آشنایی با یک زن دلو، ویژگی های شخصیتی دلو

همه چیز درباره زنان دلو

Monisha “Six” Holmes یک ستاره شناس و استاد کار اجتماعی (MSW) است که عشق، روابط و سلامتی را پوشش می دهد. او MSW خود را در دانشگاه کلمبیا، جایی که در مسائل اجتماعی معاصر تخصص داشت، به دست آورد. جدا از نوشتن، مونیشا بنیانگذار Black Women Being است، یک پلتفرم رسانه ای با هدف ترویج سلامتی، معنویت و عدالت.
او را در یوتیوب دنبال کنید.منبع

شما باید با این واقعیت راحت باشید که دلو متمرکز است، که چیزی است که به رابطه جنسی منتقل می شود. آنها می خواهند به آنها نگاه کنند زیرا این نشان دهنده نیاز آنها به احساس قدردانی در اتاق خواب است. اگرچه آنها می توانند در حفظ خونسردی خود بسیار خوب عمل کنند، اما در اتاق خواب بسیار مراقب هستند زیرا به اطمینان از لذت متقابل اهمیت می دهند. اگر انعکاس‌ها درست نباشند، پس بعید است که Aquarius بتواند اجرا کند. آن‌ها قصد ندارند برای تحمیل خلق و خو یا راحت کردن خود با چیزی که نیستند، تلاش کنند. آنها می توانند کمی آهسته عمل کنند، اما وقتی وارد جریان شوند، می توانید مطمئن باشید که شما را به منحصر به فردترین اعمال جنسی می کشانند.

اشتراک بی شرمانه: دلو یکی از انرژی های زودیاک مورد علاقه من در حال حاضر است. فقط چیزی در مورد آنها وجود دارد که بسیار غیرقابل مقاومت است. ممکن است فکر کنید چون به طور سنتی توسط زحل، سیاره ساختار، اداره می‌شوند، زنان دلو قرار است آدم‌های بی‌حوصله‌ای باشند (مثلاً برج جدی، هدفی کاملاً توهین آمیز).

زنان دلو گوسفند سیاه طبیعی هستند. آنها در اکثر گروه ها قرار نمی گیرند و به همین دلیل، وقتی افراد خود را پیدا می کنند، به شدت جامعه محور می شوند. پیدا کردن دسته آنها به معنای یافتن خانواده است و آنها زندگی خود را وقف حضور در کنار مردم خود می کنند. همانطور که فرمانروای باستانی آنها زحل نشان می دهد، دلو یک علامت زودیاک بسیار وفادار است، گاهی اوقات به یک خطا. آن‌ها به‌خاطر توجه بسیار معروف هستند و به همین دلیل، می‌دانند که دنیا رنگی نیست. آنها چیزها را همانطور که هستند می بینند.

علاوه بر این، قوس (از هر جنسیتی) می تواند یک مسابقه بسیار سرگرم کننده برای زن دلو باشد. آنها به او کمک می کنند تا از دستش خلاص شود و از آن لذت ببرد. اما یک زن دلو ممکن است زمان زیادی را صرف تمیز کردن آشفتگی های قوس کنند، که واقعاً می تواند رابطه را تیره کند.

بهترین مسابقات برای یک زن دلو هستند لئوس و جوزا. لئوس زیرا گاهی اوقات زنان دلو برای قدم گذاشتن در کانون توجه مشکل دارند. دلوها ایده های خوبی دارند و برای دستیابی به آنها برنامه های ضد گلوله ترتیب می دهند، اما مشکل این است که آنها با این که فرد جلویی باشند دست و پنجه نرم می کنند. برخلاف لئو، آنها معمولاً زندگی پشت صحنه را ترجیح می دهند تا مطمئن شوند همه چیز به خوبی پیش می رود. یک لئوی هم تراز مطمئناً مگافون برای بائوی دلو او خواهد بود.

رابطه جنسی با زن دلو

با یک زن دلو، بهترین ایده انجام یک کار اصلی است، پس موفق باشید! فعالیت هایی مانند رفتن به یک اتاق فرار، یک جلسه چیزهای بی اهمیت یا یک موزه راه خوبی برای دیدن میزان مشارکت آنها در تاریخ است. البته، این تاریخ ها نیاز به کمی تحقیق دارد، بنابراین مطمئن شوید که برای آشنایی با او وقت بگذارید.

تی شرت Aquarius-y Aquarius مشکی

تی شرت Aquarius-y Aquarius مشکی

رابطه جنسی با یک دلو بسیار شبیه قرار گرفتن در یک جعبه داغ است – متوجه می شوید؟ زیرا دلو یک علامت ثابت هوا (ba-dum-tiss) است. بسیار خوب، به طور جدی، بسیار شبیه یک جعبه داغ، هنگامی که با یک زن دلو وارد شوید، دیگر جایی برای رفتن ندارید زیرا در این صورت تمام هوا آزاد می شود!

بهترین مسابقات برای یک زن دلو

نیازی به عجله در قرار ملاقات با یک زن دلو نیست – در واقع، او حتی ممکن است درک کند که آشنایی با شما یک فرآیند آهسته و عمدی بوده است. از قبل روی شناخت علایق او تمرکز کنید. اگر اهل شراب است، او را به شراب سازی ببرید! اگر عاشق بستنی است، او را به موزه بستنی ببرید! نکته این است که علائق و علاقه او را دریابید تا مطمئن باشید او را به جایی می برید که قدردانش باشد. این به او این فرصت را می‌دهد تا نشان دهد که چقدر می‌داند – اگر شما برای تاریخ هم آماده شده باشید، امتیازهای جایزه را دریافت کنید. نیازی به عجله کردن یا زور کردن چیزی با او نیست. او می تواند حال و هوا را جلب کند.

