آن نمایش دهه 90: هر آنچه در مورد ریبوت نوستالژیک می دانیم

در اینجا همه چیزهایی است که در مورد سریال آینده می دانیم:

این درباره چیست؟

آن نمایش دهه 90 هنوز حتی برای اولین بار نمایش داده نشده است و در حال حاضر یک نوستالژی turducken است. کمدی اصلی ستاره ساز، آن نمایش دهه 70، از نوستالژی دوران سیگار کشیدن و بحث دیسکو سود برد. و اکنون یک راه اندازی مجدد به دنبال آن است که هم جادوی دهه 90 را به تصویر بکشد و هم جادوی تماشا را آن نمایش دهه 70. بله، آن نمایش دهه 90 به زودی روی پرده های ما می آید، هرچند متأسفانه مانند کمدی های گذشته پخش نخواهد شد. این یک نسخه اصلی نتفلیکس است که باعث می شود همزمان احساس پیری و جوانی کنم. “شما از دهه 70 هستید، اما من یک جوجه دهه 90 هستم” در واقع.

خوب، از نظر جدول زمانی ردیابی می‌کند (آره، سریال اصلی تقریباً 20 سال پیش به پایان رسید)، و جدا از وسواس فعلی ما به همه چیزهای Y2K، دهه 90 آخرین دوره‌ای بود که نوجوانان واقعاً بدون حواس‌پرتی فقط در اطراف چت می‌نشستند. از یک صفحه نمایش لیندسی ترنر، دختر خالقان اصلی و خلاق دیگر در راه اندازی مجدد، گفت تنوع“دهه 90 آخرین باری بود که مردم به بالا نگاه می کردند. آنها به تلفن های خود نگاه نمی کردند. این آخرین مکان یک نوع واقعی نامزدی بود، که باید خودت را سرگرم کنی و واقعاً با یکدیگر ارتباط برقرار کنی.»منبع

پاتریک ویمور/نتفلیکس

چرا دهه 90؟

(اوه، اسپویلرهای پیش رو، هم برای سری جدید و هم برای نسخه اصلی، اگر به دلایلی نمی دانید در آن چه گذشت.) آن نمایش دهه 90 یک بار دیگر در خانه فورمن در ویسکانسین اتفاق می‌افتد، جایی که کیتی (دبرا جو روپ) و رد (کورتوود اسمیت) اکنون آشیانه‌های خالی هستند، پسرشان اریک (توفر گریس) مدت‌هاست که رفته و با عشق دیرینه‌اش دونا (لورا پرپون) ازدواج کرده‌اند. . اما هر تابستان، دختر اریک و دونا، لیا (بله، به نام او جنگ ستارگان شخصیت) برای بازدید می آید و با گروه جدیدی از دوستان در زیرزمین می گذرد.