آیا باید به سابقم پیامک بدهم؟ در اینجا زمانی است که شما باید و نباید پیامک ارسال کنید

هافمن اضافه می‌کند که اگر میل به اتصال مجدد در واکنش به چیزی حباب می‌زند، ارسال آن متن بسیار بد است – تاریخ نامناسب، مشاهده تغییر وضعیت FB آنها به “در یک رابطه” و غیره. اساساً، اگر میل شما به پیامک است. ریشه در هر نوع احساس منفی دارد – غم، عصبانیت، تنهایی، کسالت و غیره – بهتر است دست درازی نکنید. (و در عوض یکی از این کارها را انجام دهید.)

«اگر بعد از مدتی دوری، زمانی برای تأمل و درک بهتر احساسات خود داشته است، مضر نیست که با یک سابق تماس بگیرید و بگوید که می‌خواهید خود را به گونه‌ای بیان کنید که قبلاً قادر به انجام آن نبودید یا درک نمی‌کردید. هولتون می گوید.

همچنین این احتمال وجود دارد که شما واقعاً دلتنگ همسر سابق خود نباشید، بلکه دلتنگ عشق و همراهی ای است که از آنها دریافت کرده اید. هافمن توضیح می‌دهد که این معمولاً زمانی اتفاق می‌افتد که مجرد هستید، و می‌تواند با یادآوری‌های قبلی‌تان ایجاد شود – مانند «خاطرات» مزاحم شبکه‌های اجتماعی، تعطیلاتی که قبلاً با آن‌ها جشن می‌گرفتید، یا به دوستان یا خانواده‌شان برخورد می‌کردید. . او می‌گوید: «این وقایع ممکن است باعث شود ما هوس نزدیکی یا حمایت کنیم، ما را نسبت به گذشته‌مان نوستالژیک کند، یا باعث شود احساس کنیم که سابق‌مان بدون ما پیش می‌رود.

صرف نظر از دلیل واقعی که می خواهید به همسر سابق خود پیامک بفرستید، روشن کنید که چرا می خواهید و چیزی که واقعاً امیدوارید از بازگشایی آن خط ارتباطی به دست آورید، می تواند به شما کمک کند تصمیم بگیرید که آیا واقعاً ایده خوبی است یا خیر، و خود را برای پیامدهای احتمالی ارسال آن متن خطرناک آماده کنید.

خوب، پس چه زمانی *باید* به سابق خود پیامک بدهید؟

بنابراین بله، در حالی که وجود دارد هستند در شرایط گاه به گاه که ممکن است ارسال پیامک به یک سابق مشکلی نداشته باشد، TL;DR همه چیز بسیار ساده است: وقتی شک دارید، به او پیامک ندهید.منبع

حتی اگر نیازی به عذرخواهی ندارید، مدتی تنها با افکارتان ممکن است به شما کمک کرده باشد تا آنچه را که در پایان رابطه رخ داده است، روشن کنید. اگر چنین است، در این صورت تماس گرفتن به طور بالقوه می‌تواند فرصتی برای برقراری ارتباط مجدد با سابق خود به عنوان دوستان (یا بیشتر) ایجاد کند، یا حداقل به هر دوی شما نزدیک شود.

اساساً، اگر به طور واضح در مورد آنچه می‌خواهید به او بگویید، چرا آنها باید آن را بشنوند، به چه چیزی امیدوار هستید که از این موقعیت خلاص شوید، کاملاً واضح هستید، پیامک ارسال کنید. و اگر آماده پذیرش یک نتیجه متفاوت هستید.

ما همچنین می دانیم که اگر اینجا هستید، احتمالاً به این دلیل است که علاقه ای به گرفتن یک نه ساده برای پاسخ ندارید. در پایان روز، ارسال پیامک به سابق (یا نه) یک تصمیم شخصی است – فقط یک تصمیم شما میتونی درست کنی. برای کمک به شما در ارزیابی مزایا و معایب، ما از کارشناسان برای بینش آنها در مورد همه چیزهایی که باید قبل از زدن ارسال در نظر بگیرید استفاده کرده ایم.

