه‌های سلامتی و ایمنی را در زمانی که بیرون می‌روید، دنبال کنید. اینجاست که ما وارد می شویم.

اسکایلر می‌گوید: «دستگاه تناسلی شما با یکی از راه‌های پرورش برانگیختگی آشنا می‌شود. این می‌تواند برای برخی از کلیتوریس‌ها یک مانع ذهنی و فیزیکی ایجاد کند، که ممکن است آن‌ها را به‌عنوان «بی‌حس» نسبت به سایر انواع تحریک کلیتورال درک کنید. با این اوصاف، کلیتوریس شما در واقع بی حس نیست و شما در خطر از دست دادن تمام احساس خود در طبقه پایین نیستید.

این نیز زمان بسیار خوبی برای به دست آوردن، اهم~آشنایی مجدد~ با خود بدون حال و هوا. کمی وقت بگذارید و کمی خود را دوست بدارید، بدن خود را کاوش کنید و آنچه را که حس خوبی دارد یادداشت کنید. بریتو می‌گوید: «این فرصت خوبی برای ارزیابی مجدد و معرفی انواع جدیدی از لمس است که ممکن است دوست داشته باشید،» علاوه بر ویبراتور. (نکته حرفه ای: اسکایلر می گوید، همچنین می توانید با آزمایش سر دوش جداشدنی، آب حمام یا جت آب به مخلوط اضافه کنید.)

بریتو می‌گوید: اگر دست‌ها این کار را برای شما دو نفر انجام نمی‌دهند، می‌توانید برای دستیابی به ارگاسم شریکی همدیگر را آسیاب کنید، قوز کردن خشک یا رابطه دهانی را امتحان کنید. مهمترین چیز این است که به خودتان زمان بدهید تا حرکات و الگوهای مختلف را آزمایش کنید و به خود فشار نیاورید تا فوراً به ارگاسم برسید. اگر فقط عادت دارید که با ویبراتور شروع کنید، عادت کردن به انواع دیگر لمس برای اوج گرفتن ممکن است زمان ببرد – طبیعی است!

به طور کلی، به یاد داشته باشید: ویبراتورها شرور نیستند.

انجام استفاده مورد نظر از ویبراتور به شما آسیبی نمی رساند. دکتر مرعشی می‌گوید در واقع، استفاده از اسباب‌بازی‌های جنسی به‌طور کلی «برای فواید بی‌شماری برای سلامت روحی و جسمی بسیار مفید است»، از بهبود خلق و خو و بهبود خواب گرفته تا چهره‌ای بهبود یافته و سلامت قلب مثبت.

این می تواند به شما کمک کند تا به شریک جنسی بعدی خود راهنمایی خاصی در مورد اینکه چه کاری می تواند انجام دهد تا احساس خوبی به شما بدهد ارائه دهید. (پسندیدن، واقعی خوب است.). رابطه تراپیست توضیح می دهد: «برای درک نحوه عملکرد بدنتان مهم است که آناتومی و فیزیولوژی خود را بدانید. دکتر جانت بریتو، بنیانگذار مرکز هاوایی برای سلامت جنسی و روابط. بریتو پیشنهاد می‌کند که می‌توانید با هدایت دست‌های خود و نشان دادن نحوه لمس شما به روشی که دوست دارید به آنها نشان دهید که چه کاری انجام دهند.

پس در هر شرایطی که هستید، استرس نداشته باشید! اگر می خواهید راه های دیگری برای ارگاسم بیابید، بدون ویبراتور، عالی است. و اگر با استفاده از آن مشکلی ندارید، جالب است. فقط هر کاری که برای شما مفید است را انجام دهید و مهمتر از همه، استراحت کنید و از O خود لذت ببرید
منبع

اساسا: اجازه ندهید که هیچ گونه روایت ترسناک پیرامون ویبره ها شما را بترساند. اگر آنها را دوست دارید، از آنها استفاده کنید – به خصوص اگر به شما کمک کنند در اتاق خواب احساس رضایت بیشتری داشته باشید. گفت، اگر شما هستند احساس می‌کنید که لرزاننده‌ها بر توانایی شما برای پایان دادن به سناریوهای دیگر تأثیر می‌گذارند – به‌ویژه در هنگام رابطه جنسی مشترک – به خواندن ادامه دهید. دلیلی وجود دارد که…

در اینجا دلیل این است که چرا vibes ممکن است کار را برای شما سخت تر کند که با یک شریک زندگی کنید.

