آلن ریکمن ظاهراً با این صحنه کلاسیک “عشق واقعی” خشمگین شد


سوروس اسنیپ احتمالاً طرفدار زیادی از سبک های کمدی مستر بین نخواهد بود و ظاهراً واقعیت چندان دور از خیال نیست. در ویژه‌نامه جدید ABC News، خنده و رازهای عشق در واقع: 20 سال بعد، بازیگران و عوامل کمدی عاشقانه تعطیلات محبوب نشان دادند که آلن ریکمن فقید از صحنه اش با روآن اتکینسون عصبانی شده است.

عشق در واقع ریچارد کورتیس کارگردان، صحنه نمادینی را که هری ریکمن را در حال فرار از همسرش، کارن (اما تامپسون) در مرکز خرید می‌بیند، برای خرید یک گردن‌بند طلا برای میا (هایکه ماکاتش)، زن جوان‌تر جذابی که در دفتر کارش کار می‌کند، بازبینی کرد. در زمان ثبت نام، او باید با کارمند عجیب و غریب اتکینسون، روفوس، برخورد کند، که قول می دهد هدیه هری را “در پر زرق و برق ترین عکس ها” بسته بندی کند، اما زمان زیادی طول می کشد و شکوفه های غیر ضروری مانند روبان طلا، جوانه های گل، اسطوخودوس را اضافه می کند. ، یک چوب دارچین و یک شاخه هولی.

محتوا

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

در حالی که این صحنه یک ویترین کمدی برای اتکینسون است، ظاهراً ریکمن در آن زمان آنقدرها هم خنده دار نبود. کورتیس به دایان سایر گفت: «روآن فقط وقتش را می گرفت. بنابراین او باید 11 دقیقه را انجام دهد. طول گرفتن و بداهه نوازی ظاهراً برای ریکمن جذاب بود. “[Rowan would say]”بیایید برگردیم و این کار را انجام دهیم.” بیا دوباره شروع کنیم.’ و آلن بیچاره همیشه آنجا بود، “گرر، اوه.”

خوشبختانه، نا امیدی ریکمن از عشق در واقع صحنه کاملاً برای شخصیت او کار می کرد که بی حوصلگی اش نسبت به موقعیت قابل لمس است. گاهی اوقات روش بازیگری واقعا راهی برای رفتن است.

این پست در ابتدا در تاریخ منتشر شده است نمایشگاه Vanity Fair.
منبع