آیا «زندگی غیرمتعارف من» فصل سوم می شود؟ آنچه ما می دانیم

فصل 1 و 2 از زندگی غیر متعارف من اکنون برای پخش در نتفلیکس در دسترس هستند.

الان ببینمنبع

اما فصل دوم تمام پرونده های طلاق و نبردهای پنت هاوس نیست. ما کمی بیشتر از پسران جولیا، شلوموی خجالتی و مجرد و آرون جوان و مذهبی می بینیم. ما همچنین شاهد یک رابطه جوانه برای رابرت با بهترین دوست دوران کودکی‌اش هستیم که تبدیل به معشوق همه‌گیر شده، Raed. ما می بینیم که از زمان پایان یافتن فصل 1، این دو به هم نزدیک شده اند و یک خانه با هم در کانکتیکات به اشتراک می گذارند. در فصل 2، باتشوا تلاش می کند تا زندگی مجردی را با مسئولیت های جدید خود به عنوان یک تأثیرگذار متعادل کند، و البته، در میان همه این ها، فصل 2 به ما کفش های پاشنه بلند و هیجینک زیادی می دهد.

اما آیا فصل 3 وجود خواهد داشت؟ زندگی غیر متعارف من?

در پایان، جولیا هارت پنت‌هاوس مشترک آن‌ها در ترایبکا و یک معامله کتاب را گرفت، در حالی که سیلویو اسکاگلیا نامزد جدیدی، میشل ماری هاینمن، اجتماعی را گرفت. با در نظر گرفتن همه اینها، ما روی یک شرط بندی می کنیم پر حادثه فصل سوم از زندگی غیر متعارف من

در ماه مه 2022، یک قاضی حکم داد که هاارت مالک 50 درصد شرکت نیست و تصمیم اسکاگلیا برای اخراج او از شرکت معتبر خواهد بود. دو ماه بعد، هارت از اسکاگلیا برای 257 میلیون دلار شکایت کرد.

سریال واقعیت موفق نتفلیکس زندگی غیر متعارف من اخیراً برای فصل دوم به پخش کننده بازگشته است، و در فرهنگ سرگرمی رمزگذاری شده ما، طرفداران در حال حاضر به دنبال فصل سوم هستند. این سریال جولیا هارت و خانواده‌اش را در جریان تجارت، عشق و مذهب دنبال می‌کند. هارت، مدیر عامل Elite World Group (یک آژانس مدلینگ مد بالا)، عضو سابق یک جامعه یهودی فوق ارتدکس است. این سریال شروع های اولیه او، شروع مجدد و خروج از کلیسا در اواسط زندگی، و عزیزانش: چهار فرزندش، همسرش سیلویو اسکاگلیا هارت، و مدیر عملیات رابرت براترتون را نشان می دهد.

فصل دوم سریال با اخبار طلاق جولیا و سیلویو، طلاق دختر بزرگ جولیا باتشوا از همسرش بن، عشق تازه یافته میریام دختر کوچک جولیا و شکم جدید رابرت که با جراحی بهبود یافته آغاز می شود.

نتفلیکس هنوز فصل سوم سریال واقعیت را تایید نکرده است، اما به عنوان یک سریال پر استریم در دو فصل متوالی، فصل 3 احتمالاً در افق است. ناگفته نماند که از زمان پایان فیلمبرداری در فصل 2، تغییرات *عمده* در دنیای جولیا هارت رخ داده است.

در قسمت اول فصل، بینندگان جدایی نسبتاً دوستانه (هرچند اشک آلود) جولیا و سیلویو را می بینند که حتی وقتی برای همیشه از پنت هاوس خارج می شود، همه را خداحافظی می کند. سریع به جلو (به سختی) تا قسمت 2، و اخبار منتشر می شود که سیلویو جولیا را از EWG اخراج کرده است. او بلافاصله وکیل داد و استدلال کرد که او و اسکالیا از زمان ازدواجشان در سال 2019 صاحبان یکسانی بودند. فصل با یادداشتی شروع می شود که فیلمبرداری بین 31 ژانویه 2022 و 12 آوریل 2022 انجام شده است و ما را تنها با پایان های آزاد باقی می گذارد. طلاق و جنگ تجاری این زوج