آنا دلوی – با نام مستعار آنا سوروکین، سوهو گریفتر – خارج از زندان است

دانکن لوین وکیل او به مطبوعات گفت: «ما از تصمیم دادگاه امروز برای آزادی آنا سوروکین بسیار خرسندیم. “قاضی به درستی تشخیص داد که آنا برای جامعه خطری ندارد.”

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

او با وثیقه 100000 دلاری به ازای هر تنوع، و به صورت شبانه روزی تحت حصر خانگی با نظارت الکترونیکی خواهد بود. اما آیا «آنا دلوی» می‌تواند مانیتورهای مچ پا را شیک کند؟

در ماه مه 2019، سوروکین به “هشت اتهام، از جمله سرقت خدمات و سرقت بزرگ” محکوم شد. تنوع، برای طرح‌ها و کلاهبرداری‌های مختلف مستند (و کمی تخیلی) در سریال محدود تولید شده توسط نتفلیکس، شوندا رایمز اختراع آنا. (در اینجا ویژگی اصلی از نیویورک مجله ای که او را به شهرت رساند.) سوروکین در آن زمان به 4 تا 12 سال زندان محکوم شد. پس از گذراندن سه دوره، او به دلیل رفتار خوب به آزادی مشروط آزاد شد. سپس یک ماه بعد توسط افسران اداره مهاجرت و گمرک (ICE) دستگیر شد.

محتوای اینستاگرام

آنا دلوی به قید وثیقه آزاد شد. کلاهبردار – نام واقعی آنا سوروکین – که زمانی ادعا می کرد یک وارث آلمانی است، پس از دستگیری مقامات مهاجرت به دلیل ماندن بیش از حد ویزای خود در مارس 2021، از زندان فدرال آزاد شد.

ماه گذشته، در دومین دوره بازداشت خود، این کلاهبردار شیک پوش منحصراً با او صحبت کرد زرق و برق بریتانیا در مورد اینکه چگونه او احساس می کند برچسب “کلاهبردار” در مورد او صدق نمی کند. او گفت: «من با هیچ پولی از هیچ یک از همسالانم کلاهبرداری نکردم. «همه جنایات من علیه مؤسسات مالی بود. ثانیاً، من هرگز سعی نکردم از آنها کلاهبرداری کنم. من همیشه یک برنامه داشتم و هدفم این بود که هیچ گاه به طور دائم از سرمایه کسی محروم نشم. قرار بود برگردونمش من فقط یک راه غیرمتعارف را برای انجام آن انتخاب کردم.» او ادعا کرد که نقشه او ساختن یک خانه سوهو برای هنر بود. اگرچه سوروکین از سریال نتفلیکس درباره او انتقاد داشت، اما از پولی که از آن به دست آورده بود برای پرداخت بدهی ها و جریمه هایش استفاده کرد.

منبع