آشنایی با یک زن دلو، ویژگی های شخصیتی دلو

بهترین مسابقات برای یک زن دلو هستند لئوس و جوزا. لئوس زیرا گاهی اوقات زنان دلو برای قدم گذاشتن در کانون توجه مشکل دارند. دلوها ایده های خوبی دارند و برای دستیابی به آنها برنامه های ضد گلوله ترتیب می دهند، اما مشکل این است که آنها با این که فرد جلویی باشند دست و پنجه نرم می کنند. برخلاف لئو، آنها معمولاً زندگی پشت صحنه را ترجیح می دهند تا مطمئن شوند همه چیز به خوبی پیش می رود. یک لئوی هم تراز مطمئناً مگافون برای بائوی دلو او خواهد بود.

اگرچه دلو در بیان احساسات خود کند است، اما بسیار مراقب هستند. صرف نظر از جنسیت، یک دلو که به شما اعتقاد دارد، از شما فراتر خواهد رفت. اگر چیزی وجود دارد که به آن نیاز دارید یا فرصتی وجود دارد که به آن توجه داشته باشید، دلو تمام تلاش خود را برای تحقق رویاهای شما انجام خواهد داد. در رابطه با یک دلو عجله ای وجود ندارد – این نیاز به رشد تدریجی دارد. اگر برای به دست آوردن وفاداری آنها صبر و حوصله داشته باشید، یک مدافع، همکار و جامعه در کنار خود خواهید داشت.

از طرف دیگر، جمینی به تبدیل دلو به مغز متفکر کمک می کند. مشکل دلو این است که گاهی آنقدر آینده نگر هستند که بقیه را پشت سر می گذارند! جوزاها می توانند با پرسیدن سوالاتی از دلوها به آنها کمک کنند، که به نوبه خود به توسعه نقشه دلو کمک می کند.

تی شرت Aquarius-y Aquarius مشکی

رابطه جنسی با زن دلو

داشتن درک درستی از عقاید و دیدگاه‌های شخصی نوزاد دلو به شما کمک می‌کند بفهمید که آنها به چه چیزی علاقه دارند. دلوها به دلیل نارضایتی از جامعه قابل توجه هستند و در بسیاری از موارد می توانند به پروازهای مکرر تبدیل شوند یا بگویند ف*ک کن و یک کابین در جنگل بخرید. هیچ قولی وجود ندارد که یک دلو برای مدت طولانی در اطراف بماند، به خصوص اگر آنها قبلاً برنامه فرار خود را انجام داده باشند. همانطور که گفته می شود، اگر شما فردی مهم برای آنها هستید، آنها همیشه به شما اطلاع می دهند که کجا می روند.

به درستی وارد آن شوید، برخی از ترکیبات عاشقانه وجود دارد که به سادگی برای زن دلو مناسب نیستند. برج جدیبه خصوص مردان برج جدی. در صورت ایجاد پیوند با یک مرد برج جدی، لطفاً با نزدیکترین جادوگر خود تماس بگیرید، زیرا عزیز من ممکن است در خطر باشید. یک مرد برج جدی می تواند یک دوست پسر کامل باشد، یک جنتلمن جوانمرد، از آن دسته افرادی که به نوعی می دانند چگونه می توانند آن دوست پسر کامل باشند – تا زمانی که او نباشند. مردان برج جدی برای زن دلو که به توانایی رهایی و پیروی از مسیر خود نیاز دارد، کمی بیش از حد سفت، کنترل کننده و قدیمی هستند. اگر یک زن دلو و یک مرد برج جدی با هم ارتباط برقرار کنند، احتمالاً بهترین کار این است که پس از بازگشت کیوان این کار را انجام دهند، زمانی که پیرتر، عاقل تر و در حقیقت خود زندگی می کنند. از طرف دیگر، زنان برج جدی چندان هم بد نیستند، اگرچه این دو هنوز ممکن است برای درک یکدیگر تلاش کنند.

Aquarius یکی از قدیمی ترین تکامل های انرژی زودیاک است که فقط یک راه فانتزی برای گفتن Aquarius یک گوز قدیمی است. شوخی می کنم و از نظر طالع بینی نادرست است – از نظر فنی، گوز بیان انرژی اصلی است (متاسفم، ترازو). دلو که بخشی از باشگاه پیری نجومی است، انرژی است که از حفظ سنت قدردانی می کند. این علامت به عنوان حامل آب نمادین است، که منطقی است زیرا آنها داستان ها و احساسات بسیاری را در اطراف خود نگه می دارند.

تی شرت Aquarius-y Aquarius مشکی

تی شرت Aquarius-y Aquarius مشکی

ستاره شناس

علاوه بر این، قوس (از هر جنسیتی) می تواند یک مسابقه بسیار سرگرم کننده برای زن دلو باشد. آنها به او کمک می کنند تا از دستش خلاص شود و از آن لذت ببرد. اما یک زن دلو ممکن است زمان زیادی را صرف تمیز کردن آشفتگی های قوس کنند، که واقعاً می تواند رابطه را تیره کند.

