آیا جورجینا اسپارکس به سریال Gossip Girl بازگشته است؟ آنچه ما می دانیم


در اصل دختر شایعه پراکنی در این سریال، یک شخصیت خاص وجود داشت که مانند بسیاری از ما برای درام دوست داشت. و آماده یا نه، او در حال بازگشت بزرگی است دختر شایعه پراکنی راه اندازی مجدد درست است خانم‌ها و میکروب‌ها، جورجینا اسپارکس بازگشته و آماده است تا بدون هیچ دلیلی مشکلی ایجاد کند!

صبر کن، به من یادآوری کن، جورجینا اسپارکس دوباره کیست؟

جورجینا اسپارکس (با نام مستعار میشل تراختنبرگ) دشمن قدیمی سرنا ون در وودسن (با نام مستعار بلیک لایولی) است که در طول سریال اصلی، زندگی همه را به جهنم تبدیل کرد. برای نام بردن چند نمونه، او (1) سرنا را هنگام شام مصرف کرد و باعث شد که او SAT را از دست بدهد، (2) سعی کرد چاک باس و بلر والدورف را از هم جدا کند، و (3) با جک باس قرار گذاشت که معامله بزرگتر از آن بود. صدا!

مشاهدات افراد مشهور بائر گریفین 2012

دیسیلو/بائر گریفین//گتی ایماژ

ممکن است این نباشد جمع تعجب بازگشت ملکه هرج و مرج برای یک اکشن ریبوت کوچک از زمانی که پسرش مایلو در فصل 1 ظاهر شد. همانطور که طرفداران ممکن است به خاطر بیاورند، مایلو کودکی است که تقریباً برای یک فصل کامل تظاهر می کرد که دن همفری است. حتی اگر فکر اینکه دن و جورجینا در کنار هم می‌خوابند باعث می‌شود پوست ما خزیده شود، اما چیزهای اضافی نشان می‌دهد که پدر بیولوژیکی در واقع یک مرد روسی به نام سرژ (که جورجینا در هواپیما با او آشنا شده بود) نیز وحشی بود.

معامله Milo در راه اندازی مجدد چیست؟ آیا او شبیه جورجینا است؟

در قسمت چهارم احیا، با عنوان “آتش با Z راه می رود”، میلو (آژی رابرتسون) ناگهان در کنار زویا (ویتنی پیک) در حالی که روی پله های موزه متروپولیتن نیویورک نشسته است ظاهر می شود. کمی بعد، زویا به میلو در خانه‌اش می‌پیوندد، جایی که عبادتگاه کوچک بلر والدورف را می‌بینیم که نمادی از انگیزه برای ادامه فعالیت جورجینا اسپارکس است.

به نظر می‌رسد که از صحبت‌های هیجان انگیز میلو با زویا، مادرش تمایلات حیله‌گری را منتقل کرده است: “مادر من اوایل به من یاد داد که رفتن به جنگ کافی نیست.” او می گوید. “جنگ ها هرگز پایان نمی یابند. آنچه شما نیاز دارید یک کودتا است.”

واضح است که روح جورجینا از طریق پسرش یا تخم ریزی بد اگر بخواهید

پس کی جورجینا اسپارکس قرار است اجرا شود دختر شایعه پراکنی از نو؟

HBO Max Gossip Girls تریلر فصل دوم نشان داد که میشل تراختنبرگ واقعاً در حال احیای نقش خود در نقش جورجینا اسپارکس در سریال جدید است. به نظر می رسد که در فصل 2، جورجینا تمرکز کمتری روی درام دبیرستانی دارد و بیشتر به این موضوع که Gossip Girl را از مردگان بازگرداند، علاقه بیشتری دارد.

ما می‌بینیم که شرور OG به‌طور تصادفی (به‌طور خزنده) در آپارتمان کیت ظاهر می‌شود و می‌گوید: «آیا می‌دانستید که چهار نقطه ضعف و یک سوپر بسیار انعطاف‌پذیر دارید؟» آیا ممکن است یک حمام خون اجتماعی بر سر ما بیاید؟

واضح است که جورجینا کار ناتمامی با Upper East Siders دارد و قرار است مقداری قدرت را پس بگیرد. یک چیز مسلم است، هرجا درام باشد، جورجینا حتما دنبال خواهد شد. به ما رحم کن پدر، ما احساس می کنیم که او در شرف گناه است!

«دختر شایعه پراکنی» را اینجا تماشا کنید

منبع