آیا مگان مارکل و شاهزاده هری برای تبلیغ نمایش مصاحبه می کنند؟

مگان و هری اخیراً همه چیز را بسیار پایین نگه داشته اند، بنابراین واقعاً نمی توانیم منتظر بمانیم تا آنها شروع به تبلیغ پروژه های آینده خود کنند. اگرچه، بدیهی است که پروژه ها بدون درام نیستند.

علاوه بر اینکه خانواده سلطنتی تقریباً در مورد همه چیز صحبت می کنند، گمانه زنی های زیادی در مورد فیلم های مستند هری و مگان وجود دارد. برای لحظه‌ای، ادعاهایی وجود داشت که نتفلیکس با واکنش‌های شدید به آن‌ها بسیار “متحیر” شده است تاج که آنها سند را به سال 2023 منتقل کرده بودند. و علاوه بر آن، ادعاهایی وجود دارد که این سریال با برخی از آنچه در خاطرات شاهزاده هری آمده «در تضاد» است. اما از هم‌اکنون، به نظر می‌رسد که نمایش با سرعت کامل با تاریخ اکران 8 دسامبر پیش می‌رود! اگرچه باید شاید توجه داشته باشید که نتفلیکس تریلر منتشر نکرده است، و در واقع، حتی وجود یک سریال مستند را تایید نکرده است.منبع

و به گفته کارشناس سلطنتی و نویسنده تام بوور، مگان و هری در شرف شروع تبلیغ هر دو پروژه هستند. صحبت در GB News (از طریق اکسپرسبوئر گفت که سارابطه‌ها «مصاحبه‌های کاملی دارند» و توضیح داد که مستندسازی «حدود دو هفته و نیم دیگر شروع می‌شود» و «البته، پس از آن، کتاب لو خواهد رفت. بنابراین یک کمپین کامل وجود دارد. در راه.”

اگر فکر می‌کردید که تعطیلات شما شلوغ است (مال من فقط نشستن در کنار خوردن پنیر است)، تصور کنید شاهزاده هری و مگان مارکل باشید. در بالای خاطرات مورد انتظار هری، یدکیدر اوایل ژانویه، سریال های مستند این زوج در نتفلیکس ظاهراً ظرف چند هفته متوقف می شود.