زنان دلو گوسفند سیاه طبیعی هستند. آنها در اکثر گروه ها قرار نمی گیرند و به همین دلیل، وقتی افراد خود را پیدا می کنند، به شدت جامعه محور می شوند. پیدا کردن دسته آنها به معنای یافتن خانواده است و آنها زندگی خود را وقف حضور در کنار مردم خود می کنند. همانطور که فرمانروای باستانی آنها زحل نشان می دهد، دلو یک علامت زودیاک بسیار وفادار است، گاهی اوقات به یک خطا. آن‌ها به‌خاطر توجه بسیار معروف هستند و به همین دلیل، می‌دانند که دنیا رنگی نیست. آنها چیزها را همانطور که هستند می بینند.

در حالی که بسیاری از مردم ممکن است برای مدیریت احساسات خود با مشکل مواجه شوند، مشکل آکواریوس در زندگی این است که بیاموزد چگونه یک ظرف برای جامعه خود باشد. به عنوان یازدهمین علامت در زودیاک، دلو به طور طبیعی خود را در خانه اجتماع می یابد. بنابراین اگر علاقه ای به درگیر شدن عاشقانه با یک زن دلو دارید، باید با دوستان او ارتباط برقرار کنید. اگر متوجه شده اید که دوست دلو شما به باشگاه شطرنج علاقه دارد، پس بهتر است حرکت کنید، ملکه. اگر معشوقه دلو شما تماماً در مورد انقلاب است، پس بعید است که اگر شما حداقل کمی به مأموریت آنها علاقه نشان ندهید، یک رابطه موفق نخواهد بود.

اصول اولیه دلو

  • روز تولد: 23 ژانویه – 22 فوریه
  • تایپ کنید: تابلوی هوا ثابت
  • کلید واژه ها: نوآور، فعال، سازمان یافته، جامعه فکر، پیشگام
  • سرود عشق: “موجود!” توسط نیتی اسکات
  • زنان معروف دلو: مگان تی استالیون، شکیرا، اپرا وینفری، آلیشیا کیز، الن دجنرس، کری واشنگتن، اما رابرتز، پاریس هیلتون، یارا شهیدی

رابطه جنسی با یک دلو بسیار شبیه قرار گرفتن در یک جعبه داغ است – متوجه می شوید؟ زیرا دلو یک علامت ثابت هوا (ba-dum-tiss) است. بسیار خوب، به طور جدی، بسیار شبیه یک جعبه داغ، هنگامی که با یک زن دلو وارد شوید، دیگر جایی برای رفتن ندارید زیرا در این صورت تمام هوا آزاد می شود!

این همه گفته شد، لطفاً این واقعیت را از دست ندهید که آکواریوس شما یک آدم عجیب و غریب خواهد بود. آنها به عنوان علامت زودیاک مخالف لئو، به دلایلی که لئوها این کار را نمی کنند، متمایز می شوند. لئو می‌خواهد در کانون توجه قرار بگیرد و می‌داند که چگونه با جذابیت‌های جمعیت بازی کند. دلو مسیر خود را پیدا می کند و سپس با جذابیت های خرده فرهنگ خاص خود بازی می کند. ممکن است هرگز به طور کامل یک دلو را به دست نیاورید و نیازی به آن ندارید – آنها نیاز به پذیرش دارند و لزوماً درک کامل ندارند.منبع

با یک زن دلو، بهترین ایده انجام یک کار اصلی است، پس موفق باشید! فعالیت هایی مانند رفتن به یک اتاق فرار، یک جلسه چیزهای بی اهمیت یا یک موزه راه خوبی برای دیدن میزان مشارکت آنها در تاریخ است. البته، این تاریخ ها نیاز به کمی تحقیق دارد، بنابراین مطمئن شوید که برای آشنایی با او وقت بگذارید.

شما باید با این واقعیت راحت باشید که دلو متمرکز است، که چیزی است که به رابطه جنسی منتقل می شود. آنها می خواهند به آنها نگاه کنند زیرا این نشان دهنده نیاز آنها به احساس قدردانی در اتاق خواب است. اگرچه آنها می توانند در حفظ خونسردی خود بسیار خوب عمل کنند، اما در اتاق خواب بسیار مراقب هستند زیرا به اطمینان از لذت متقابل اهمیت می دهند. اگر انعکاس‌ها درست نباشند، پس بعید است که Aquarius بتواند اجرا کند. آن‌ها قصد ندارند برای تحمیل خلق و خو یا راحت کردن خود با چیزی که نیستند، تلاش کنند. آنها می توانند کمی آهسته عمل کنند، اما وقتی وارد جریان شوند، می توانید مطمئن باشید که شما را به منحصر به فردترین اعمال جنسی می کشانند.