به *چرا* می خواهید به همسر سابق خود پیامک ارسال کنید فکر کنید

هافمن می گوید: «اگر شما دیگر با هم نیستید، آنها حق دارند به زندگی خود ادامه دهند. ادامه بررسی استوری‌ها و پست‌های آن‌ها و ارسال متن‌های اعلام حضور، فقط باعث می‌شود که شما از نظر احساسی با آنها ارتباط برقرار کنید.» و به یاد داشته باشید، شما نیز لیاقت این را دارید که به زندگی خود ادامه دهید.

اما ما دوست شما نیستیم. منظورم این است که ما (سلام، دوستت دارم) هستیم، اما نه همان کسانی هستیم که به معنای واقعی کلمه گوشی شما را روی میموزاهای بی انتها از دستانتان بیرون می کشیم تا پیامک های قبلی خود را مست نکنید. ما درک می کنیم که صرف نظر از مشکلی که با شعله قبلی خود دارید، تمایل به ارسال پیامک به آنها کاملاً طبیعی است، و حتی لزوماً به این معنی نیست که شما ادامه نداده اید یا نمی خواهید آنها را برگردانید. در حقیقت، دامونا هافمن، گواهینامه مربی دوستیابی و میزبان پادکست Dates and Mates، می گوید که گاهی اوقات، اصرار برای ارسال پیامک به همسر سابق خود چیزی نیست جز یک پاسخ طبیعی به آن شخص که در ذهن شما خطور می کند. به گفته هافمن، ما به معنای واقعی کلمه شرطی شده‌ایم که با افرادی که به آنها اهمیت می‌دهیم ارتباط برقرار کنیم (یا به آنها اهمیت می‌دهیمد درباره) وقتی به آنها فکر می کنیم.

یکی از راه‌های خوب برای بررسی اینکه آیا چیزی که می‌خواهید پیامک ارسال کنید، چیزی است که *در واقع* باید بگویید؟ به این فکر کنید که آیا این چیزی است که می توانید تصور کنید که از طریق تلفن می گویید. هافمن می‌گوید: «اگر تلفن را برای گفتن آنچه می‌خواهید برمی‌دارید، نباید آن را برای آنها پیامک کنید. مگر اینکه اطلاعات ارزشمندی در مورد اضطراری یا تماس تلفنی وجود داشته باشد که احساس می‌کنید موظف هستید با همسر سابق خود در میان بگذارید، احتمالاً فقط بهانه می‌آورید تا با آنها تماس بگیرید. مثلاً آیا واقعاً باید به آنها پیامک “تولدت مبارک” بفرستید؟ احتمالا نه!

چه زمانی نباید به همسر سابق خود *پیامک ارسال کنید؟

سوال سریع: آیا شما به طور تصادفی یک انسان زنده هستید که تا به حال با کسی رابطه داشته اید که دیگر رابطه عاشقانه با او ندارید؟ اگر چنین است، پس از زمانی که همه چیز بین شما تمام شده است، احتمالاً آن شخص گهگاه به ذهن شما خطور کرده است. در واقع، ما می‌خواهیم بیرون برویم و حدس بزنیم که گاهی اوقات وقتی آن شخص به مغز شما مراجعه می‌کند، حتی ممکن است تعجب کنید که آیا باید به او پیامک ارسال کنید – به خصوص اگر چند نوشابه ودکا (یا هفت نوشیدنی) خورده باشید. .

حالا، این به این معنی نیست که ارسال پیامک به همسر سابقتان قطعا ایده خوبی است و شما باید همین الان آن را انجام دهید. در واقع، در حالی که ما هیچ عدد دقیقی در دسترس نداریم، ادامه می دهیم و می گوییم که اغلب، نه ارسال پیامک به همسر سابق خود احتمالاً حرکت بهتری خواهد بود. با این حال، متوجه می‌شویم که Q «باید به سابقم پیامک بدهم» در واقع یک سؤال ظریف‌تر از آن چیزی است که پیروان قانون بدون تماس سخت‌گیرانه آن را نشان می‌دهند. مثل اونجا هستند چند دلیل معتبر برای پیامک دادن به سابق احتمالاً نه به همان اندازه که دلایل معتبری وجود دارد، اما برخی!

