آن هاتاوی در مورد اینکه چرا «شیطان پرادا می‌پوشد» امروز کار نمی‌کند اشاره کرد

با این حال، برای کسی که فکر نمی‌کند دنباله‌ای وجود داشته باشد، به نظر می‌رسد هاتاوی کمی به این پروژه فکر کرده است. او ادامه داد: «این وسوسه انگیز است که به اندی و امیلی فکر کنیم که باید قهوه اش را برای میراندا بیاورند و او جایی در اروپا است، و سپس در طول راه استنلی توچی را در ایتالیا که در یک رستوران است می گیرند. اما من فکر نمی کنم این اتفاق بیفتد. آن‌ها می‌توانند آن را دوباره راه‌اندازی کنند، افراد جدیدی پیدا کنند و این کار را انجام دهند.» لطفا نکن! هیچ کس هرگز امیلی بلانت را به عنوان امیلی برتری نخواهد داد، متاسفم.

واقعیت این است که داستان خارج از صفحه و خارج از صفحه، به زندگی واقعی ادامه یافته است. آن هاتاوی اخیراً در یک شوی هفته مد نیویورک با پوشیدن لباس شرکت کرد بسیار اندی ساکس، لباسی شبیه (بعد از تغییر ظاهر) و درست در کنار آنا وینتور، سردبیری که ظاهراً الهام بخش شیطان عنوان شده بود، نشسته بود. آنا و آن (بگو که tentimesfast) در مورد چه چیزی صحبت کردند؟ خوب، وینتور تمام جزئیات تصمیم گیری خود را توضیح داد. و سپس موهای همدیگر را برس کشیدند و در اطراف گپ زدند اسطوره آمریکایی. شوخی آنها در مورد تنیس صحبت کردند.
منبع

هاتاوی و وینتور در ردیف اول نمایش مایکل کورس لباس های آماده بهار 2023

ربکا اسمین/گتی ایماژ

در حالی که شیطان پرادا می پوشد همانطور که ستاره آن هاتاوی اخیراً اشاره کرده است، از بسیاری جهات داستانی برای همه زنان است، همچنین نگاهی به یک رسانه خاص در یک لحظه خاص است.

در مورد دنباله بالقوه فیلم 2006 پرسیده شد منظرههاتاوی در این باره گفت: «نمی دانم ممکن است وجود داشته باشد یا خیر [one]، فقط فکر می کنم آن فیلم در دوره دیگری بود. اکنون، همه چیز بسیار دیجیتال شده است، و آن فیلم حول مفهوم تولید یک چیز فیزیکی متمرکز شده است، و اکنون بسیار متفاوت است. هفته نامه سرگرمی. ما به عنوان ساکنان کشوری که به عنوان Condé Nast شناخته می شوند، موظف هستیم به خوانندگان یادآوری کنیم که در واقع، ووگ هنوز هم هر ماه یک مجله فیزیکی منتشر می کند، اما موضوع پابرجاست. فضای رسانه ای تغییر کرده است. شاید زمان آن رسیده است که به جای آن یک کلید رومی در مورد Gawker 1.0 داشته باشیم؟