آیا براندون جونز و سرن راسل «لیسانس بهشت» هنوز با هم هستند؟

شنیدن این که؟ این صدای سکوت کر کننده در تمام ماه است، بیشتر به این دلیل بهشت زوج ها طبق قرارداد متعهد هستند که نمایش را خراب نکنند و نمی توانند در اینستا با یکدیگر معاشقه کنند.

سپتامبر 2022

27 سپتامبر

بفارغ التحصیل در بهشت بازگشته است، و این فصل پر از مثلث های عشقی، مربع های عشق و احتمالاً حتی برخی از پنج ضلعی های عشق است. مانند، به قول یک صدای بی‌جسم تصادفی در اولین نمایش: “بهشت ساحل هندسی است، عزیزم.» با این حال، یک زوج موفق به افتادن در آن شدند BiP تک همسری از روز اول: براندون جونز و سرن راسل، که به معنای واقعی کلمه خیلی بامزه هستند و فقط پنج دقیقه از آن زمان گذشته است.

این محتوا از شخص ثالث وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

Reality Steve گزارش می دهد که براندون و سرن نامزد کرده اند (به همراه چندین زوج دیگر، توییت زیر را ببینید). یایییییییییی

در این مرحله از جدول زمانی، اسپویل‌هایی در راه است، بیشتر بر اساس آنچه که ما با حسن نیت ارائه می‌دهیم، گزارش‌گر باسابقه Bachelor Nation، Reality Steve، بنابراین …. Barb!

با پیشرفت کشتی براندون و سرن، به این جدول زمانی اضافه خواهیم کرد، پس با ما همراه باشید…منبع

مطمئناً به نظر می رسد که این دو در تمام فصل قوی خواهند ماند، و در این نکته: این مقاله به معنای واقعی کلمه است پر شده از اسپویل ها، بسیار شبیه به این فصل از لیسانس در بهشت به نظر می رسد پر از درام، خرچنگ های ساحلی آسیب دیده از نظر عاطفی، و صداهای جانی دی فیلیپو در حال تلاش برای رپ باشد. ولی اگر به دلایلی غیرقابل توضیح، شما فردی هستید که می خواهید حرمت عاری از اسپویلر را حفظ کنید BiP، ما جلوتر رفتیم و قبل از شروع اسپویلرها، یک گیف از Barb “Bring Her Home” Weber را گذاشتیم (گیف گفته شد با پخش برنامه و تبدیل شدن اسپویلرها به واقعیت منتقل می شود).

ژوئن 2022

مراسم گل رز شماره 1

لیسانس در بهشت اولین نمایش! و پخش این برنامه در ماه اکتبر ادامه خواهد داشت. البته، ما قبلاً می‌دانیم که چه اتفاقی می‌افتد، به لطف همه ^ ^ بالا ^ اسپویلرها ^، اما برای آنچه ارزش دارد در اینجا نگاهی اجمالی به برخی از حلقه‌های نامزدی با حسن نیت از کارگزاران در Reddit است!

زنان بار دیگر وظیفه اهدای گل رز را بر عهده دارند و با توجه به گزارش Reality Steve که سرن و براندون هنوز زن و شوهر بودند در 28 ژوئن قضاوت می کنند، فرض می کنیم که گل رز خود را به او داده است. اوه، و در این لحظه استیو پیش‌بینی کرده بود که سرن و براندون تا پایان برنامه نامزد خواهند کرد، و گفت: “تنها زوجی که من تقریباً مطمئن هستم که قرار است نامزد کنند، براندون و سرن هستند. در واقع، من می‌توانم نامزد کنم. تعجب می کنم اگر این کار را نکردند.”

جولای 2022

این محتوا از YouTube وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

این محتوا از Giphy وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

Reality Steve گزارش می دهد که فیلمبرداری شروع شد لیسانس در بهشت در حدود هفته 6 ژوئن، و همانطور که می دانیم به لطف اولین نمایش، براندون و سرن بلافاصله با هم ارتباط برقرار می کنند.

این محتوا از YouTube وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

مراسم گل رز شماره 3

Reality Steve گزارش می دهد که Serene می دهد او به براندون رسید. TBD در مورد جزئیات، اما با قضاوت از فقدان اسپویلرهای پر درام در مورد این دو، می‌خواهید فرض کنید که اوضاع بسیار آرام است؟ در اینجا نگاهی اجمالی به هفته های آینده داریم:

این محتوا از توییتر وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

آگوست 2022

می‌پرسید در مراسم گل رز شماره 1 چه اتفاقی می‌افتد؟ براندون گل رز خود را به سرن می دهد و حال و هوای آن همچنان در جای خود باقی می ماند. بعد!

مراسم گل رز شماره 2