آیا تیلور سوئیفت می تواند برای همه خوب جایزه اسکار بگیرد؟

این خواننده درام عاشقانه خود را نمایش داد – اسمش را نگذارید موزیک ویدیو!-خیلی خوب: فیلم کوتاه تابستان امسال در جشنواره فیلم ترایبکا و امروز 9 سپتامبر در جشنواره بین المللی فیلم تورنتو. این باعث شد که برخی از خود بپرسند که آیا او برای فصل اسکار آماده می شود یا خیر. تصور اینکه آهنگی که در ابتدا در سال 2012 منتشر شد و اسکار را دریافت کرد، قطعاً وحشیانه است، اما واضح است که سوئیفت چقدر برای تبدیل این آهنگ به یک سرمایه فرهنگی-گفتمان-گیرنده-M Moment زحمت کشیده است. چه کسی می تواند بگوید که این یک دستاورد شایسته اسکار نیست؟

محتوا

خیلی خوب: فیلم کوتاه در 12 نوامبر 2021 منتشر شد و آن را واجد شرایط نامزدی بهترین فیلم نمی‌داند (که، صادقانه بگوییم، ممکن است در وهله‌ی اول یک سفارش بزرگ باشد)، اما به خوبی در پنجره واجد شرایط بودن بهترین فیلم کوتاه لایو اکشن قرار می‌گیرد. و صادقانه بگویم، تصور دنیایی که در آن تیلور سویفت یک کارگردان برنده اسکار باشد، بسیار جالب است. جایی، اسکوتر براون جیغ می‌کشد، گریه می‌کند و می‌پرد – و نه برای لذت بردن از درد دیگران، اما من برای آن زندگی می‌کنم.

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

این پست در ابتدا در تاریخ منتشر شده است ووگ.
منبع

راه رسیدن به EGOT با آرزوها هموار شده است، اما برچسب بسیار تحسین شده در واقع می تواند برای یک خانم تیلور سوئیفت به واقعیت تبدیل شود (به شرطی که او در یک نمایش برادوی بازیگر شود تا آن تونی را دستگیر کند، که اتفاقاً، چیزی است که من خواهم بود بسیار علاقه مند به دیدن).