آلیشیا سیلورستون جدیدترین چهره‌ای است که برای PETA برهنه شده است—به عکس‌ها مراجعه کنید

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

در آگهی، سیلوراستون در میان کاکتوس ها ژست می گیرد و قسمت های NSFW خود را با دستانش می پوشاند. در آگهی می‌گوید: «آشکار نباشید» و از بینندگان می‌خواهد که جایگزین‌های چرم گیاهی را کشف کنند. (شایان ذکر است که اینطور است نه ترویج جایگزین های پلاستیکی، که برای محیط زیست نیز مضر هستند.)

محتوای اینستاگرام

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

منبع آلیشیا سیلوراستون هرگز برای نقشی برهنه نشده است، اما او حاضر است همه چیز را برای حیوانات آشکار کند. PETA (مردم برای رفتار اخلاقی با حیوانات) سازمانی است که گاه بحث برانگیز پشت سری تبلیغات طولانی مدتی است که چهره های مشهور مختلف را برای کمپین “ترجیح می دهم برهنه بروم تا خز بپوشم” را نشان می دهد. اما در میان کاهش فروش خز، این سازمان در سال 2020 به این کمپین پایان داد.

اکنون، سازمان توجه خود را به چرم معطوف کرده است و سیلوراستون پوست خود را به این امر وام می دهد. ستاره Clueless گفت: “من هرگز، هرگز، در تلویزیون، در فیلم، هیچ چیز، هیچ‌وقت، نه، برهنه نمی‌شوم، اما این کار را برای PETA انجام داده‌ام زیرا این برای من اهمیت دارد.” مردم. «میزان منابع، آب، غذا، روغن برای حمل و نقل، مقدار انرژی که برای ساخت چرم صرف می شود، فوق العاده است. این فقط پایدار نیست. زمین نمی تواند آن را اداره کند.»

OG Batgirl (که به عنوان یک ستاره نوجوان شرمنده شد) در پست اخیر خود در اینستاگرام درباره دشواری سبک زندگی مبتنی بر سبزیجات به شوخی گفت و گفت که تنها سبزیجاتی که می تواند در تگزاس پیدا کند در ساعت 9 صبح خونین ماری بود.

محتوای اینستاگرام

سیلورستون از نظر فنی کاملاً برهنه نیست. او چکمه های کابویی به تن دارد که احتمالاً از چرم وگان ساخته شده است. شاید او نمی خواست پاهایش را رایگان نشان دهد؟ همچنین، LOL، PETA او را روی فاق تگ کرد. ظرافت هرگز موضوع اصلی نبوده است.

سیلوراستون فقط با صحبت‌ها صحبت نمی‌کند: او از سال 1999 وگان است و یک کتاب دستور غذا و وب‌سایت دارد که همه چیز درباره جایگزین‌های حیوانی است.