ویبراتورها می توانند شما را به رسیدن به ارگاسم با ابزارهای فوق العاده خاص عادت دهند – به خصوص اگر کلیتوریس حساسی دارید و از ویبراتور در یک محیط به خصوص قوی استفاده می کنید – که انجام اقدامات انفرادی جایگزین یا با شریک زندگی را برای شما دشوار می کند. (مانند تحریک دستی، رابطه جنسی دهانی، آسیاب کردن، تنظیمات ارتعاشی مختلف و موارد دیگر.)

در حالی که بسیار خوب است که شما در مورد روش هایی که ویبره ها می توانند بر زندگی در اتاق خواب تأثیر بگذارند مطلع هستید، مهم است به یاد داشته باشید که آنها نه دشمن اینجا نیاز به استفاده از ویبراتور برای اتمام کار کاملاً خوب است و چیز بدی نیست.

هر زمان که برای استفاده مجدد از ویبراتور آماده شدید، هر چند وقت یکبار اسباب بازی مورد استفاده و تنظیمات ارتعاش آن را تغییر دهید. دکتر مرعشی می گوید: «به عبارت دیگر، آن را روشن کنید و یک «شریک» ویبراتور متفاوت داشته باشید. به این ترتیب، حتی اگر هنوز یک لرزاننده را در روال خود قرار می دهید، بدن و ذهن شما به یک نوع خاص از احساس عادت نمی کند.

راه‌هایی برای تقویت حس لذت کلیتورال وجود دارد تا بتوانید بدون استفاده از ویبراتور به ارگاسم برسید… (مخصوصاً در هنگام رابطه جنسی مشترک!)

در اینجا به شما آموزش می‌دهیم که چگونه می‌توانید انواع دیگر رابطه جنسی را به اندازه ویبراتور خود احساس کنید

دکتر مرعشی برای شروع، اگر احساس می‌کنید پیاده‌شدن از راه‌های دیگر سخت‌تر می‌شود، از استفاده از نشاط‌هایتان استراحت کنید. مدت زمان استراحتی که نیاز دارید از فردی به فرد دیگر متفاوت است، بنابراین اگر تغییر فوری نبود، استرس نداشته باشید، اما سعی کنید حداقل یک یا دو روز بدون آن استراحت کنید.

درمانگر جنسی توضیح می‌دهد که اگرچه برای لذت بردن از لحظه‌ای که دکمه «روشن» را فشار می‌دهید بسیار عالی است، اما استفاده از ویبراتور برای دریافت منظم O خود می‌تواند یک نقطه ضعف داشته باشد. جنی اسکایلر، دکترا، مدیر موسسه صمیمیت.

درسته! دکتر مرعشی می‌گوید ارتعاش‌کننده‌ها حساسیت کلیتوریس شما را از بین نمی‌برند یا به کلیتوریس آسیب نمی‌رسانند، «مگر اینکه در جایی که به بدن خود آسیب می‌رسانید، کاری واقعاً آسیب‌زا انجام دهید، مانند استفاده از یک وسیله به شیوه‌ای خشن و بی‌پروا. (فکر کنید: ضربه با زور، خراش دادن و غیره)

اسکایلر توضیح می‌دهد: «من با زنان زیادی کار می‌کنم که یک ویبراتور همیشه بخشی از رابطه جنسی برای آنهاست، و فکر می‌کنم این خوب است. او می‌گوید: گاهی اوقات افراد به دلیل نیاز به آوردن ویبراتور در تماس‌های جنسی خود احساس شرم یا ترس از عدم کفایت می‌کنند، اما این بسیار طبیعی است و جای خجالت ندارد.

TL;DR، ویبراتورها به شما آسیبی نمی‌رسانند، اما یادگیری راه‌های دیگر برای رسیدن به ارگاسم، نحوه غلبه بر موانع ارگاسم و نحوه داشتن رابطه جنسی رضایت‌بخش و انفرادی، با یا بدون ویبراتور، ضرری ندارد. کنجکاو؟ ادامه مطلب…

مجدداً، بیایید کاملاً واضح بگوییم: لرزاننده‌ها حساسیت کلیتوریس شما را *نخواهند* زد.