آیا مگان مارکل قصد دارد وبلاگ سبک زندگی خود، The Tig را دوباره راه اندازی کند؟


هر کسی که هنوز برای مرگ وبلاگ سبک زندگی مگان مارکل، The Tig عزادار است، ممکن است بتواند به زودی دستمال کاغذی های خود را کنار بگذارد زیرا *مطمئناً به نظر می رسد* ما در آستانه رستاخیز هستیم.

برای هر کسی که با یک “ها؟” بزرگ واکنش نشان می دهد. rn، بیایید یک لحظه به فلاش بک بپردازیم قبل از اینکه مگان داستان عشق سلطنتی خود را زندگی کند/تمام زندگی خود را برای ازدواج با شاهزاده هری تغییر دهد. در سال 2017، مگان به عنوان یک هنرپیشه و مهتابی به عنوان یک گورو نوپای سبک زندگی کار می کرد و وبلاگی به نام The Tig نوشت که به افتخار شراب مورد علاقه او، تیگانلو، و به طور خاص، آنچه که شراب برای او نشان می دهد نامگذاری شد.

“چند سال پیش یک جرعه شراب به نام Tignanello (تلفظ ‘teen-ya-nello’) خوردم. اما اجازه دهید واقعی باشیم – در ایالت ها اکثر مردم می گفتند ‘tig-na-nello’… یا فقط قدیمی ‘Tig’، او در آن روز در صفحه درباره من سایت توضیح داد. “بنابراین من آنجا هستم، با آگاهی بسیار کمی از شراب و جرعه ای از این شراب را می نوشم. این فقط قرمز یا سفید نبود – ناگهان فهمیدم منظور مردم از بدن، پاها، ساختار شراب چیست. در بهترین حالتش. برای من، آن لحظه به یک لحظه «تیگ» تبدیل شد—لحظه ای برای به دست آوردن آن. از آن نقطه به بعد، هر آگاهی جدید، هر کشف جدید یا «اوههه، من آن را دریافت می کنم!» لحظه یک لحظه “تیگ” بود.”

این سایت از سال 2014 تا 2017 فعال بود، اما مگ آن را قبل از عروسی سلطنتی خود در سال 2018 تعطیل کرد. اکنون، به سرعت به سال 2022 برمی گردیم و به نظر می رسد که او ممکن است برای The Tig 2.0 آماده شود. خورشید گزارش می دهد که مگان برنامه ای برای علامت تجاری “The Tig” دارد. برای استفاده های مختلف که در حال حاضر توسط اداره ثبت اختراع و علائم تجاری ایالات متحده (USTPO) “در دست بررسی” است. بر اساس ایمیل روزانهمگان ابتدا درخواست را یک سال پیش ارائه کرد و شش ماه پیش، USPTO آن را رد کرد، بنا بر گزارش ها به این دلیل که “توضیحات وب سایت “خیلی گسترده” بود – و مدارک بدون امضا بود.”

ظاهراً مگان از یک وکیل جدید کمک گرفت و مجوز دیگری را در برنامه دریافت کرد، که طبق گفته ایمیل روزانه، اکنون پنج حوزه را مشخص می‌کند که مگان می‌خواهد در آن‌ها استفاده از «تیگ» را علامت تجاری قرار دهد. و می‌پرسید آن پنج حوزه چیست؟ سفر، طراحی داخلی (که به نظر می رسد برنامه مشخص می کند شامل “زندگی آگاهانه از نظر محیط زیست”)، آماده سازی غذا (که ظاهراً شامل پخت و پز و دستور العمل ها می شود)، سلامت و تندرستی، و “روابط شخصی” (که مطابق با ایمیل روزانهگزارش در مورد برنامه، همه چیز “مد و سبک زندگی شخصی” را در بر می گیرد).

البته، تا زمانی که وضعیت درخواست علامت تجاری از «در حال بررسی» به «تأیید شده» تغییر نکند، احتمالاً هیچ نظر رسمی در مورد احیای احتمالی Tig نخواهیم دید، بنابراین فعلاً رسماً یک بازی منتظر است.منبع