آنا د آرماس در عکس های هفته مد پاهای حماسی در لباس کوتاه دارد

و زمانی که او تیراندازی می کرد مرد خاکستری در پراگ، آنا همچنین به اشتراک گذاشت که او واقعاً به پیلاتس رسیده است. او گفت: “من به این استودیوی زیبای پیلاتس بسیار نزدیک به هتلم رفته ام.” ووگ. “این در این ساختمان باشکوه قدیمی و با شکوه در طبقه آخر با پنجره هایی رو به رودخانه است.” به نظر من لذت بخش است!

این محتوا از {embed-name} وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

آنا د آرماس legs boots عکس مینی لباس هفته مد پاریس

آنا د آرماس در شوی لویی ویتون در هفته مد پاریس.

ادامه بده، آنا! من عاشق این انرژی هستم

منبع

آنا دی آرماس در حال حاضر پس از اکران فیلم جدیدش در نتفلیکس، در حال زندگی در جهانگردی است طلایی. ماه گذشته، این بازیگر 34 ساله در شهر نیویورک بود و قبل از آن در جشنواره فیلم ونیز ایتالیا حضور داشت. و در یکی دیگر او در پست اینستاگرامی خود از تمام مکان‌های دیگری که برای تبلیغ فیلم به آن‌ها سفر کرده بود، صدا زد، که شامل «دوویل، پاریس، لس آنجلس، نیویورک و سن سباستین» می‌شد. دختر قطعاً *لحظه ای را می گذراند.*

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

او همچنین با مربی دیگری به نام چیلی پالمر کار کرده است که به او کمک کرد تا برای صحنه های مختلف اسلحه و اکشن فیلم آماده شود.

آنا در یک پست اینستاگرامی چند کلیپ از پشت صحنه خود را به اشتراک گذاشت که روی شیرین کاری هایش برای مرد خاکستری، که شامل زمان در یک ورزشگاه برای تمرین رقص مبارزه بود. او مربی خود، دان تای، که با او کار می کرد فریاد زد.

آنا نیز با مردم که او سعی می کند هر روز فعال باشد. “ورزش نیز مرا خوشحال می کند، اما باید سرگرم کننده باشد. من هر روز کار متفاوتی انجام می‌دهم – یک روز بوکس، روز بعد اسپینینگ یا تمرین با وزنه – برای اینکه خسته نشوم.

بخش بزرگی از برنامه تناسب اندام آنا تمرین برای نقش‌هاست و آنا در فیلم‌هایش شیرین کاری‌های خودش را انجام می‌دهد. او گفت Vogue UK او به اشتراک گذاشت: “من باید برای این فیلم اکشنی که دارم با کار فیزیکی شدید، تمرین و طراحی های رقص انجام می دهم آماده شوم.” من از ساعت 9 صبح تا 2 بعدازظهر این کار را انجام می دهم و سپس استراحت می کنم- و بعد از آن آخر هفته ها به میدان تیر می روم و با سلاح هایی که باید در فیلم استفاده کنم تیراندازی را تمرین می کنم. او گفت که او همچنین “آموزش چاقو” را انجام داده است.

مارک پیاسکیگتی ایماژ

و در حال حاضر، آنا برای هفته مد پاریس به پاریس بازگشته است. او در شوی لباس زنانه لویی ویتون بهار/تابستان 2023 شرکت کرد و با یک لباس کوتاه مشکی شیک و چکمه‌های بلند تا زانو که پاهای فوق‌العاده بلند و فوق‌العاده قوی او را نشان می‌داد، در ردیف جلو نشسته بود. اینم شواهد: