آیا سلنا گومز اکنون با زین مالیک قرار می گیرد؟

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

یکی دیگر از دلایلی که شاید بتوانیم این داستان را با ذره ای از نمک در نظر بگیریم این است که طرفداران عاشقانه Zelena را از مدت ها قبل ارسال کرده اند، مدت ها قبل از اینکه TikTok این سازنده در فضای مجازی منتشر شود. این امکان وجود دارد که رابطه عاشقانه سلنا گومز و زین مالیک چیزی بیش از آرزوی برخی از کاربران شبکه های اجتماعی نباشد. با این حال، زوج های غریبه اتفاق افتاده است.
منبع در ویدیوی ویروسی خود، خالق کار تحقیقاتی خود را انجام داد و توانست تشخیص دهد که گومز یکی از تنها 18 نفری است که مالیک در اینستاگرام دنبال می کند، در حالی که مالیک یکی از 250 میلیون دنبال کننده گومز است. خالق از طریق قهقهه‌ها نتیجه می‌گیرد: «این جهنم قرار است بیرون بیاید.

همگام بودن با همه افراد سلنا گومز که ممکن است قرار باشد یا نباشد، در حال تبدیل شدن به یک کنسرت تمام وقت است. را فقط قتل در ساختمان ستاره ظاهراً مثل پنج دقیقه پیش با درو تاگارت از The Chainsmokers قرار می‌گرفت. اکنون او ظاهراً با زین مالک، سابقاً از One Direction قرار ملاقات دارد.

به گفته یکی از خالقان TikTok که ظاهرا به عنوان میزبان در یک رستوران مورد علاقه مشهور در شهر نیویورک کار می کند، دوست خالق، که همچنین ظاهرا به عنوان میزبان در همان رستوران نیویورک کار می کند، گومز و مالیک را تا میزشان همراهی کرد و شاهد بود که آنها دست در دست هم گرفته بودند و بیرون می رفتند. خالق TikTok به اشتراک گذاشت ادعا شده است اسکرین شات از ادعا شده است متن هایی که توسط دوستش فرستاده شده و در آن توضیح داده شده است ادعا شده است گومز-مالک دستی و بیرون سازی.

محتوای TikTok

حالا، اگر همه اینها به شما می دهد دوست دختر دوست پسر-خواهر-برادری-بهترین-دوست-من-از-این-پسر-که-می داند-این-بچه-که-با-دختری-می رود. saw-Ferris-out-at-31-Flavors-last-night vibes، به این دلیل است که اینطور است. حتی Deux Moi در مورد ارتباط ادعایی سؤالاتی دارد، و در یک استوری IG اظهار کرد که نتوانسته است به طور مستقل داستان گومز و مالیک را تأیید کند و “معمولاً وقتی او در نیویورک بیرون است، شخصی برای دیدن او می نویسد و من همیشه فکر می کردم زین می ماند. در پنسیلوانیا.”