آلوم‌های «American Idol» کلی آیکن و روبن استودارد برای تور بیستمین سالگرد گرد هم می‌آیند.

در سال 2003، استودارد در طول فصل خود آیکن را شکست داد اسطوره آمریکایی، اگرچه نایب قهرمانی برای کلی کلارکسون که سال قبل به جاستین گوارینی شکست خورد، چندان بد کار نکرد. در واقع، زاج‌های فصل دو در طول سال‌ها دوستان صمیمی باقی ماندند، حتی آنها را راه‌اندازی کردند بی زمان تور ایالات متحده در سال 2010. در آوریل 2021، استودارد برای یک کنسرت در کارولینای شمالی به آیکن پیوست، در حالی که خواننده “Invisible” در حال رقابت برای نمایندگی از ناحیه چهارم کنگره ایالت بود. آیکن در نهایت در انتخابات مقدماتی دموکرات ها به نماینده والری فوشی شکست خورد. (او به آن عادت کرده است.)

او ادامه داد: «در مورد اینکه «چقدر شیرین است» که من و روبن در طول این سال‌ها «در ارتباط بوده‌ایم» چیزهای زیادی نوشته و گفته می‌شود. اگر از نعمت شناخت روبن استودارد برخوردار باشید، می‌دانید:
انسان های زیادی از او فداکارتر، مهربانتر یا وفادارتر نیستند. آمریکا عاشق او شد زیرا اجراهایش باعث خوشحالی و استقبال آنها شد. او در زندگی واقعی نیز همین است.»

منبع

اوایل این ماه، کلی آیکن دوستی چندین دهه خود را با یک پست اینستاگرامی بسیار جدی جشن گرفت. ما نمی توانیم خانواده خود را انتخاب کنیم. بیشتر خانواده با خون از پیش تعیین شده است. برخی از آنها توسط خدا مقدر شده اند که وارد زندگی ما شوند. من یک برادر دارم که در خانواده من به دنیا آمد و یک برادر که خداوند خوب مرا در سال 2003 با او آشنا کرد.

محتوای اینستاگرام

آیا دوباره سال 2003 است؟ دامن‌های کوتاه برگشته‌اند، کتی هولمز یک لباس کوتاه روی شلوار جین گشاد پوشید، و Clay Aiken با فصل دوم به تور می‌رود. اسطوره آمریکایی ویکتور روبن استودارد

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

در بهار امسال آیکن و استودارد برای یک سری اجرا به مناسبت بیستمین سالگرد تولدشان گرد هم می آیند. اسطوره آمریکایی فصل، از جمله کنسرت کمک به سرطان در کری، کارولینای شمالی، در 29 آوریل. نام این تور به درستی است. تور بیست.