آندره هیلی، مدیر اجرایی Vote.org در مورد مسائلی که رأی دهندگان بیشتر به این انتخابات میان دوره ای اهمیت می دهند

پیش از انتخابات میان دوره ای 2022، با هیلی در مورد آن صحبت کردیم رو در مقابل وید، اولین شغل او و خیلی چیزهای دیگر در زرق و برقآخرین قسمت از Doing the Work.

با پدر و مادرم چک می کنم تا ببینم حالشان چطور است. من یک تن در جاده بوده ام، و آنها برای من مهم هستند. سعی می کنم صبحانه سالم بخورم. اگر بتوانم تمرین کنم، واقعا برایم مهم است. اما من متوجه می شوم که درست در روزهای قبل از انتخابات این امر شروع به تأخیر می کند.

من این افتخار بزرگ را داشتم که با جان لوئیس نماینده، قبل از مرگ، از پل ادموند پتوس عبور کنم. خیلی هیجان زده بودم که از او بپرسم: «این چه کاری بود که کردی؟ سپس که ما فراموش می کنیم انجام دهیم اکنون؟” فکر می کردم تاکتیکی وجود داشته باشد. او فقط به من نگاه کرد و گفت: “تو باید شادی خود را حفظ کنی.” اون موقع خیلی گیج بودم من مطمئناً اکنون آن را درک می کنم زیرا حفظ شادی خود باعث می شود که هر روز ظاهر شوید. این تنها راه برای تلاش مستمر و حفظ مبارزه در برابر بسیاری از اتفاقات است، به ویژه در حال حاضر در کار دموکراتیک.منبع

زرق و برق: برنامه معمول صبحگاهی شما چیست؟

بهترین توصیه شغلی که تا به حال دریافت کرده اید؟

مردم به شدت به سلامت باروری اهمیت می‌دهند، مهم نیست از کجا به آن توجه کنید. ما شاهد جهش های عظیمی در تعامل در اطراف آن هستیم. ما در سراسر کشور شاهد افزایش بیش از 300 درصدی ثبت نام ها بوده ایم. ما بلافاصله بعد از آن دیدیم رو در مقابل وید واژگون شد. برای نسل جوان، ما همچنین شاهد هستیم که وام های دانشجویی و آب و هوا برای زنان بسیار مهم است. ما خیلی کار می کنیم تا نسل بعدی را در عرصه مدنی تقویت کنیم. در مرحله بعدی جمعیتی، مردم شروع به نگرانی بیشتر در مورد شرایط اقتصادی می کنند. هر بار که حقی سلب می‌شود، توجه مردم را به خود جلب می‌کند، مهم نیست که آن حق چیست یا چه احساسی نسبت به آن دارید.

آندریا هیلی: الان اغلب در سفر هستم. در ماه گذشته، من از سراسر کشور عبور کرده ام و هزاران و هزاران مایل را طی کرده ام. بنابراین موقعیتی که هستم را بررسی می کنم و سپس، صادقانه بگویم، باید مقدار مناسبی قهوه برای شروع روز سفارش دهم.

زنان در این انتخابات بیشتر به چه مسائلی توجه دارند؟

آیا می دانید در شب انتخابات کجا خواهید بود؟

بستگی به پوشش شب انتخابات دارد. این می تواند در ایندیاناپولیس، ایندیانا باشد، جایی که من در اصل از آنجا هستم. یا به راحتی می تواند در DC باشد اکثر هیئت مدیره vote.org ما در کالیفرنیا است. اگر پوشش خبری شب انتخاباتی که آنها باید انجام دهند وجود نداشته باشد، احتمالاً به کالیفرنیا خواهم رفت. در بیشتر عمرم، تمام فیلم های بازگشتی را تماشا کرده ام. امسال، ما از نزدیک نظاره گر خواهیم بود، زیرا اگر دور دوم انتخابات در گرجستان برگزار شود، در اواخر شب یا حتی روز بعد متوجه خواهیم شد که باید به کار خود بازگردیم و شروع به کار برای گرفتن رأی برای رأی گیری کنیم. رواناب

اولین شما چی بود واقعی کار؟

اولین شغل من در سیاست کار برای پاتریک کندی در کاپیتول هیل بود. من در 9 سپتامبر 2001 برای او کار کردم. همانطور که می توانید تصور کنید، من تازه به آپارتمان خود نقل مکان کرده بودم و زمانی که 11 سپتامبر اتفاق افتاد، کار را شروع کرده بودم. او با دفتر تماس گرفت و گفت که می تواند دود را از پنتاگون ببیند. همه را به خانه فرستاد. بعد از آن خیلی‌ها دی‌سی را ترک کردند، اما فکر می‌کنم این انگیزه‌ی ماندن برای من بود.