داشتن درک درستی از عقاید و دیدگاه‌های شخصی نوزاد دلو به شما کمک می‌کند بفهمید که آنها به چه چیزی علاقه دارند. دلوها به دلیل نارضایتی از جامعه قابل توجه هستند و در بسیاری از موارد می توانند به پروازهای مکرر تبدیل شوند یا بگویند ف*ک کن و یک کابین در جنگل بخرید. هیچ قولی وجود ندارد که یک دلو برای مدت طولانی در اطراف بماند، به خصوص اگر آنها قبلاً برنامه فرار خود را انجام داده باشند. همانطور که گفته می شود، اگر شما فردی مهم برای آنها هستید، آنها همیشه به شما اطلاع می دهند که کجا می روند.

Aquarius یکی از قدیمی ترین تکامل های انرژی زودیاک است که فقط یک راه فانتزی برای گفتن Aquarius یک گوز قدیمی است. شوخی می کنم و از نظر طالع بینی نادرست است – از نظر فنی، گوز بیان انرژی اصلی است (متاسفم، ترازو). دلو که بخشی از باشگاه پیری نجومی است، انرژی است که از حفظ سنت قدردانی می کند. این علامت به عنوان حامل آب نمادین است، که منطقی است زیرا آنها داستان ها و احساسات بسیاری را در اطراف خود نگه می دارند.

اما نه، آنها به معنای واقعی کلمه متفاوت هستند. فرمانروای مدرن دلو اورانوس است، سیاره شورش و هرج و مرج، که به نظر من توصیف کاملی برای انرژی است که آنها به ارمغان می آورند. آنها با انطباق خوب عمل نمی کنند و گهگاه از هنجارها و آداب و رسوم عجیب در جامعه خود گیج می شوند. به همین دلیل، آنها اغلب کمی دور از ذهن ظاهر می شوند.

بدترین مسابقات برای یک زن دلو

از طرف دیگر، جمینی به تبدیل دلو به مغز متفکر کمک می کند. مشکل دلو این است که گاهی آنقدر آینده نگر هستند که بقیه را پشت سر می گذارند! جوزاها می توانند با پرسیدن سوالاتی از دلوها به آنها کمک کنند، که به نوبه خود به توسعه نقشه دلو کمک می کند.

با این حال اعتماد کنید، فقط به این دلیل که یک زن دلو با کسی کار می کند، به این معنی نیست که آنها به آن شخص اختصاص داده شده اند. آنها ازدواج کرده اند علل که آنها به آن اعتقاد دارند. این بدان معناست که اگر با یک زن دلو قرار می گیرید، پس باید با صرف زمان کافی برای یادگیری هر چیزی که آنها به آن علاقه دارند، مشکلی نداشته باشید. حتی بهتر است اگر آنها را ملاقات کنید زیرا شما بخشی از همان خرده فرهنگ هستید!

همانطور که اشاره کردم، فرمانروای مدرن دلو، سیاره اورانوس است. اورانوس یک سیاره بیرونی است، به این معنی که یک سیاره نسلی در نظر گرفته می شود – حدوداً در همان علامت باقی می ماند. هفت سالو تمام نسل‌ها همان چند علامت اورانوس را دارند. سیارات نسلی کمتر در مورد نحوه بیان خودمان به عنوان افراد، و بیشتر در مورد نحوه عملکرد گروهی از مردم هستند. و اورانوس به‌عنوان یک سیاره بیرونی، نشان‌دهنده این است که نسل‌های خاص چگونه به شورش فراخوانده می‌شوند و انرژی آشفته‌ای که هر نسل با آن مواجه خواهد شد.

تی شرت Aquarius-y Aquarius مشکی

اصول اولیه دلو

اولین قرار ملاقات با یک زن دلو

ستاره شناس

به درستی وارد آن شوید، برخی از ترکیبات عاشقانه وجود دارد که به سادگی برای زن دلو مناسب نیستند. برج جدیبه خصوص مردان برج جدی. در صورت ایجاد پیوند با یک مرد برج جدی، لطفاً با نزدیکترین جادوگر خود تماس بگیرید، زیرا عزیز من ممکن است در خطر باشید. یک مرد برج جدی می تواند یک دوست پسر کامل باشد، یک جنتلمن جوانمرد، از آن دسته افرادی که به نوعی می دانند چگونه می توانند آن دوست پسر کامل باشند – تا زمانی که او نباشند. مردان برج جدی برای زن دلو که به توانایی رهایی و پیروی از مسیر خود نیاز دارد، کمی بیش از حد سفت، کنترل کننده و قدیمی هستند. اگر یک زن دلو و یک مرد برج جدی با هم ارتباط برقرار کنند، احتمالاً بهترین کار این است که پس از بازگشت کیوان این کار را انجام دهند، زمانی که پیرتر، عاقل تر و در حقیقت خود زندگی می کنند. از طرف دیگر، زنان برج جدی چندان هم بد نیستند، اگرچه این دو هنوز ممکن است برای درک یکدیگر تلاش کنند.

این همه گفته شد، لطفاً این واقعیت را از دست ندهید که آکواریوس شما یک آدم عجیب و غریب خواهد بود. آنها به عنوان علامت زودیاک مخالف لئو، به دلایلی که لئوها این کار را نمی کنند، متمایز می شوند. لئو می‌خواهد در کانون توجه قرار بگیرد و می‌داند که چگونه با جذابیت‌های جمعیت بازی کند. دلو مسیر خود را پیدا می کند و سپس با جذابیت های خرده فرهنگ خاص خود بازی می کند. ممکن است هرگز به طور کامل یک دلو را به دست نیاورید و نیازی به آن ندارید – آنها نیاز به پذیرش دارند و لزوماً درک کامل ندارند.