آیا لاو ایز بلیند دیپتی و کایل با هم قرار ملاقات دارند؟ بیایید بررسی کنیم

همه چیز زمانی شروع شد که در طول اپیزود دیدار مجدد در ماه مارس، کایل چیز بزرگی را به اشتراک گذاشت: او آرزو می کرد به جای شاینا از دیپتی خواستگاری می کرد. کایل در این اپیزود می گوید: «بزرگترین پشیمانی این است که باید از دیپتی می خواستم با من ازدواج کند. این چیزی است که من بیشتر یاد گرفتم. گند زدم.» کایل همچنین در حین دیدار دوباره به چشمان دیپتی نگاه کرد و گفت: “باید بیشتر برای تو تلاش می کردم.”

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

فصل دوم از عشق کور است ممکن است تمام شده باشد، اما این درام ماه‌ها بعد ادامه دارد. به نظر می رسد دیپتی و کایل، دو مورد از محبوب ترند عشق کور است جحاضران، شانس دومی برای عشق پیدا کرده اند. اگرچه هر دوی آنها با افراد دیگری در برنامه نامزد کرده بودند، اما این زوج از آن زمان به نوعی رابطه را ایجاد کردند.

او بعداً افزود: “یعنی من او را خیلی دوست دارم.” “او بهترین است. و ای کاش آنچه را که در مقابلم بود می دیدم. این بزرگترین حسرت من است. متاسفم…دوستش دارم. او بهترین است.”

با این حال، دیپتی در مصاحبه ای در ماه مارس خود را مجرد توصیف کرد نخبگان روزانه.او گفت: “من و کایل، ما در حال کشف آن هستیم.” بسیاری از مردم نمی دانند که ما ارتباط بسیار قوی در غلاف ها داشتیم. من واقعاً برای انتخاب بین شیک و کایل مشکل داشتم [in the pods]”

منبع

برای تازه کردن، کایل در ابتدا با شاینا نامزد کرد، در حالی که دیپتی با شیک (که هر عشق کور است هواداران آرزو می کنند که برای همیشه فراموش کنند). اظهار نظر کایل در مورد دیپتی، به طور طبیعی، شایعاتی را در مورد احتمال قرار ملاقات آنها ایجاد کرد. این فقط به آتشی که منجر به اتحاد مجدد شد، کایل و شیک در اینستاگرام برافروختند، افزود.

اکنون، شش ماه بعد، این جفت رابطه خود را در جریان ویژه تایید کردند بعد از محراب اپیزودهایی که در 16 سپتامبر در نتفلیکس پخش شدند. کایل به دیپتی می گوید: “من می خواهم فقط یک رابطه را شروع کنم – مانند یک رابطه مشروع با شما.” E! اخبار. “و انحصاری باشید، به جای فقط، مانند، در برزخ.” در نهایت، آنها متقابلا تصمیم می گیرند آن را امتحان کنند.