آیا هدف در روز شکرگزاری باز است؟ ساعات کاری فروشگاه، آنچه باید بدانیم و موارد دیگر

در سال 2020، Target در روز شکرگزاری برای اولین بار در یک دهه گذشته به دلیل نگرانی های ایمنی در طول همه گیری ویروس کرونا بسته شد. اما پس از آن، غول خرده فروشی تصمیم گرفت این حرکت را دائمی کند. همچنین به جای رزرو آن تخفیف ها برای جمعه سیاه، زودتر شروع به ارائه تخفیف برای فصل خرید تعطیلات کرد. (نگران نباشید، ما بهترین معاملات جمعه سیاه هدف اولیه را برای شما جمع آوری کرده ایم.)

برایان کورنل، مدیرعامل تارگت در بیانیه‌ای نوشت: «آنچه که به‌عنوان اقدامی موقتی که توسط همه‌گیری آغاز شد، اکنون استاندارد جدید ما است – استانداردی که توانایی ما برای برآورده کردن خواسته‌های مهمانانمان در تعطیلات هم در ساعات کاری فروشگاه و هم فراتر از آن را تشخیص می‌دهد.»

بنابراین بله، فروشگاه های Target در روز شکرگزاری 2022 بسته می شوند – و هر سال آینده. در خانه بمانید و رژه روز شکرگزاری را تماشا کنید. و اگر آنقدر راحت هستید که حتی نمی‌توانید برای جمعه سیاه شرکت کنید، این هم خوب است: Target تخفیف‌های یک هفته‌ای جمعه سیاه را تا 25 نوامبر ارائه می‌کند، با پس‌اندازهای جدید هر یکشنبه. و همیشه آن معاملات تارگت سایبر دوشنبه وجود دارد.
منبع

اگر از خود پرسیده اید، “آیا Target در روز شکرگزاری باز است؟” یک پاسخ رسمی و آسان وجود دارد: نه.

بنابراین اگر در روز شکرگزاری به طور ناگهانی به یک مشت شمع نیاز دارید، باید برای خرید آنها به جای دیگری بروید. یا تا ساعت 7 صبح جمعه سیاه صبر کنید تا Target برای بزرگترین روز خرید سال باز شود. (این اولین فروشگاه‌هایی است که باز می‌شوند، اما برای ساعت‌های خاص روز شکرگزاری با فروشگاه محلی خود تماس بگیرید.)

Target اولین خرده فروش بزرگی نیست که این تغییر را ایجاد کرده است و احتمالا آخرین مورد نیز نخواهد بود. در حالی که ساعات شکرگزاری والمارت چندان رادیکال نیست – بدون تعهد به “برای همیشه” در اینجا – این شرکت در دو تعطیلات گذشته تعطیل شد. داکونا اسمیت، معاون اجرایی و مدیر عامل Walmart US در بیانیه‌ای گفت: «در طول همه‌گیری، همکاران ما در نحوه خدمت به مشتریان و جوامع آن‌ها قهرمان نبوده‌اند. ما امیدواریم که همه از این فرصت استفاده کنند تا در زمانی که همیشه خاص است، در کنار عزیزان خود باشند.

اما Target در روز شکرگزاری 2022 باز نخواهد شد. در واقع، Target دیگر در روز شکرگزاری (فعلا) باز نخواهد شد. سال گذشته این غول خرده‌فروشی اعلام کرد که هر سال در تعطیلات غذا خوردن در آمریکا بسته می‌شود.