آیا شر با الکساندر ادواردز نامزد کرده است؟ عکس را ببینید

این مطالب را می توان در سایت آن نیز مشاهده کرد سرچشمه می گیرد از جانب.

«خانم ادواردز؟» یک طرفدار دیگر پرسید، به آن کسی پاسخ داد، “نه آقای شر.”

محتوای توییتر

«صبر کن صبر کن صبر کن اون انگشتر الماسه یا انگشتری با الماس؟؟؟؟” یکی از طرفداران پاسخ داد به توییت به نوعی، ما دقیقاً می دانیم که منظور آنها از این سؤال چیست. “این چی میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟”

شر و مدیر موسیقی اولین بار در اوایل نوامبر در حالی که دست در دست هم گرفته بودند دیده شدند. مدت کوتاهی پس از اولین بازی آنها، او توضیح داد که با ادواردز در طول هفته مد پاریس، که از 28 فوریه تا 8 مارس برگزار شد، ملاقات کرد. وقتی یکی از طرفداران نگرانی خود را در مورد نیات او ابراز کرد، شر پاسخ داد: “همانطور که همه ما می دانیم … من به دنیا نیامده بودم. دیروز و چیزی که من مطمئناً می دانم … هیچ تضمینی وجود ندارد. هر زمان که انتخاب می کنید، از شانس استفاده می کنید. من همیشه از شانس‌ها استفاده کرده‌ام… این چیزی است که هستم.»

به نظر می رسد چر با دوست پسر 36 ساله خود، الکساندر “AE” ادواردز نامزد کرده است… حداقل، این همان چیزی است که طرفداران فکر می کنند آخرین توییت او درباره آن است.

در 25 دسامبر، آیکون 76 ساله عکسی از یک حلقه الماس بزرگ گلابی شکل با الماس های بیشتری را به اشتراک گذاشت. او گفت: “کلمه ای وجود ندارد.” نوشت در کنار عکس، که ادواردز حلقه را در حالی که میخ‌های شعله‌ای سبز رنگ زده بود، در دست داشت. در یک توییت دوماین خواننده و بازیگر افزود: من این پست را گذاشتم زیرا ناخن های او خیلی باحال است.

چر دو بار ازدواج کرده است و دو فرزند بزرگ دارد: چاز بونو، 53 ساله، و الیجا بلو آلمن، 46 ساله. در سال 2021، ادواردز اعتراف کرد که به دوست دختر سابقش امبر رز، که با او یک دختر دو ساله مشترک دارد، خیانت کرده است. پسر، با حداقل 12 زن دیگر. فکر کردم، “لعنتی، من گرفتار شدم.” قبلا گرفتار شدم، میدونی چی میگم؟ او در لایو اینستاگرام پس از فراخوانی عمومی توسط رز گفت. مردم. با این حال من او را دوست دارم. اونم مثل بهترین دوستم، مادر پسرم. من عاشق [Sebastian]پسر ناتنی من هم اما من زنان را دوست دارم.»

منبع