آنچه جنا اورتگا درباره چهارشنبه فصل دوم گفته است

چهارشنبه جنا اورتگا در نقش چهارشنبه آدامز در قسمت 108 چهارشنبه cr توسط نتفلیکس © 2022

در همین حال ظاهراً فصل بعد از قبل برنامه ریزی شده است. مایلز میلار، مجری برنامه این موضوع را تایید کرد تنوع، گفت: “وقتی می‌نشینیم تا یک نمایش بسازیم، در حالت ایده‌آل به چندین فصل نگاه می‌کنیم. هرگز انتظار نمی‌رود، اما این پیش‌بینی است که امیدوارم نمایش موفق باشد. بنابراین شما همیشه پتانسیل‌های حداقل سه یا چهار فصل را ارائه می‌کنید. خط داستانی برای شخصیت‌ها. می‌تواند تکامل یابد و تغییر کند. اغلب، شما می‌خواهید ببینید کدام شخصیت‌ها یا بازیگران پاپ و دوست دارید برای چه کسی بنویسید. بنابراین می‌خواهید آن را به اندازه کافی باز و ارگانیک نگه دارید تا آن را تغییر دهید و تکامل پیدا کنید، اما ما مطمئناً داریم یک باند کاملاً واضح از آنچه می‌خواهیم در فصل‌های آینده انجام دهیم.”

صحبت کردن با سرگرمی امشبجنا مستقیماً گفت: «من می‌خواهم او تاریک‌تر باشد» و اضافه کرد که امیدوار است چهارشنبه در فصل دوم «خیلی امن بازی نکند». جنا گفت: “خطوط زیادی در مورد نجات مدرسه و انجام هر کاری وجود دارد، اما برای من، انگیزه اصلی او با هیولا یک رقابت است.” “یه جورایی، “مرد، این مرد چگونه این کار را می کند؟” من فکر می‌کنم که می‌خواهم به جای یک قهرمان معمولی، جریان ضدقهرمانی را ادامه دهد.”

نتفلیکس

اگر تماشا کردید چهار شنبه در عرض 1-3 روز و اکنون ناامید برای اطلاعات بیشتر هستید، شما تنها نیستید. و در حالی که هنوز فصل دوم به طور رسمی توسط نتفلیکس اعلام نشده است، خوشحال خواهید شد که بدانید برنامه‌هایی در حال انجام است – و با قضاوت از حال و هوای او در مصاحبه‌ها، جنا اورتگا بیش از آن است که این نقش را دوباره ایفا کند. یکی از او بپرسد؟ آن فصل دو حتی تاریک تر است.

نتفلیکس

چهارشنبه جنا اورتگا در نقش چهارشنبه آدامز در قسمت 108 چهارشنبه cr vlad ciopleanetflix © 2022

این محتوا از {embed-name} وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.منبع