با این حال، مهم است که در مورد اینکه آیا این شخص واقعاً فکر می کند یا خیر می خواهد از شما بشنوم دست زدن – حتی برای عذرخواهی موجه – ممکن است زخم های قدیمی را باز کند یا آنها را به روند بهبودی جدایی خود بازگرداند. اگر فکر می‌کنید که شاخه زیتون شما، هر چند با نیت خوب، بیشتر از اینکه مفید باشد، خطر آسیب رساندن به آن را دارد، احتمالاً بهتر است افکارتان را برای خودتان نگه دارید.

اوه، تقریباً همیشه برای همیشه، TBH. خارج از آن موارد نادر که در آن شما کاملا باید دراز کنید، خواستگار حرفه ای و مربی دوستیابی تالیا اویمیت می گوید که ارسال پیامک به همسر سابق خود ممنوع است.

اویمت می گوید: «وقتی یک در بسته می شود و رابطه به پایان می رسد، همیشه بهترین کار این است که به جلو ادامه دهید. اگر قبلاً فرار کرده اید، چرا باید به خانه برگردید؟ او می گوید: «این فقط به یک محیط سمی منجر می شود. و حتی اگر خود رابطه شما سمی نبود/حتی اگر با شرایط دوستانه به همه چیز پایان دادید، آیا واقعاً نیاز داشتن برای بازگشت به ساختمانی که قبلاً سوخته است؟

که! گفت! آنجا هستند برخی از دلایل موجه برای پیام دادن به همسر سابق خود یک مثال؟ اگر یک عذرخواهی به آنها بدهکار هستید، به سبک “بازگشت به دسامبر”. به چگونگی پایان یافتن رابطه و نقش خود در این جدایی فکر کنید. اگر دعوای ناخوشایندی رخ داد، اختلالی در ارتباطات وجود داشت که تا حدی مسئول آن بودید، یا اگر فریب خوردید یا از یک مرز عبور کردید، ممکن است (کلمه کلیدی، *ممکن است*) ایده خوبی باشد که دست به دست شوید و جبران کنید.

ما نمی گوییم هرگزاما واقعیت این است که اگر شما و سابقتان واقعاً دوستانی نباشید که یک جدایی دوستانه داشته‌اید و دیگر هیچ احساس عاشقانه و/یا جریحه‌داری نسبت به یکدیگر نداشته باشید، ارسال پیامک به آنها اغلب در بهترین حالت غیرضروری است، اگر به معنای واقعی کلمه ایده وحشتناکی نباشد. .

بنابراین تمایل به ارسال پیامک به همسر سابق خود تقریباً طبیعت انسانی است. اما بسته به شرایط خاص شما، حدود یک میلیون و یک دلیل مختلف وجود دارد که ممکن است برای دستیابی به آن احساس خارش کنید. شاید بخواهید دوباره با آنها کنار بیایید، شاید به دنبال بسته شدن هستید، شاید می خواهید دوست باشید، یا شاید فقط دلتان برای آنها تنگ شده و واقعاً مطمئن نیستید که واقعاً از آنها چه می خواهید.

آشنا بنظر رسیدن؟ ما اینطور فکر می کردیم. صحبت واقعی، “آیا باید به سابقم پیامک بدهم؟” یکی از آن سوالاتی است که اکثر ما در یک زمان از خود پرسیده ایم، و همچنین یکی از آن سوالاتی است که معمولاً پاسخ آن را می دانید. هشدار اسپویلر: “نه” است، و این نیز پاسخی است که دوستان شما از نظر قانونی موظفند هنگام نظرسنجی در چت گروهی به شما بدهند.

در حالی که تمایل به ارتباط با یک سابق لزوماً به این معنی نیست که شما از آنها غافل نیستید می توان کارشناس عشق و روابط آگاهانه می گوید: نشانه ای از این باشد که شما هنوز عزادار هستید آنجلا نیکول هولتون. او می‌گوید: «جدایی می‌تواند یک فقدان عمیق برای کسی باشد که باعث ایجاد احساس غم و اندوه و درد دل می‌شود. در مورد تلاش برای نجات یا احیای مجدد رابطه ارسال پیامک به همسر سابقتان ممکن است راهی برای آزمایش آب باشد تا ببینید آیا آنها هم همین احساس را دارند یا خیر.